Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

witam :) zakupy udane :) nawet bluzeczkę sobie zakupiłam :P a u nas ciągle leje,w piwnicy wody po kolana,poszłam po ziemniaki a tu psikus bo nawet ich nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia!!! bidulko to Ty nieciekawie masz!! Mnie nie zalało, ale rodzice musieli kury ewakuować bo je podtapiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac dziecko dziecku nie rowne mummy :P korzystaj puki mozesz:) bylismy dzis w miescie z kuba po zesci do jego auta na akumulator bo moj urwis juz je popsul... i naprawilismy :) zasuwa jak niewiem po ogrodku:) maz jeszcze w pracy;/ a ja tak sobie siedze i korzystam z tego ze moj urwis juz spi;) justysia to dobrze ze sie zakupy udaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff,igor zasnął a ja teraz zmykam kąpać damianka i sama tez wezmę prysznic też byłam dziś z chłopakami na zakupach,chcialam kupic sobie jakies laczki,japonki i co?i nic nie było:( pojechałam do biedronki a tam brak wóżków by igorka wsadzić i by mógł sobie esiedzieć justysia a wypompowujecie tą wode?współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oje ałe śpi....ale padnięta jestem:( cały dzień na nogach. Praktycznie cały czas na dworku.Pogoda śliczna, zal się kisić w domu. Wieczorkiem byłam też na spacerku z koleżanką i jej synkiem dwa dni starszym niż Mati. Poplotkowałyśmy sobie:P Wiecie co dziś mi się normalnie chyba serce zatrzymało. Mateusz do tego doprowadził. Mamy w duzym pokoju takie dwie kolomny. Są dosyć spore. Do jednej Mati ma swobodny dostęp. Niby taki drobny ale skubany ją przesuwa, bo za nia jest gniazdko. Ja sobie dziś w najlepsze zmywam a on w pokoju siedzi, nagle słysze buch. Wpadam do pokoju a on te kolumne przewrócił:O o jezu nie wiem jak i skad miał tyle siły jak ona taka cieżka. A jakby tak na niego spadł:( boze krzywda jak nie wiem. Od razu zrobiłam porządem z kolumną:( Pietrucha za mnie też się wykąp, bo siły nie mam wstać z kanapy...Mąż wrócił dzis wcześniej, ale od razu pogrzał na działkę cos tam działać, wiec siedzę sobie sama w ciszy:) i się delektuję. Caraz się wykapię i bede taka swiżutka i pachnąca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha co to sa laczki???:) justysia aż tak kipesko z ta wodą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pietrucha tato właśnie skończył wypompowywac tą wodę,było jej bardzo dużo :( ale dobrze,że mamy pompę jestem pod wrażeniem mój Kuba przedreptał cały pokój i korytarz :P dzisiaj to już na całego. Teraz poszedł spac już A Sebuś chodzi jak pijany bo nie spał w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia czemu zmieniałs stopkę....ile twoj kuba ma dokładnie?? ja już wykapana swieza i pachnąca. Teraz to ja mogę porozm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie wkurzyli na kafe jak się wypowiedziałam w inny temacie. Kubuś jest z 1 września. We wtorek skończył 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mm truskawki:):):) byłam przed chwilą w sklepie i tak uśmiechały się do mnie z koszyka:) zjadłam już parę sztuk i tak mi dobrze:) o rety daga to nasz poznański dialog niezrozumiały dla niektórych oklolic polski:P laczki to klapki:P a wiesz co to pyry,ryczka,plendze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam na zakupach, wykorzystałam to że mąż miał wolne i został z dziewczynkami, taka śliczna pogoda że cały dzień w ogrodzie siedzieli :) Teraz Majunia śpi i Laurunia biega w pizamce :) A druga mamusia z maleństwem to która? Poród był lepszy od pierwszego, nawet szybko poszło, mała miała dobrą wagę, zdrowa i dostałam 10 pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem :P pyry - ziemniaki ryczka - taki drewniany stołek mały plendze - placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia szybki ten Twój kubuś spryciarz:)a igor chyba przestraszył się paru wywrotek jakie miał i teraz jakby cofnał sie z chodzeniem chodzi ale mniej i widac ze boi się nic na siłe,czekam za pchaczem w ogóle wyobrażam sobie daga co czułaś podczas huku jak kolumna opadała:(ja dostaję nóg jak z galarety w takich momentach kubusiowa a ja dziś chwaliłam moją tesciową a ona dała taka plamę została z igorkiem bo jechałam z m do mechanika po auto naprawione miala małemu podać obiad(który ja zrobiłam) no a ona porządziła się i stwierdziła ze dziurka w smoczku od butli jest za mała i wycięła nożyczkami taka jape że igor dławiłs ie soczkiem:(ale niewypał,musiałam leciec do miasta po smoczki nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha nic nie mówia mi te nazwy:O nic nie kumam:O Majówka nasz mama młoda to mummy:) to fajnie, ze miałas lekki poród. Justysia o kto cie wkurzył?? co ty sie kobieto przejmujesz.... wrzuć na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka bo Ty mój ziomal jestes to wiesz he he!!!!!!!!!!! nie pisałaś skąd jesteś?z jakiej części wlkp? wiem jak to zakupy dobrze wpływają na kobiete:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka a jak malutka kolek nie ma. Ty z tych samych rogatek co pietrucha to spryciulo wiesz co te oznaczenia znaczą:P wiecie co teściowe to czasami rozkładaja na łopatki zachowaniem Pietrucha twoja dała numer, ło matko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha nie no szurnięta nożycami wycieła dziurę :D :D szlak by mnie trafił Mój Kubuś też miał już kilka wywrotek ale jak widzę on nie daje za wygraną,wstaje i dalej zasuwa daga wiem co przeżyłaś,nogi zdrętwiały,serce staneło....miałam dzisiaj rano też przygodę z Kubusiem,byłam pewna że bramka jest zamknięta,suwał się na brzuchu a ja ubierałam się,słyszę coś stęka,wybiegałam na korytarz a on na schodach już na 3 stopniu :( :( :( ale się wystraszyłam,nogi mi zdrętwiały a serce biło jak zwariowane,przez godzinę nie mogłam się ocknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczęście nie, od urodzenia jest na mleku Bebilon i bardzo ładnie rośnie na nim :) Podobno Laura była od urodzenia na Bebilonie i wszytsko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka działasz na NK? bo my tu mamy takiego naszego tajnego maila:) to bys podesłała parę fotek od siebie:) lepiej się poznamy i nas oblukasz:) a zakupy i na mnie dobrze wpływają:P od razu mam lepszy humor:) a co ładnego kupiłaś majówka czy cos pominęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na n-k nie mam konta ani na facebooku i innych takich cudach, miałam kiedyś ale starsznie irytują mnie te strony. :P Taka już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ciuszków dla dziewczynek, parę super sukienek :) Siebie też obkupiłam w cudne rzeczy :) teraz jest dużo nowości letnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mam być szczera to nie jestem za wysyłaniem zdjęć swoich dzieci, i nie wymagam tego od innych. Przepraszam ale takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia widzę, ze nie tylko ja miałm dzis przezycie roku... ale człowiek się stracha naje. Normalnie zamarłam jak usłyszałam jak ta kolumna się przewróciła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok majówka nie ma problemu:) pietrucha ja tez mam swoje określenia:) nie mów, ze nie słyszłaś słowa rogatki:P to znaczy, ze moje okolice, czyli moje rogatki:P a wiesz co to winkiel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuska widziałam chłopców:) jak aniołki w tych albach:) az się nie chce wierzyć, ze Wojtuś taki niedobry był. Jak anioołek wygląda:) Agatka Franek to wszędzie chyba wlezie jak mój Mati. Nic nie stanie na przeszkodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×