Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedzę i myslę

tuż przed 40 tką uda się .....

Polecane posty

witam! A moja koleżanka z pracy bierze ślub...jest po 40-tce i swojego przyszłego męża-Holendra- poznała przez internet, można??? można!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka będzie, musowo! też uwielbiam! Ale jeszcze za wcześnie na jej wysiew, dopiero w maju albo koniec kwietnia.Dzisiaj posiałam rukolę, ciekawe czy urośnie bo nasiona przywiozłam z Włoch, a tam to rośnie jak chwast.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka na działce będzie, musowo! też uwielbiam! Dzisiaj posiałam rukolę, ciekawa jestem czy wyrośnie bo nasionka włoskie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny facet .
uda się mówię to wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu jakie tu pustki :( dobrze,że ktoś w nas wierzy :) fajny ;) jestem optymistką więc będzie dobrze ;) five oclock to szykujesz się na wesele? jasne,że można nawet z obcokrajowcem wszak język miłosci jest uniwesalny :D ale ja chce polaka ! patriotyzm we mnie silny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka z prowincji
szukam mężczyzny w wieku +/- 40 wiem, ze szansa znalezienia kogoś, z kim uda się dopasować jest znikoma, bo prawie wszyscy fajni mężczyźni w tym wieku nie są wolni, ale skoro nie szukając nie spotkam takiego na pewno, to co mi szkodzi. założyłam już konto na sympatii i dostałam dziesiątki propozycji od panów w wieku różnorakim, ale większość zupełnie nie w moim typie. czy znacie jeszcze inne miejsca w internecie, gdzie warto się rozejrzeć? wydaje mi się, ze zasługuję na "cud" w postaci właściwego partnera do udanego związku, ale co z tego, kiedy nie mam gdzie poznawać nowych ludzi. no i przykro, ze dopiero niedawno się opamiętałam z tym portalem, a nie zaraz po tym jak rozpadł się mój związek z eksem, czyli 3 lata temu. najgorsze, ze brak mi wiary w powodzenie poszukiwań, wiec przynajmniej się tutaj pożalę na niefart i brak pragmatycznego podejścia do życia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakich rejonów Polski jesteś romantyczko? Może dałoby się coś z tą Twoją samotnością zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka z prowincji
Cześć, malinowy :-) a co powiesz na propozycję, że Ty pierwszy zdradzisz lokalizacje, i ja się wowczas ustosunkuję pod kątem dzielącej nas odległosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja też jestem sama od 5 miesięcy-zostawił mnie dla 12 lat młodszej ,bezdzietnej studentki;panoszy się z nią za rączkę jak co 2 tygodnie wpada do naszego miasteczka;wiem ze nie jest łatwo ale jestem pewna że jak to wszystko preżyję to musi być lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko-pewnie, że będzie lepiej! za jakis czas Ty też będziesz sie panoszyć po mieście z jakimś przystojniakiem:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie niefart "Romantyczko", a właśnie brak pragmatycznego podejścia do życia. Diagnoza dobra, teraz trzeba tylko wcielić ją w życie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cichutko? autorko, gdzie teraz siedzisz? i o czym myślisz? a może już o KIM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
piszcie, 40-tki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniamaniaaa
a co tu pisać...40tka na karku i samotność ehhhh.. pewnie tak już zostanie na zawsze, chociaz nadzieja umiera ostatnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×