Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tym razem mi się udaaa !

10 kg w dół do WAKACJI !!! Zapraszam !

Polecane posty

Gość Tym razem mi się udaaa !
no niestety nie wiem ile to kcal :/:/ ja obecnie jem zielone jabłko i popijam maślanką o smaku owoców leśnych , firmy milko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem mi się udaaa !
Witam ! Co tam u Was ?? Ja zjadłam dziś 2x płatki z mlekiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja siedze w pracy i jestem wsciakla wszyscy dzis zamowili sobie kanapki z bekonem(wyplata he he ) i pachnia mi tu pod nosem. A ja narazie mam za soba sniadano 3 wasy z chuda wedlinka. A przezd soba na lunch salatke ala grecka( salata, pomidor, papryka , cebula, ogorek, kilka oliwek zielonych, troche sera feta light i wszytsko skropione cytryna i leciutko dopraweione do smaku. Jutra boje sie najbardziej to w sobote zazwyczaj sa najweiksze pokusy. W niedziele konczy mi sie okres wiec bede mogla sie zwazyc we wtorek i stwerdzic czy widac jakies pierwsze chocby nikle efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś spałaszowałam 4 kanapki na chrupkim - z chudym twarożkiem(2) i makrelą(2), do tego trochę zielonego ogórka i rzodkiewki. Dziś mam naukowy dzień, kusi mnie, żeby wyskoczyć do kosmetyczki, ale obowiązek to rzecz święta :). Za to o 17 nagroda - fitness. Używałyście może tego licznika kalorii na Onecie? Jestem leniwcem, nie ważę tego co jem, podawałam ilości w zaokrągleniu w górę, a i tak wyszło podejrzanie mało kcal... stąd moja myśl, że licznik jest felerny. Pijecie czerwoną herbatę? Ja lubię smak, a na diecie - zawsze to jakiś naturalny wspomagacz. Ale koleżanka mnie nastraszyła, że ta herbata źle wpływa na włosy. I faktycznie - prawie 2 tygodnie, piję 2-3 dziennie i włosy jakieś takie matowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ati ja wlasnie zastawnawiam sie nad kupnem jakiejs herbaty wspomagajacej mysle nad czrwona i zielona smak zadnej mi nie podchodzi, ale czego sie nie robi dla diety :) Tylko wlasnie niewiem ktora jest lepsza dla organizmu itd, bo jesli maja mi wlosy wypadac to dziekuje bo i tak sama sobie wyrywam setki codzienie prostujac i je suszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja z nadwaga
ja dzis snadardowo 3 wasy z wedlinka,pomidorkiem na sniadanko. potem wrocilam zmiasta taka glodna, ze niemialam czasunic przyrzadzic tylko zjadlam pare truskawek i trzy wafle ryzowe. a na obiad zrobie sobie omlet z grzybkami i papryka, oczywiscie smazony bez tluszczu. juz sie nie moge obiadu doczekac. ja osobiscie wole czerwona i nawet nie chodzi o smak. kiedys gdy pilaj zielona herbate zaczely mi wykakiwac takie pryszcze ze hej. choc nigdy nie mialamproblemow z tradzikiem, to podczas picia zielonej herbaty mi zaczely wyskakiwac, i to same wielkie wulkany. nie wiem,moze to toksyny byly, bo zielona niby oczyszcza organizm. nie wiem, w kazdym badz razie, przestalam ja pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, jestem prawdziwą herbacianą maniaczką :D. Zielona - działa pobudzająco, zdrowa dla serca, metabolizm też podkręca. Czerwona - ma opinię spalacza tłuszczu, zwłaszcza, gdy się ją pije po posiłku. Biała - na mnie działa jak zielona; bardzo fajna jest ta z Bio Active z płatkami róż. A z mieszanek piję Slim Figurę Spalanie i odchudzającą z Receptur Natury (ta druga pyszna, ma jagodowy smak). Do tego jeszcze cała kolekcja owocowych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacja, mnie i bez zielonej herbaty wyskakiwały. Dopiero dermatolog zaradził, żałuję, że tak późno się do niego wybrałam. Teraz ani zielona herbata, ani aloes, którego wypiłam całą butlę mnie już nie "ukwieca" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja z nadwaga
ja sie w ogole nie moge zmusic do tych herbatek. nie lubie ich smaku. takie cierpkie i kwaskowe sa wszystkie. nawet owocowych herbat nie lubie :-( najbardziej mi jednak podchodzi czerwona. ostatnio kupilam winogronowa antycellulit z vitaxu i nie moge jej przelknac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz... ja od 10 lat nie słodzę herbaty, kawy nigdy nie słodziłam (poza czasem na tej fikuśnej kopenhaskiej czy norweskiej). Lubię tę goryczkę. Nawet mineralną popijam z cytrynką. Ale nie masz czego żałować. Przypuszczam, że te herbaty to placebo. Chodzi o nawodnienie organizmu - równie dobrze można to zrobić wodą mineralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za tak wyczerpujaca odpowiedz narobilas mi ochoty na herbaciane zakupy;) musze sie udac do Polskiego sklepu moze beda miec jakis wzgledny wybor bo w angielskich to raczej sie niczego fajnego nie spodziewam oni raczej herbat innych niz z mlekiem nie pijaja, ani na zdrowie specjalnie tez ich nie obchodzi;) Ok ide na salatke ;)bede niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja z nadwaga
hmmmm no mysle ze sie zdziwisz gdy pojdziesz do pierwszego lepszego marketu, bo wybor herbat w anglii tez jest duzy. ja zawsze chodzilam do asdy,bo bylo najblizej i byl naprwde duzy wybor. taka przykladowo zielona w tylu smakach np ananasowa lub jasminowa czy tradycyjnie cyrtynowa. jedyny minus to, to ze nigdy nie znalazlam czerwonej herbaty :-( maja tez duzo oczyszczajacych "detox". ja tam popijam wode z auua slim. tez przypuszczam, ze to placebo ale czyms sie trzeba wesprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze bedzie wybor:) kupie kilka roznych bo szczerze mowiac nie jestem specjalistka w herbatkach odchudzajaco zdrowotnych ;) Pilam kiedys gigure 1 ale to bylo dawno i nawet lubilam jej smak ale przestali ja produkowac;P Teraz ostatnio kupilam sobie cos z tego systemu trojfazowego(spalanie, oczyszczanie i stabilizacja) mialam spalanie i nawet w smaku byla znosna cos z dodoatkiem pomaranczy. A co do picia tej wody z tym cudowym specyfkiem to kiedy zaczelas i czy widzisz jakies dobre oznaki juz;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, ta Figura 1 nie była czasem porzeczkowa? Akacja, ja się tego aqua slimu trochę zlękłam... różnie ludzie reagują, nudności, biegunki itd. Na obiad szpinak, do którego wkroiłam 2 ugotowane na twardo jajka, starłam 2 marchewki i zjadłam tak na surowo bez dodatków. I jeszcze pół kiszonego ogórka, bo szwendał się od 2 dni po lodówce :D. Po 17 trochę intensywnego ruchu. Brzuch już się spłaszczył, ale nogi nadal jak kolumny. Moje newralgiczne punkty to tzw.bryczesy i buły po wew.części ud... ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pozeczkowa chyba nie, ale miala lekko czerwony kolor dosc ciemny wpadajacy w fiolet. Pudelko bylo takie zielone i byla tez figura 2 w zoltym niewiem czy one sie roznily. Ja wlasnie najweiekszy problem mam z brzuchem nog tez szczuplych niemam bardzo (jak mozan miec szczuple nogi przy takiej wadze :P) ale to brzdyl i boki sa moim najwiekszym problemem. Za 20minut wychodze z pracy i lece na jakies zakupy bo zarelko dietetyczne sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem mi się udaaa !
No no widzę że topick się rozkręca :D Właśnie zjadłam czekoladę , czuję się okropnie ... Dziś za karę tylko jogurt truskawkowy zjem i ćwiczenia do zdechnięcia .. Ale jestem pełna .. Ooooo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem się uda - topic na całego się rozkręca, tylko patrzeć, jak kilogramy zaczną w dół lecieć i stopki trzeba będzie zmieniać. Nie martw się, mnie też w zeszłym tygodniu nie udało się obronną ręką z konfrontacji ze słodyczami wyjść. Zamówiłam kawkę smakową, a okazało się, że w tej knajpce serwują do niej gratis szarlotkę. No i zgrzeszyłam. Ale już wtedy nic nie zjadłam i było ok. Pebi, dziewczyna z kafeterii, która schudła już ponad 40 kg powtarza, że przegrana jednej bitwy nie przesądza o tym, że przegrasz całą wojnę. Przed chwilą spałaszowałam moją kolację - serek wiejski. Byłam na body space. Rozbujałam maszynę,a raczej ona mnie :D. wyszłam z klubu uradowana, choć aura paskudna - mokro, szaro. Ewelka,w takim razie piłam inną. Ale też już jej nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem mi się udaaa !
Masz absolutną rację ^^ Nie poddam się :) O nie to nie w moim stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam sie trzymacie? Ja po zakupach mialam na obiad rybe z piekarnika i salate:) a po obiedzie zrobilam sobie kapiel z olejkami zapachowymi. Ogolnie seans dla ciala i duszy dzis;) balsamy pachnace maseczki itd odrazu lepiej po tygodniu pracy. Teraz leze z tym okladem z kremu wyszczuplajacego owinieta folia i w majtasach. Dziwne uczucie bo ten krem sam w sobie daje uczucie chlodu a z ta folia to nawet mrozu:P ale moze cos pomoze bede robic kilka razy w tygodniu i potem Wam powiem co i jak czy pomoglo cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelcia, ten balsam chłodzący to jakiś angielski, czy ten z Eveline z zieloną nakrętką? Mnie po nim strasznie zimno trzęsie, nawet latem czuję się jak na Syberii. Ja używam Lipostopa z tej firmy. Zdania na jego temat są podzielone. U mnie się sprawdza. Oczywiście w połączeniu z dietą i aktywnością. Po serku wiejskim głód mi nie doskwiera. 200 kcal dobrze trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to wlasnie ten z zielona zakretka mz evelyn mi tez po nim zimno ale wydaje mi sie ze przez to ze chudne mkoze i dlatego hehehe zobaczymy jakie da efekty w polaczeniu z ta folia i majtami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja z nadwaga
ja tez mialam ten chlodzacy, ale ja jestem straszny zmarzluch i az mna telepalo, wiec przerzucilam sie na serum termoaktywne tez eveline. rozgrzewa ze hej. momentami az pali w dupke. swietny na zimne ponure wieczory ;-P bylam dzis u znajomych i oparlam sie ciastu i frytkom.pekam z dumy,hehe. na kolacje 2 wafle ryzowe, 2 marchewki (nie wiem czy to dobrze jesc je na kolacje, ale tak wyszlo) i goracy kubek grzybowy 68kcal :-) ja ten aqua slim stosuje dopiero od poniedzialku, wiec za wczesnie by cos powiedziec. nie mam zadnych skutkow ubocznych, wiec pociagne to jeszcze i zobacze czy cos da, czy to tylko kolejna podpucha dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lipostop gdzieś po środku - na początku troszkę chłodzi, ale po porządnym wmasowaniu ten efekt znika. Akacja, gratuluję odpędzenia od siebie pokusy. Mówią, że węglowodany wieczorem niewskazane (czyli także owoce i warzywa). A ja czesem lubię pochrupać wtedy jabłko czy marchewkę. To przecież nie jest wysokokaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Wstałam wcześniej, bo sporo do zrobienia dziś mam. Poza tym chyba mój organizm chce wiosny, bo codziennie budzę się przed 7 i już nie umiem zasnąć. Dziś zgodnie z planem ananasowy dzień. Ś:1/3 ananasa+2łyżki jogurtu nat., szklanka mleka; i kawka na dobry początek dnia o:1/3ananasa+jogurt nat./serek ziarnisty k:1/3 ananasa Miłego dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem mi się udaaa !
Heej ;] A ja jak mówiłam tak zrobiłam, na kolacje jogurt , a potem ćwiczenia :) O 12. idę z chłopakiem pochodzić, i z psami :] Ustalmy sobie że o 13. wszystkie tu będziemy , na pogaduchy :) Do godziny 13. zdąże wrócić na szczęście :) To ja zmykam , Miłego dnia :D Muszę się w łazience ogarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że dzień ananasowy się powiódł. Chyba rzeczywiście ananas ma sporo błonnika, bo nie czułam takiego ssania jakie mam zwykle po owocach. ś: 1/3 ananasa, 3 łyżki jogurtu, szklanka mleka o:1/3 ananasa, serek ziarnisty k:1/3 ananasa, 3 łyżki jogurtu+ pół łyżeczki cynamonu, szklanka "inki" z mlekiem Na ruch nie starczyło dziś czasu. Ale jutro mknę na body space

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem mi się udaaa !
No no , Ati Ati - Widzę że ci świetnie idzie :D Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak weekend mija? Mój plan na dziś: Ś: 3 kawałki chrupkiego z makrelą(2), twarożkiem(1), do tego 2 rzodkiewki, listek sałaty lodowej, 3 plastry zielonego ogórka O: sałtka(3/4 szklanki kukurydzy, sałata lodowa, troszkę oliwy z oliwe, przyprawa fit up do sałatek), gotowany filet z kurczaka (mały), trochę brukselki K: jakiś owoc Polecam Wam świetną stronkę www.ilewazy.pl Jak chodzi o liczenie kcal jestem totalny leń, ale tam mam fajną ściągę :D Tym razem, jakoś się trzymam, nawet jaby rozkręcam. Dziś 14 dzień dietkowania. Chce maksymalnie wykorzystać czas przed @, bo to jednak naturalny comiesięczny spowlaniacz chudnięcia. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę się przyłączyć? Mam 27lat i przynajmniej 12 nadprogramowych kilosów :( Póki co jestem na wychowawczym (mam 1,5roczną córcię) i studiuję zaocznie (studia mgr uzupelniejące), więc w sumie mam sporo czasu na ruch. Od razu ostrzegam, że nie wyobrażam sobie życia bez slodyczy :P ale za to zupełnie nie ciągnie mnie do fast foodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja z nadwaga
hot mama - jasne:) ja tez siedze z 1,5 roczna corka w domu. tyle czasu na ruch,na cwiczenia, a ja taki len jestem. weeknd przetrwala, mimo wielu pokus udalo mi sie.tydzien zaliczony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×