Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Mummy 👄 a my tu się zamartwiamy, powaznie ja myslałam ze coś z Kubą moze po tym echu serduszka!! no koleżanko na drugi raz daj nam tel, bo już dumałyśmy co sie z Toba dzieje:) a moje malutkie usneło:)a w domu mam wszędzie zabawki, a zrobiłam sobie drinka i usiadłam:P a co w dupie mam mówiać nieładnie:P 5 min dla mnie:) zaraz wypiję sobie i posprzatam jutro laseczki mnie nie ma uwaga jade do pracy!!!! nie bede już mama siedzącą w domu z dzieckiem :P heheeh jade pomóc męzowi, bo mój brat nie moze jechać a potem na zakupy!!!!! kurcze rzadko jeżdze z mezem an zakupy ale on ma dobry gust:) i mało kiedy marudzi jak ze mna chodzi:) fakt robi to raz na rok ale robi:) licze na coś fajnego dla siebie i dla mateusza. Mąz pewnie stwierdzi, ze wszsytko ma i niczego nie potrzebuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi też zasypiają:)wkońcu bo już miałam kryzys,igor marudził pół wieczora blanka przerąbane z tymi pobudkami,u mnie też nie jest różowo,ale wiem że teraz z 2 godziny pośpi igor przynajmniej m mogę się zająć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze prawie całanasz ekipa sięzameldowała:) dziunia no widzisz to dobrze, ze mówisz z tymi drzwiami classena. Mi wyliczyli portę za 1080 z ościeżnicą....no cóz podumamy jeszcze. Jutro z mezem cały dzień bede to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha a Tobie pewnie z tamtej "40" to już nic nie zostało znowu wylukasz jakaś promocję na all. w razie co to daj znac!!! :D skorzystamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też położyłam synka spać :) musze się jeszcze umyć, spakowac do końca i jutro o 6.30 mamy pociag :) mam nadzieję że tym razem nie będziemy gnać na złamanie karku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś to na pewno 2 godziny nie pośpi !!! nie ma mowy daga to super,życzę udanych zakupów kochana pietruszka ja jak narazie nie mam m i nie mam się kim zajmowac ale jak wróci to z tym naszym Kubą będzie koszmar coś czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam, będę czytać po kawałku. no to od poczatku. echo Kuby wyszło w porządku. nie ma żadnej wady, te szmery sa na tle rozwojowym i niedługo powinny zniknąć. ale za rok znów wizyta w poradni kardiologicznej. Wojtuś jest już prawie całkowicie na butli:( po weselu tak się zbuntował na cyca że po tygodniu dałam za wygraną:( je praktycznie tylko w nocy jak jest zaspany i za bardzo nie czai. po niedzieli będziemy próbować jabłka. jak dawałyście jabłuszko swoim maluchom? bo ja jakoś wypadłam z obiegu w tej kwestii. chodzi mi o to czy surowe po troszku, czy jakieś gotowane, czy soczek? no i maluch śpi w nocy jak suseł:) zasypia o 20, budzi się około2 - 3 w nocy i wstaje o 6 - 7 rano:) także jestem wyspana:) Wojtek bierze się też za siadanie:) z zębami się też wścieka a nic jeszcze nie widać. z Bartkiem ruszam w przyszłym tygodniu na bilans:) u mnie sie cała trójka pochorowała, na szczęście nie mocno. już im przechodzi. Kuba bardzo dobrze zaaklimatyzował się w zerówce. zostaje od poczatku bez problemu:) nawet je prawie wszystkie obiady w szkole to ja mogę mieć mały poslizg z obiadem w domu bo ze szkoły wraca najedzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy dobrze,że u Ciebie wszystko wporządku o i kochana ciesz się że się wysypiasz bo ja niestety nie,cały dzień chodzę jak cma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie mamy z tym spokój byliśmy u takiej babci zmawiaczki na Olszance nie wiem czy wiesz gdzie to i od tamtej pory nie zachodzi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy ja pamietam ze zaczynałam od marchewki, dopiero później kabłuszko dawałam dobrze, ze u ciebie wszystko ok. :) ja mam znowu w pazdzierniku wesele:) mojego m jeszcze nie ma:( cóż wykapałam się teraz sprzątam zabawki....... jutro Mati cały dzież z babcią (czytaj mojaa mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia to Twój Gabryś jeszcze tak potrafi w nocy robic pobudki? mój Seba od dawna już śpi całe noce,ostatnio zrywał się z piskiem ale był przestraszony. Teraz jak zaśnie o 20 to do 8 śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka - to dobrze że z Kubusiem lepiej. i pewnie Tobie też kamień spadł z serca. a tej babci z Olszanki nie znam ale dobrze wiedzieć że jest ktoś taki w pobliżu. daga - chcę zacząć od jabłka bo troszke Wojtuś się z kupkami męczy. może to mu troszke pomoże. na razie hitem jest herbatka z bobovity jabłko z melisą:) a moja mama jedzie jutro na widzenie do mojego brata do aresztu. jak na razie maja przechlapane bo prokurator się zmienił i ta nowa baba jest strasznie wredna. mam z nią rozmawiała i powiedziała jej że będzie krzyczeć dla chłopaków około 5 - 7 lat:( w każdym bądź razie sprawa się rozwiąże najpóźniej do połowy listopada. a moja bratanica śmiga juz na czworaka jak zła, pchła mała. trzeba uważać żeby jej nie rozdeptać:) a pod koniec sierpnia skończyła dopiero 7 miesięcy:) bardzo szybko się rozwija skubana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka - na razie jakoś się ułozyło. chyba sie jako tako dogadali. miejmy nadzieję że obejdzie się bez takich akcji. a słyszałas o tym chłopaku z Wojsławic co zginął w wypadku w Szwajcarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka no mój Gabryś nadal nie sypia najlepiej,zdarza mu się przespać noc ale to bardzo rzadko,najczęściej budzi się tak średnio tak dwa razy...niestety :( Daga ty tam zaszalej na zakupach :) Mummy dobrze że wszystko oki Pietruszka to super że żakiecik to Twój kolejny udany zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:)wybaczcie jeśli pokręcę ortografią albo ogólnie głupoty będę pisać,to z niewyspania:(mały terrorysta znowu fundnął mamuli swojej parę pobudek.Wypił z 4 razy po 150 mleka.....kiedy ja się wyśpię?pytam kiedy?????? i funkcjonuj dalej i dźwigaj kobieto ciężar matczyny:Pchyba jakiś maciupki dołek łapię,może to nie dołek ale ja czasami naprawdę mam wrazenie że nie dam rady po raz któryś podnieść tyłka w nocy z łóżka.A szanowny w drugim pokoju ma sielankę....bunt!!!!!od dziś koniec dobrego...na zmianę wstajemy :P he he tylko że igor taki cwany że tata nawet we wózku bujać go nie może bo zaraz fochy i ryk:(trudno muszą chłopaki przywyknąć mummy ciesze się że u was wszystko dobrze:) no i ja też wpierw marchew dawałam,ona też jest na kłopoty z kupką,najlepiej w ogóle starty sok z niej działa,wypróbuj miłej soboty życzę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) o pietrucha to dzisiaj razem będziemy chodzić nieprzytomne. Wojtek też dzis w nocy przyszalał a to za sprawą nowego odkrycia - własnych nóżek. wstal hrabia przed drugą i prawie do 4 zachwycał się swoimi nogami:) dlaczego te jego odkrycia musza mieć kulminacje właśnie w nocy?:) no zerwał sie przed 6 i nie ma spania. a ja wczoraj przeczytałam zaległą topikową lekturę. później cos więcej napiszę bo pasibrzuch głodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi jeszcze śpią chłopacy,licząc też tatule seniora:)a ja jem śniadanie i myślę co na obiad i wymyśliłam że My mamy schaboszczaki,a dzieciakom rosół ugotuję:) mummy powiadasz Wojtek odkrywca:Pwściec by się można nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry. My na nogach od 5 rano. Maly lezy w łoeczku i patrzy na mnie,maz spi i chrapie A od wczoraj Filip spiewa.Jesli tylko zaczne cos spiewac to on tez zaczyna swoje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Smiesznie to wyglada,nawet wczoraj sobie go nagrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje niewyspane dziewczyny,kurcze przechlapane macie z tymi nockami,wiem jak to jest kiedy człowiekowi rano nie chce się dupska z łóżka ruszyć a marzy tylko o tym by przespać choć jedną całą nockę... A u mnie dzisiaj tylko jedna pobudka,taka miła odmiana po wczorajszej nocy :) Pietruszka mój mały pił w nocy mleko do drugiego roku życia i on tak potrafił kilka razy,a był na butelce i chyba był takim małym terrorystą jak twój synuś,bo bujanie tylko mamusia,nie było szans żeby tata go bujał bo od razu się orientował i potwornie płakał... U nas słoneczko wychodzi,obiadu dzisiaj nie robię bo mam z wczoraj paprykarz i mam kopytka przyniosła,tak więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z miasta,uzupełniłam braki w lodówce:)teraz obad ugotowałam i usypiam igora.obiecałam damianowi że poczytamy gazetkę gdy zaśnie nasz terrorysta. też mu się cos mamy należy;) dziunia a co to za paprykarz na obiad?my takie coś jemy na chleb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka to nie coś takiego jak paprykarz szczeciński :) To duszona papryka z pomidorami na podsmażonej i pokrojonej w kostce kiełbasce,można też dodać cukinie.Można jeść z pieczywem lub z ryżem :) Korzystam póki sezon na pomidory i paprykę. My właśnie przyszliśmy od mojej mamy i pranie rozwiesiłam,bo słoneczko świeci :) A wczoraj kupiłam sobie taką torebkę-listonoszkę i na dodatek nie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem dziunia:)narobiłas mi smaku,oj pojadłabym czegoś takiego no igor zasnął,czas dla drugiego,zmykam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzisiaj zapracowana,sprzątałam,prałam,gotowałam kluski śląskie z sosem i zrobiłam cisto Rafaello. mummy tak słyszałam o tym wypadku. To mojej szfagierki siostry chłopak. Miała tam do niego jechac i mieli kupic pierścionek zaręczynowy. Przykre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ale Ty jestes zorganizowana:)i to wszystko przy chłopakach robisz?ja to chyba jakaś nie ten jestem bo placka nie odwazyłabym się przy igorze zaczynać piec bo prędzej miska z ciastem wylądowałaby na jego głowie gdyby mnie wnerwił:P za to kupilam dziś pączki i rurki w cieście francuskim i też snam dogodziłam:) daga Ty to dopiero sobie dogadzasz pewnie;)pochwal sie nam szybko co tam sobie kupiłaś,no i mam nadzieje że mężulkowi tez coś się skapło:) a pytałaś o moją"40"o moja droga,my takiego tempa nie mamy.Różne dni są i nie zawsze sie chce:Pzostało jeszcze sporo chyba,nie wiem nie liczyła ile:) my byliśmy popołudniu na budowie,m zakładał balustrady na balkonie:) chłopaki pobiegali w środku i biegusiem do domku bo zimno wieje :( może jeszcze zaraz gdzieś na mały spacerek wyskoczymy,jak przestanie wiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciepełko na dworku,Sebuś z babcią biega a ja z Kubusiem w domu. Wcześniej się wykąpię i Kubusia. Już nie chce mi się nigdzie iśc pietruszko z Kubusiem ni9e jet tak źle,on cały dzień jest grzeczniutki,chodzi bawi się,sam szuka sobie zajęcia. Nawet miksera się już nie boi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie mam tak dobrze,igor fakt chwilę się sam zajmie sobą ale najcześciej z damianem wariują,a wtdy wolę ich mieć na oku damian z tatusiem poszedł na podwórko a ja też z igorem w domu,oglądamy bajkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×