Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

daga a czy porta ma drewniane drzwi?czy tylko z okleiną?szukałam przed chwilą w necie i nie moge znaleźć info oj te niejadki:)ja mojego tez zajmuję jakimiś zabawkami przy jedzeniu albo bajka w tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzyskałam poduszkę :D sąsiadka wrzeszczała mi pod oknem czy to moja poducha :P i mi ja pod klatkę przyniosła :P i super bo właśnie lać zaczęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tych drzwiach i mi głupio, bo my planujemy jakieś zwykłe z marketów powstawiać :P coś co tylko będzie w miarę ok wyglądało, ale będzie relatywnie tanie. boję się lepszych drzwi dawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor na snaidanie zjał dziś połowe kubeczka serka homogenizowanego,potem w południe 100ml mleka i pierś:) liczę że odstawie go od cycka dopiero jak chłopina będzie przy zmysłach by pojąc że cycuś bee lub chory:Pczyli za jakies pół roku,a Ty blanka jak długo masz zamiar karmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka medal dla sąsiadki:) a co do drzwi,u nas jest inna sytuacja,Wy robicie przeciez pod wynajem.A co bedziecie komuś dogadzac a ktoś nie uszanuje.Jak będziecie miec swoje gniazdko to kupicie ekstra.My mamy właśnie teraz takie zwykłe blaszane za 500zł z marketu i co moge napisac to że do nowej chaty w życiu bym ich nie kupiła bo kolor zbladł,trzeba by odmalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha napisze ci wieczorkiem, w domu mam katalog, Mati marudzi teraz uciekamy do parku, bo ładna pogoda jest i do sklepu z zabawkami:) po obiecane klocki:) ja juz głupia jestem z tymi drzwiami. Pisza po forach, ze od niekórych firm odchodzi okleina po 2 latach:O no sorry my chcemy mieć psa pewnie z czasem(pomysł meza ja średnio nastawiona jestem i to w dodatki dog!!! cholera dog!!:) i wiadomo jak jest z dziećmi....my potrzebujemy ok 10 sztuk ahhh nie chcę kasy w błoto wywalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha kupuj pierwsza!!! zobaczymy jak przetestujesz:) hehe ale niedobra jestem:P dobra uciekamy jak wieczorkiem przyjade to poczytam co w tym katalogu jest dobrze napisane i powiem co i jak, bo teraz nie ma szans!!!katalog przejety przez syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dziś z all ten czarny zakiecik:)bardzo ładny:)i rozmiarowo też idealnie pozbierałam pranie,poskładałam,w domu błoga cisza,uwielbiam ją!!!!!! jestem okropną mamą wiem ale cieszę się gdy damian idzie do zerówki i już wiem że gdy igor skończy 4 latka posyłam go do zerówki z 5 latkami,będzie chodził poprostu 2 lata:)bo on juz obowiązkowo od 5 lat zerówka grzesze na całego,kawka+grzesiek+cisza=suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga Kubuś je praktycznie wszystko,wszelkiego rodzaju zupy,ziemniaki,pulpeciki,kotleciki,mięsko rózne wędlinki,serki,jogurciiki i nawet z mamą tosty które uwielbia :) to nic że póżniej resztki znajduję po szufladach z zabawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, pietrucha - my kupiliśmy drzwi drewniane, surowe, trzeba wymalować. Wykluczyliśmy od razu drzwi z płyty, bo 2-3 lata i się odklejają, wszyscy mi to dookoła powtarzają, a drewniane zawsze można wyczyścić i na nowo pomalować na jaki kolor się chce. My szukaliśmy coś taniej, za drzwi pełne płaciłam 350 zł, a z szybą 400 zł z ościeżnicą. Trzeba tylko pomalować i klamki kupić. Przesłałam zdjęcia tych drzwi na pocztę, po długich a ciężkich na takie ostatecznie zdecydowaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siedzę sobie chłopaki się ładnie bawią pada u nas cały dzień :/ w piecu napaliłam bo brrrr zimno a wy co kochane porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka okazyjnie te drzwi kupiliście i fajne,zawsze lite drewno jest drewnem które tak jak piszesz można odrestaurować. A na jaki kolor planujecie je pomalowac?my dostaliśmy płytę cd od stolarza i właśnie przeglądałam fotki drzwi i schodów.Bardzo mi się podobaja drzwi z szybkami takimi mlecznymi. agatka chyba malutkiego R zabrał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie damian zajął się znaczkami,dostał parenaście sztuk od mojego taty:)a igor ogląda baje na dvd....czy wasze maluchy też tak lubią oglądac? no a obiad igor zjadł tak sobie,pół pyzy ze sosem w piecu dziś nie pale,codzień to robię,niech teściowa się wysili i napali,na na razie zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak malutkiego :P ja go czasem "malutkiem" nazywam :P i stąd się wyraz "malutek" wziął. dopiero teraz sobie skojarzyłam ze mogło to zabrzmieć jakby dziewczynkę zabrał ale to nie miało być "malutką" tylko "malutka" :P eh zakręcony ten mój wywód :P :P :P dobra prostuję maluszka zabrał R :P no zeby nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my w domku już ale bez klocków:( kurde bylismy w trzech sklepach i dupa jednym słowem..nie dostaliśmy takich jak chcieliśmy. chyba allegro mi zostaje:P ale za to nie mogła sie powstrzymać i kupiłam 2 szt body dla Mateuszka jedno z napisaem coś z aniołkiem:D a drugi "Krążą pogłoski, ze jestem boski":D mały się wyjeżdził samochodzikiem po sklepie. Poszaleliśmy w parku, oglądaliśmy koniki w ośrodku jeżdzieckim i w domu. Mati grzeczny był!!! Zapomniałam smoczka i nie był potrzebny. Nawet w korkach stalismy i było super wogoóle nie marudził Co do drzwi. Pietrucha porta to skrzydło płytowe wykończone lakierem i okeina różną to tak w skrócie. Ale z tego co czytam to podobno to jest najlepszej jakosci okleina. Ale jeszcze siedze w tym temacie, wieć nie ejstem pewna co do porty zobaczymy bynajmniej poluję na taki model http://www.porta.com.pl/pl/porta_nova,p1,m47,s0.html wzór 5.5 a mój Mati bajek kompletnie nie ogląda!!:) wogóle go nie kręca. Reklamy za to mocno mocno i niektóre filmy:) teraz bawi się wywrotką co dostał w sobotę od naszych znajomych ale coraz ciagnie mnie za noge i kaze siadać z nim na dywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga super że popołudnie udane mieliście,my niestety takich atrakcji nie mamy w okolicy.Stąd też w niepogode siedzimy w domu bo na mokry plac zabaw niezbyt mi się uśmiecha pójść a jakich klocków szukaliście?igor też lubi budować z klocków,ale jak na razie tylko drewnianych,jeszcze po swoim tatusiu,dziadek damiankowi odmalował i teraz jeszcze igorek się bawi uwielbia jak mu się zbuduje wieże i może ją zbużyć:P a co do drzwi to jednak zostaniemy przy drewnianych od stolarza,tym bardziej wpadły mi w oko po obejrzeniu płyty cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha a jaki jest koszt drzwi od stolarza? chcecie całosciowe czy z szybka? no my mamy atrakcje. Chce jeszcze z nim na takie kulki pojechać. A wogóle to nie moge się doczekać kiedy do kina bede chodzić z maluchem:) bo ja lubie bajki ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) ale się za Wami stęskniłam!!! nie było mnie tak długo bo miałam zepsutego kompa. ale dziś postaram sie nadrobić zaległości. zaraz doczytam trochę co tam napisałyście, a jest tego dosyć sporo:) skoczę pod prysznic i biorę się za lekturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy!!!!!!!!!!!!!!masz klapsa na tyłek ode mnie:P martwiłyśmy się tu wszystkie o Ciebie! najważniejsze że jesteś,pisz co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy no wreszcie!!!! od zmysłów już odchodzimy co się dzieje z Tobą. Dobrze że jesteś Moje chłopki śpią,ja się właśnie wykąpałam. Pewnie za jakieś 15 minut pobudka Kubusia ehhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cały dzień zajęta,dopiero teraz wróciliśmy z miasta :) mój mały lubi oglądać bajeczki,nawet jak nie ogląda to lubi jak lecą gdzieś w tle :) Widziałam że o drzwiach pisałyście...co do classena to mam dwóch znajomych którzy tam pracują-jeden na sprzedaży a drugi w dziale reklamacji i żaden z nich nie kupił by tych drzwi,podobno są kiepskiej jakości.Ale pewnie ilu ludzi tyle opinii. Idę małego wykąpać i położyć,bo dzisiaj przez całą noc budził się co chwilę.Na przykład od 2 do 4 nie spał wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×