Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

pewnie już wszystkie spią jak susły...no moze dziunia nie.....ona potrafi i mnie przebić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia nie śpi,nawet mi się nie chce :) Kurcze a u nas co chwilę jakaś awaria z netem,tak to jest jak się ma radiówkę,albo takiego dostawcę a umowa na 3 lata podpisana... cały weekend bez neta dopiero dzisiaj i to pod wieczór ale dużo nie napisałyście więc czytania mało..daga mój mały wczoraj do 24 biegał,a zaplanowaliśmy sobie fajny wieczór ,z winkiem, a tu zonk...ale winko i tak zdążyliśmy wypić...i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! Wstajemy!!!!:D Dziunia ja tak myślałam, ze nie śpisz. ja poszłam zaraz spać i wstaliśmy 6.40 Ogarniamy domek i śmigamy do księgowej. Mieszka ona w innym mieście. Dziewczyny mam takie pytanie może to głupie. Bo tak wogóle to chcę sprzedać coś na allegro, maż mi kaze:P otóz fotelik samochodowy po Matim. i kilka rzeczy. Powiedżcie w co w pakujecie to jak wysyłacie ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my dziś od 6 na nogach. wczoraj oczywiście poszliśmy spać wcześniej, czytaj o 22 ale i tak przed 24 zasnęliśmy :P eh nigdy nie można normalnie iść spać :P zaraz mykamy na dwór. muszę iść na pocztę bo kolejną rzecz wysyłam :) daga ja na razie miałam raczej małe rzeczy więc wkładam je w takie duże koperty z bąbelkami i wysyłam jako list polecony :) koperta kosztuje ok 2-25 zł do tego koszt listu. a jak mam jakieś duże paczki to idę do księgarni/ sklepu z zabawkami i pytam czy nie am pani jakiegoś kartonika i jak ma to biorę od niej i normalnie jako paczkę wysyłam ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My tez juz od dawna na nogach. Dzieci w szkole ,ały teraz spi a ja mam chwilke czasu. tesciowa dzis jest u mnie ale akurat poszła na zakupy. Ide dzis wymienic dowod rejestracyjny auta bo amm na stare nazwisko jeszcze a szykują sie tam znaczne podwyzki. Jesli chodzi o pakowanie do sprzedazy to na poczcie sa takie specjalne pudełka i to całkiem nie drogie.Mozna je kupic i ewentualnie jeszcze okleic tasmą i gotowe.A cene pudełka doliczyc do kosztów wysyłki. Ja tez bede sprzedawała fotelik samochodowy i fotelik do karmienia.Chce tez sprzedac wanienke ze stojakiem ale na zapakowanie tego to nie mam zupełnie pomysłu. U mnie dzis straszna mgła.Ma sie pozniej niby wypogodzic.Mam nadzieje,bo chciałam isc po Zuzie z malym wozkiem. Wczoraj bylismy troszke na wsi bo bylo sliczne słoneczko.Maly padł mi o 17ej spac.Myslałam ze sie jeszcze obudi a on nic,spi i spi.Na jedzonko sie zbudził tak ok 23ej i spał potem az do 5 rano.Chyba mu powietrze posłuzyło bo bylismy tez troszke w lesie na grzybkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Wczoraj byliśmy u męża w rodzinie, niedziela tak szybko zleciała, że szok. Czasu nie było do Was zerknąć. Właśnie skończyłam sprzątać, Szymuś w przedszkolu, sam dzisiaj otworzył drzwi i wszedł do sali, bez problemu, także jest dużo lepiej, ale w domu przy ubieraniu mam dalej tragedię i całą drogę do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj kobitki A my wstaliśmy o 8 ,właśnie pranie robię,muszę dom troszkę ogarnąć bo bałagan jak cholera,no i dopiero wezmę sie za obiadek. Anuśka to i tak jest duży postęp,obaczysz teraz będzie tylko lepiej :) Daga a ja tak jak Agatka pisała,takie mniejsze rzeczy w koperty z bąbelkami a o kartony możesz zapytać w sklepie,ale ja najczęściej kupuję na poczcie. A mój mały wstał jakiś zakatarzony i oczka ma takie niewyraźne,żeby tylko mi się nie rozchorował :( A gdzie Mummy,żeby tylko wszystko było u niej ok,bo jakoś niepokojąco długo się nie odzywa... Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anuśka ale widzisz już jest coraz lepiej Mam pytanie ile czasu zajeło wam robienie prawka?? Ja dzisiaj nie mam zapału do roboty,miałam smażyc jabłka na dźem ale chyba zrobię to jutro. Sebuś poszedł na podwórze a Kubuś śpi. daga byliśmy wczoraj na imprezce,ale ta imprezka była u nas w domu u bratowej :) kilka schodów w dół. Komputer zostawiłam włączony bo przychodziłam co jakiś czas i trochę moja chrześnica siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziunia jak się zgrałyśmy :P wiesz mój Kuba i ja cały czas kichamy,ja mam już katar a Kubuś jeszcze nic tylko kicha. mummy już nie ma tydzień czasu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w domku. Mati spi. Byliśmy u ksiegowej, była z nami teściowa:) wstapiliśmy na cmentarz d dziadków mojego meza. Bardzo lubiłam jego dziaka. zmarł rok temu:( teraz biorę się za prasowanko, obiadek i resztę:) co do kartonów. Pytałam, bo ja w sumie mam dostęp. U nas w sklepie się masę tego wyrzuca. Z tym, ze jakoś głupio komuś zapakowac towar w karton po makaronie:P:P jak bedę miała jeszcze jakies pytanka 9 a napewnoe jakies się zanjdą:) to pdpytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna dziunia zdrówka dla dzieciaczków...wirusy widze łapią..... pietrucha koleżanko!!!!! martwię się już.... a gdzie ansz nowe moniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja! na spacerku mały pobiegał, zaliczył dwa guzy, i wróciliśmy do domu. zjadł i teraz zasypia :) ja już kuchnie ogarnęłam i jeszcze pokój i korytarzyk mi został. jakoś w weekend jak zawsze czasu na sprzątanie nie mam :P zaraz zdjęcia na pocztę wrzucę z naszych spacerków i Franusia z jego najwierniejszymi przyjaciółmi :P blanka co do prawka to ja zaczęłam jakoś w październiku i 27 lutego zdałam prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapomniałam odpowiedziec ja prawko robiłam 8 lat temu i szczerze powiem, ze już nie pamietam jak to czasowo wyglądało u nas dziś pięknie a jak u was?? podobno do końca września ma byc słonecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ciepełko,mój tato chodzi w krótkim rękawku :P zaraz zbieram Kubę i idziemy pytałam o prawko bo chciałabym się jakoś wyrobic do kwietnia a za którym razem zdałyście? tego też się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Blanka - ja prawo jazdy robiłam tak jak i Daga 8 lat temu, zaczęłam gdzieś w sierpniu a zdałam w grudniu za 2 razem. Gdzie ta nasza mummy, martwi mnie strasznie jej nieobecność, oby tylko u niej było wszystko dobrze. A pietrucha też coś nie zagląda:( U nas dzisiaj ciepło około 20 stopni!! ale nie ma słoneczka:( Wojtuś teraz je, zaraz będę go usypiać, bo potem po Szymona idziemy koło 14:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę, że Wy tam macie różne fajne atrakcje dookoła, bo u nas to niestety nic nie ma poza boiskiem sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja zaraz obok bloku mam boisko do kosza super fajne z miękką nawierzchnią, boisko do piłki nożnej, też super ze sztuczną murawą :) pod blokiem mały plac zabaw, jakiś km od domu drugi, większy placyk, po drodze park (no dobra mini park - 3 alejki ok 300-400 m długie), no i z okien widzę zalew :) w linii prostej jakieś 200 m od domu :) i górki i lasek :D takze jest gdzie chodzić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:):) u nas wszystko ok,pomijając fakt że coraz mniej mam czasu,już sama nie wiem co się dzieje:P weekendminął nam pod znakiem wyjazdów w sobote pizzernia mniam mniam:)a wczoraj wkońcu wybraliśmy się do zoo,ale tam jakaś porażka,agatka może wiesz coś na ten temat,byliśmy w poznaniu w starym zoo.A tam 1 małpa,5 lam i 2 osły,reszta jakieś jaszczurki,żółwie i ptaki.Żadnego słonia,żyrafy...następnym razem pojediemy do nowego i słoniarni,ale to za rok:) no i przy okazji objechaliśmy praktikera i castorame,bo chcemy kupić wanne do domku.Daga może jesteś w temacie albo anuśka?nas interesuje taka z hydromasażem:)ceny różne od 1500 do 6000 i więcejWpadła nam w oko taka za 3 tys.,ale nie pamiętam marki,narożnikowa,już z baterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - ja w temacie wanny narazie ciemna jestem:) na dole w łazience nie będziemy mieć wanny, a na górę też planujemy taką z hydromasażem. Widzieliśmy w castoramie taką bardzo mi się podobała ale nie powiem Ci jakiej firmy nawet, kosztowała 2600, 2 - osobowa świetna jak dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja niedawno wrocilam ze szkoly bylam po wpis do indeksu ,ojj jak sie ciesze ze mam wakacje:P ,zaraz lece na zakupy jakies musze pranie zrobic ogfarnac a tak mi sie nie chce u nas ciepło ale pochmurnie nawet troche pokropiło a no włąsnie gdzie mummy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd....:) no i w Poznaniu mordęga bo dzieciaki po zoo miały już dość a jeszcze galerie handlową zaliczyliśmy,wózkiem po schodach ruchomych śmigaliśmy:D w sumie nic sobie nie kupiłam,m tylko spodnie wolę alegro:) serio daga fajny ten prezencik,bardzo pomysłowy,na pewno przypadnie do gustu małej. A my dziś dostaliśmy traktor z all,fajniutki,igor zadowolony,sam jeździ,gra muzyczka,może konika do przyczepki wsadziś,konik też dźwięk wydaje.Więc wszystko super:) no a mały mi teraz dopiero zasnął,damian w zerówce dziśmiałam rozmowę z chłopcem który damiana w piątek do pobliskiego rowu popchnął na zajęciach,a dzień przed udrapnął koło oka tak że do dziś ma siniaka.Nie chcę za dużo się wtrącać ale tez nie pozwolę by jakiś rozrabiaka znęcał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha a to w starym zoo jeszcze jakieś zwierzaki są? nawet nie wiedziałam. ma być sam park bez zwierząt. wszystkie są teraz w nowym zoo :) także polecam tam się wybrać :) ja ostatni raz byłam 2 lata temu, jak w ciąży chodziłam. i się jakoś wybrać z Frankiem nie mogę, ale na następne wakacje już obowiązkowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wanny to my niestety wstawiamy zwykłą prostokątną i nie za dużą (150x70 cm) bo większa zwyczajnie sie nie zmieść, tzn zmieści ale miejsca na pralkę będzie baardzo mało. a co do chłopca to też bym porozmawiała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki coś wam powiem co do wanny z hydromasażem, tez taką planowaliśmy na górę do lazienki..... otóż znajomy hydraulik odradził mi ją, poczytajcie na necie ile ludzi jest niezadowolonych z tej wanyy, bo to wszystko jest super na poczatku jak jest nowe i czyste....z czesem z tych dysz zaczyna nieładnie pachnieć:O wiadomo, ze nie bedziecie codzinnie sie masować, a niuzywane dysze zachodza kamieniem, który bardzo ciezko jest doczyścić...ogólnie uzywa się srodków do dezynfekcji, które kosztują....ogólnie co ja bede mówić, poczytajcie sobie opinie na necie...myśmy zmienili zdanie. Montujemy zwykłą wanne jednak. Każdy kto sprzedaje taką wannę będzie wam zachwalał, ze super!!!! ale pogadajcie z jakims hydraulikiem takim znajomym czy z kimś kto taką wannę uzytkuj. Moja kolezanka ma i klnie jak nie wiem co:O mówi, ze załuje!!! decyzja warta przemyślenia... a tak na amrginesie pietrucha śniałś mi się dziś!!!!!!:):):) agatka nie moge dotrzeć na poczte jestem w trakcie obiadku, wpis robię z prędkoscią maxymalną i dalej znikam, bo Mati wstanie a ja zostanę z ręką w nocniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×