Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

dziewczynki ja już zmykam bo oczka się kleją to pogadałyśmy sobie,szkoda że bez popitki:)dobrej nocy,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesteście jeszcze..... ja spakowana, maż spi wstajemy o 4 i smigamy :) będę za wami tęsknic...:) rozgadałyście sie widze:) to i ja do drinka sie przyłaczam pietrucha ja to dopiero w tyłach zostaję z allegro:P:P Blanka ja mam sposób na twoje nerwy....uważam, ze najlepsza rada to takie wygadanie się z kumpelą powaga, faceci nie wszystko rozumieją a kobieta kobietę zawsze.....:):) olać pewne rzeczy :P:P Dziunia i co piłaś coś:):) ja już chyba nic dziś nie piję, bo nie wstanę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha może i tak...choć znam dużo nudnych małżeństw a u nas przynajmniej zawsze coś się dzieje...szybko się kłócimy jeszcze szybciej godzimy :)nigdy nie jest nam nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze siedzę...przy piwku.Daga kobieto nie wstaniesz.Udanego wypoczynku ci życzę ...no i tego zakochania na nowo oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniłam sie minutę:O Blanka mam pomysł, jak wróce to go przedstawię:) bo już was nie ma Wogóle to mam pomysł dla was wszystkich drogie kolezanki:) ale to za tydz, bo teraz i tak do ściany piszę:P ja to mam pecha jak ja jestem, to zadnej nie ma:( Blanka Wszystkiego najlepszego dla Kubusia:):):) ciesz się I urodzinkami synka i życzę udanej imprezki....co tam się przejmujesz co inni mówią. W razie co to wypij drinka :) i pomyśl o mnie i o naszej ekipie:):):) iluzik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia o to jeszcze jesteś:) a co tam nie wstanę:):) dam rade twarda jestem sztuka) ja często zarywam nockę, bo inaczej wogóle bym nie miała czasu dla siebie:) jakie piwko pijesz? tez bym wypiła:) u mnie w małżeństwie to też tak nie są same róze:) ehheeh my to mamy taka metode na kłotnie, ze za chwile udajemy, ze nic się nie stało:) bo wczesniej oboje nie chcieliśmy ustapic a tak bierzemy głeboki oddech i jakoś się udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dobra metoda dla uparciuchów :)A popijam calsberga ..tylko takie miałam w lodówce.A wolałabym moje ukochane piwko: desperados...a co tam czasem wieczorkiem trzeba się odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my takie dwa uparciuchy jesteśmy a gł mój m. Czasami ja pekałam, a on uważał, ze nigdy nie zrobił nic źle i wogóle nigdy jego winy nie było:) ja lubię winka sie napić:) albo gin z tonikiem i cytrynką:) piwo też, ale na studiach częsciej się piło piwo:) ahh to były czasy:)) człowiek taki młody był:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do zarywania nocek to ja tak często...w ogóle późno chodzę spać,ale tak mam chyba od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dalej jesteś piękna i młoda ...a jakie winko lubisz ? ja akurat za ginem nie przepada ale lubię martini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maz prowadzi....uparciuch nie chce się zamienić ze mną:) ja myslę, ze to gł z powodu tego, ze musiałby zabawiac małego po drodze. Kiedyś mi powiedział, ze jakby cos się stało, to by nigdy sobie tego nie wybaczył:O Czasami jest tak, ze wypadki nie sa z winy kierowcy.....ja tam mogłabym smiało jechać, ale jak nie chce to na siłę nie będe zmuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ja tez póxno chodze spać ostatnio o północy:) a martini uwielbiam mmmm:) ale smaka mii narobiłaś:) a winko lubie el sol albo carlo rosi półsłodkie gin lubię bardzo, za wódka nie przepadam. Nie piję juz ok 3 lat i raczej nie zamierzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypadki zdarzają się najczęściej dlatego że jeżdżą niektórzy jakby sami na drodze byli.Moja siostra jechała dzisiaj nad morze i auto im nawaliło,a dzień przed wyjazdem było sprawdzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed wyjazdem nad morze tez byłam u mechanika, bo nam akumulator siadał, facet sprawdził i powiedział, ze ok. A na wyjeździe cholera samochód nie chciał zapalić jedego razu. Chłopcy popychali ja kierowałam. Jakos poszło, ale stresa mieliśmy....ale jak do tej pory jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wódki też nie lubię a carlo rosi półsłodkie uwielbiam i jeszcze callifornię też mam smaka na martini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a co tam ja uważam, ze trzeba rozm nie tylko o dzieciach....:) ja tam otwarta jestem na wszystkie tematy:) jakoś tabu dla mnie bardzo nie ma:) widzę, ze gusta podobne mamy:) tylko ja martini nie mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana chętnie bym jeszcze popisała ale mały chyba już się wyspał i muszę do niego lecieć :) szczęśliwej drogi wam życzę i przyjemnego wypoczynku...i nie zapominaj o nas :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) ja też smigam. Nastawiłam budzik na 3.15:) Buziaki dla was wszystkich odezwę się jak wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) my właśnie śniadanko jemy i kawkę pijemy tzn.ja kawkę a gabiś kakao. pogoda super,przyjemna niedziela się szykuje :) dzisiaj mam rodziców na obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś tu pustki tu będą na całego:( daga wyemigrowała,blankaa ma impre a reszta pań w ogóle nie wiem gdzie wyfrunęła:P my byliśmy na 9 w kościele,nabiegałam się za igorem a on za znakami drogowymi,ma male zboczenie na ich punkcie m dziś znowu będzie żniwował,więc samotna niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Pietrucha - szalejesz na allegro:) Blanka- kochana, jak Ci dzisiaj mija dzień? Nadal taki kiepski humor? Szkoda, że nie mieszkamy gdzieś blisko... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wieje nudą,zjedliśmy obiad,m pojechala żniwować,nadzieja bo dziś koniec żniw:D chyba zaraz gdzieś wyskoczymy,ale w sumie najlepiej to czuję się w domu z dzieciakami na placu zabaw musze biegać za igorem bo włazi tam gdzie nie powinien,jak do mamy zajadę to podobnie jak się ochlodzi to na spacer wyskoczymy,bo teraz skwar z nieba się leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia przespała całą noc troszeczkę jej lepiej , nie za bardzo chce łykać leki ale jakoś kombinujemy do tego pojawiła się biegunka. a ja coraz gorzej z mężem się czujemy blanka- pij melisę uspokoi ciebie i Kubusia może przestanie się zachodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×