Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Gość Kasiunia????
Ja też z własnej woli siedzę z córeczką.Mąż w delegacji zawsze jest i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia to może zagościsz u nas na dłużej? uff umyłam 2 okna,wyprałabym jeszcze firanki ale teściowa zajęła pralkę,najwyżej jutro wypiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ja kilka lat sprzedawałam kosmetyki avon,wiem o jakim podkładzie piszesz,też go kiedyś używałam :) a z avonu na allegro kupuje wody perfumowane,najczęściej treselle i mój ukochany zapach always,on w katalogu stówkę kosztuje a ostatni kupiłam z wysyłką za 35 zł :) ja bym ci polecił ten loreal true match ,on nie robi efektu maski,pełna pojemność z wysyłką to ok 40 zł ale ja kupuje testery w szklanej buteleczce po 10 ml i są lepsze od tych sprzedawanych w damiani czy rossmanie ,pewnie dlatego bo to testery:) a są chyba po 8,50,jak chcesz to puszcze ci linka.ja kupuje odcień w7 (w-bo to odcień ciepły,jeszcze jest n-neutralny i c-chłodny) a co do revlonu to on się super trzyma ale jest dość ciężki i przy nieumiejętnym nałożeniu można niestety uzyskać efekt maski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka ja latem pokład rzadko używam,a AA też czasami używam,fajny podkład w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanki to takie kuleczki z margaryny i herbatników pokruszonych,optoczone w wiórkach kokosowych zapraszam ciocie,chętnie :P do Hrubieszowa mam 30 km,tak około,do Chełma około 40 km a do Lublina mam 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki blanka tak myślałam ale nie byłam pewna.Kurcze dziewczyny ale my jesteśmy porozrzucane po tej Polsce...powinnyśmy mieszkać niedaleko siebie to przynajmniej byśmy sobie jakieś babskie imprezki urządzały nie ? taka babska całonocna imprezka,pewnie fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia ale się rozmarzyłam terazchętne bym sobie tak pobalowała-tylko w babskim gronie,do tego jakieś winko,muzyczka i było by na pewno wesoło.właśnie to niesprawiedliwe że tak porozrzucane jesteśmy:( poproszę ten link,wiesz ja szukam jakiś dobrze kryjący,mam plamy na twarzy od słońca,wiem ze podkład niewiele jednak pomoże używasz ciepły kolor,ale on jest taki ciemniejszy pewnie co? blanka aż mi ślinka poleciała na te kasztanki:)a co tam,zjem sobie ptysia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia tez byłam konsultantką w avonie niesety,wpierw zagrożona ciąża,potem małe dziecko...no i jakoś wycofałam się teraz siostrzenica to prowadzi,mi juz nawet się nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę pietruszka że wiele wspólnego mamy :) i zrobiłaś mi ochotę na ptysia,kurcze jak ja uwielbiam wszelkie słodkości mniam mniam... ten podkład jest dość dobrze kryjący i ten w7 jest taki ciemniejszy,ale zobacz sobie w5 lub w6,zauważyłam właśnie ze staniał o 50 groszy :) ja zawsze u tego sprzedawcy zamawiam,już jakieś dwa lata . http://allegro.pl/item1184258962_loreal_true_match_sun_beige_w6_10_ml_tester.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal jestem konsultantką w Avonie, ale myślę zrezygnować i sama nie wiem, na allegro jednak dużo taniej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka jest dużo taniej i mi się nie opłacało brać z katalogu...ale są ludzie,którzy nie mają neta,albo i mają a jednak wolą kupować u konsultantki ,więc jeżeli masz jakieś klientki to szkoda rezygnować,a zawsze przy tym jakiś grosz wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - niby tak, tylko że ja mam tak ze raz zamówień mam sporo a innym razem malutkie i wiesz sama. Nie wiem czy to ciągnąć czy zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas cały czas leje,na dodatek ciemno i grzmi teraz malowałam z małym farbkami był caluśki brudny bo odbijał sobie rączki i nóżki...ale przynajmniej frajdę miał...idę sobie kawusie zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka jeżeli masz wątpliwości i zaczyna cię to męczyć to zrezygnuj bo w sumie wiele nie stracisz,bo nie oszukujmy się kokosów z tego się nie ma :)ja to robiłam bardziej dla przyjemności i zrezygnowałam właśnie wtedy kiedy zaczęło mnie to nudzić ,no i troszkę przez allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia- dokładnie jest tak jak piszesz, nudzi mnie to strasznie, chyba zrezygnuję. Pietrucha - co tam wygrzebałaś ciekawego na allegro:):) podziel się:) Znacie może jakiegoś w miarę sprzedawcę z kosmetykami dla faceta?? Interesują mnie perfumy i dezodoranty w kulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dziunią,anuśka jeśli zaczyna Cię męczyć ten interes poprostu zrezygnuj mi tak szczerze na kasie nie zalezało,bardziej na kontakcie z ludźmi widziłam te testery,może zamówię sobie ten W5 bo jednak wolę jaśniejsze,takie naturalne a wiadomo idzie jesień i zima to będe jeszcze bledsza:P u nas rozpadało sie,więc siedzimy w domku,igorek pojeździł z tatą traktorkiem po podwórku i cały happy:D dziunia a skąd Ty jesteś w ogóle bo pogubiłam się w tym wszystkim?masz 27 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa i był jeszcze jeden powód mojej rezygnacji z avonu,poprostu kosmetyki znudziły mi się w ogóle uważam ze marka jest przereklamowana i żadko który kosmetyk jest dobry lubię serie planet spa ale tusze do rzęs,kremy do rąk,balsamy,płyny do kąpieli to szajs:P tak jak pisałam teraz siostrzenica prowadzi avon,ale jakoś specjalnie nie zamawiam,czasami tak by zwiększyć jej interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha zgadzam się z tobą,te kosmetyki które wymieniłaś były naprawdę kiepskiej jakości ,ja zamawiam jedynie te wody perfumowane bo chyba się do nich przyzwyczaiłam :) wiek zgadłaś a jestem ze śląska,z rybnika ten odcień w5 zamawiałam znajomej,taki fajny,pośredni kolorek,nie za jasny i nie za ciemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 50km do Poznania,kierunek na Szczecin:) no właśnie wody perfumowane z avonu tez lubię,teraz mam incadensse,perceve i passion dance lubię też celebre i pur blance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
incadessance bardzo lubię,właśnie niedawno mi się skończył,uwielbiałam też pink suede (taki różowy,słodki)ale niestety już dawno go wycofali a na allegro ostatnio sprzedał się za ponad 100 zł,no ale może jeszcze kiedyś uda mi się go upolować :) a ja mam do Poznania 380 km :) nigdy nie byłam w Poznaniu tylko kilka razy przejeżdżałam i powiem ci że bardzo mi się to miasto spodobało.Zawsze jak jedziemy nad morze to przejeżdżamy przez Poznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziecie przez Poznań nad morze?a potem jak się kierujecie?pamiętasz może przez moją miejscowośc przejeżdżasz,bo wiem że jest po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie pamiętam,ale jak mąż wróci to zapytam i ci napisze :)mój tata z mężem kilka miesięcy temu byli za Poznaniem po samochód,bo tam jednak w porównaniu z naszymi cenami wyszło kilka tysięcy taniej:) i autko też namierzone przez allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) widzę że mowa o kosmetykach. ja to teraz prawie się nie maluję, no chyba że gdzieś wychodzę:) ale mogę Wam polecić fajny krem do stóp, coś jak antyperspirant z Oriflame. on jest z mięta pieprzową. bardzo mi sie spodobał. a z Avonu też kiedyś kupowałam. a teraz Avon można na Ukrainie za połowę ceny kupić. w sklepach normalnie są katalogi i zamawia się po ukraińskich cenach, czyli za grosze:) ja w ogóle dziś w dobrym humorze jestem a to chyba dlatego że sprawa mojego brata rusza w pozytywnym kierunku:) co prawda chyba bedzie musiał odsiedzieć te trzy miesiące w areszcie śledczym ale jak mówi adwokat - dla dobra sprawy:) ważne też że prokurator jest po ich stronie to może chłopaki cało z tego wyjdą:) moja mama tez odetchnęła z ulgą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) widzę że mowa o kosmetykach. ja to teraz prawie się nie maluję, no chyba że gdzieś wychodzę:) ale mogę Wam polecić fajny krem do stóp, coś jak antyperspirant z Oriflame. on jest z mięta pieprzową. bardzo mi sie spodobał. a z Avonu też kiedyś kupowałam. a teraz Avon można na Ukrainie za połowę ceny kupić. w sklepach normalnie są katalogi i zamawia się po ukraińskich cenach, czyli za grosze:) ja w ogóle dziś w dobrym humorze jestem a to chyba dlatego że sprawa mojego brata rusza w pozytywnym kierunku:) co prawda chyba bedzie musiał odsiedzieć te trzy miesiące w areszcie śledczym ale jak mówi adwokat - dla dobra sprawy:) ważne też że prokurator jest po ich stronie to może chłopaki cało z tego wyjdą:) moja mama tez odetchnęła z ulgą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam konsultantką Avonu ale uważam że te kosmetyki to nie wszystkie są dobre np. szampon rozjaśniający włosy to nie rozjaśnił a powiedziałabym że przyciemnił i włosy mi zaczęły wypadać. cały dzień źle się czuje jakiś wirus szaleje znowu głowa mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy cieszę się ze sprawa brata ruszyła w pozytywnym kierunku dziewczyny takiego smaku mi narobiłyście ze zrobiłam sobie te kasztanki i teraz się nimi zajadam :) pietrucha sprawdzałam z mężem i nie przejeżdżamy przez twoją miejscowość,ale od twojej jakieś 36km :) a gzie daga,andzia i reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero idę pod prysznic,jestem wykończona jak co dzień Jutro muszę wstac wcześniej bo o 8 musimy wyjechac jakoś źle się czuję,nie wiem czemu :/ a gdzie daga i Andzie?co się dzieje? mummy cieszę się,że z bratem sprawa powoli się wyjaśnia dzunia o tak takie babskie spotkanie to jest to,tego mi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha - buty swietne:) podobaja mi się:) no chyba jakiś seksik będzie że sie tak wypachniłaś;) blanka - życzę powodzenia. mam nadzieję że wszystko wyjdzie ok i będziesz wiedziała skąd Twój Kubuś ma takie problemy.trzymam kciuki za jutrzejszy dzień. dziunia - ja też z wielką chęcia bym się pisała na taką babską popijawę. no co tu kryć, pewnie jakbyśmy się wszystkie spotkały to byśmy się zalały w trupa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×