Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość xkitanax
Asiula, niejest latwo ale po 3 dniach czuje sie jak nowo narodzona dlatego kocham glodowki ;) i szybko sie gubi wage a mam co zgubic =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkka
na powstrzymanie głodu i wytrzymanie kilku pierwszych dni przede wszystkim pij wodę (zawsze ciut pomaga) dużo ćwicz, jak się zmęczysz głód przez jakis czas nie będzie dokuczał, jak możesz pojdz spać (tez pomaga;) ogólnie cały czas czymś się zajmuj. I myśl, że w każdej chwili kiedy nie jesz i to wytrzymujesz - chudniesz i oczywszczasz organizm!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze forum ma straszne wziecie, niedawno zalozylam a juz nie nadazam jak teraz na nie weszłam;) Kochana Sylvio_GDA - niesamowicie sie ciesze ze jestes witarianka;) ale osoby na surowej diecie musza przyjmowac wit. B12(wystepuje w miesie), bo inaczej maja przykre dolegliwosci ktore mozna pomylic z oczyszczaniem organizmu(choc niekoniecznie). ja mam 39 dzien glodowki i moge juz konczyc-jezyk sie oczyscil, a mozna i powiedziec ze poczulam troche glod;) trzymam za Was wszystkie kciuki!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkitanax
glodowkowa 19 podziwiam^^ a ile schudlas? :P i ogonie jak sie po az tylu dniach glodowki czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyte\k
suuuper zatem i ja od jutra !! :) mowicie fajne sa? az tak super sie po nich czujecie?! niesanowite :) wytrwac te 3 dni ktore uwazacie za najgorszymi ;p wspierajmy sie i zaczynajmy z 1 dniem nowego czasu letniego na lepsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytek
suuuper zatem i ja od jutra !! :) mowicie fajne sa? az tak super sie po nich czujecie?! niesanowite :) wytrwac te 3 dni ktore uwazacie za najgorszymi ;p wspierajmy sie i zaczynajmy z 1 dniem nowego czasu letniego na lepsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkitanax
zytek, no ja to chyba tyle dni bym niewytrzymala, ale moze sprobojemy 2 tygodnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY NIC NIE ŻRECIE CZY ŻRECIE WARZYWA I OWOCE? ile max dziennie kcal? jak potem zwiększacie ilośc kalorii by nie przytyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G Ł O D Ó W K O W A PROSZE NAPISZ MI CO SIE JE NA TEJ GLODOWCE TZN NIE WIEZE ZE NIC NIE JESZCZ PRZEZ 40 DNI!I O CO CHODZI Z TYM OCZYSZCZASNIEM WLSOOW?CZY WLOSY PO TYM NIE WYPADAJA?JAKA JEST CERA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytek
..no to zaczynamy :) ruszam do szkoly.. do milego pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytek
xkitanax 2 tyg mowisz.. a Ty na odchudzajaco chcesz co nie? bo ja owszem no a ze przynosi to ze soba i pare dobrych skutkow :) masz za soba juz nie jedna glodowke, wiesz ze dasz rade.. no a ja bede myslami z Toba ;p i z tymi wspanialymi uczuciami, o ktorych pisza Kobitki po 10dniach (az sie wierzyc nie chce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC,TO TYLKO 3 PYTANIA A DLA MNIE MEGA WAZNE :( 1.CZY NA TEJ GLODOWCE PRZEZ MIESIAC PIJE SIE TYLKO WODE I HERBATY? 2.CZY CERA I WLOSY SA PO GLODOWCE ZDROWSZE,CZY MOGA WYPADAC A SKORA BYC W SYFACH? 3.CZY TO NIE BEDZIE TAK ZE SCHUDNE NA TAKIEJ GLODOWCE I POTEM BEDE TYC OD LISTKA SALATY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC,TO TYLKO 3 PYTANIA A DLA MNIE MEGA WAZNE :( 1.CZY NA TEJ GLODOWCE PRZEZ MIESIAC PIJE SIE TYLKO WODE I HERBATY? 2.CZY CERA I WLOSY SA PO GLODOWCE ZDROWSZE,CZY MOGA WYPADAC A SKORA BYC W SYFACH? 3.CZY TO NIE BEDZIE TAK ZE SCHUDNE NA TAKIEJ GLODOWCE I POTEM BEDE TYC OD LISTKA SALATY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC 1.CZY NA TEJ GLODOWCE PRZEZ MIESIAC PIJE SIE TYLKO WODE I HERBATY? (to niemozliwe) 2.JAKI GLODOWKA MA WPLYW NA WLOSY I SKORE? 3.CZY NIE BEDE PO NIEJ TYC OD LISTA SALATY JAK SCHUDNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O POMOC 1.CZY NA TEJ GLODOWCE PRZEZ MIESIAC PIJE SIE TYLKO WODE I HERBATY? (to niemozliwe) 2.JAKI GLODOWKA MA WPLYW NA WLOSY I SKORE? 3.CZY NIE BEDE PO NIEJ TYC OD LISTA SALATY JAK SCHUDNE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglonie czuje sie swietnie i najchetniej to bym głodówki nie konczyła;))) tak na oko to schudłam do 10 kg nie wiecej, a i tak wygladam juz prawie jak zwolenniczka anoreksji;D nie jadlam nic przez te 39 dni, PILAM TYLKO WODE. Na tym polega głodówka lecznicza. zwykła głodowka to przyjmowanie ponizej 800 kcal dziennie i to nie jest zdrowe! szczęśliwa_kobieta sie mnie pytala duzo wczesniej jaki tryb zycia prowadzilam w czasie glodowki- dosc aktywny, ale staralam sie nie korzystac z telefonu, tv i internetu. nie miałam spowolnionych reakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
night_watchman - Twoje pytania są spowodowane brakiem odpowiedniej lektury - poczytaj sobie małachowa"głodówka lecznicza". ja robie głodowki czesto własnie ze wzgledu na włosy i skóre, bo przestaja wypadac a skora robi sie duuuuzo gladsza. a tyciem to jest tak- jak masz z czego schudnac to po glodowce jesli trzymasz sie scisle planu wychodzenia to kg Ci nie wracaja, jesli miales niedowage przed głodowka to po głodowce wracasz do normalnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Witam wszystkich głodówkowiczów... Chciałabym zacząć głodówkę, ale mam problem, poniewaz niebardzo wiem jak się zabrać za to. Już raz próbowałam, ale nie dałam rady...Waże 69kg przy wzroście 168cm i chciałabym schudnąć min.8kg.... Pomóżcie mi, jak mam zrobić, żeby wytrwac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Witam wszystkich głodówkowiczów... Chciałabym zacząć głodówkę, ale mam problem, poniewaz niebardzo wiem jak się zabrać za to. Już raz próbowałam, ale nie dałam rady...Waże 69kg przy wzroście 168cm i chciałabym schudnąć min.8kg.... Pomóżcie mi, jak mam zrobić, żeby wytrwac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodowkowa chyba po to sie pytam by sie dowiedziec,nie?Zenula... Nie bede kupowac ksiazki! przeciez po 10 dniach umiera sie z glodu o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu proszę o porady bo zainteresowałam się tym ze znajomymi. Najbardziej zależałoby mi na poprawie stanu cery(mam ogólnie gładką,ale mam parę zaskórników zamkniętych czyli krostek i niestety ciemne na nosie :( ),mam suche włosy zniszczone zabiegami typu farbowania.I mam parę kilo do zrzucenia,ale nie dużo,mam 49 kg na 153 wzrostu,chciałabym warzyć z 40 kg. I moje pytania sa takie i prosze o pomoc osoby wtajemniczone(naprawde,nie mam pieniedzy na ksiazke): 1.Jak mozna przeczyc 40 dni bez pokarmu na samej wodzie? 2.Skutki z tego co rozumiem to piękna cera,zdrowe wlosy(nie wypadaja) i wesolosc? 3.Ile kalorii mialabym jesc dziennie po glodowce,i czy to mialyby byc same warzywa i owoce? Narazie tyle.Skoro zakladasz temat to prosze,pomoz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkka
Ktoś zaczyna od jutra? Będzie mi raźniej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkka
Ktoś zaczyna od jutra? byłoby mi raźniej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
ja zaczynam od jutra) ile masz zamiar wytrzymać? to jest moja pierwsza w życiu głodówka i jestem ciekawa jak mój organizm to zniesie i czy dam radę) mam dużo do stracenia.... (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
ja zaczynam od jutra- mam sporą nadwagę....niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaa
ja tez dziewczynki waze 83 kg ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewak1981
alkaaaa ja waże dokładnie tyle samo ( ile masz wzrostu? to co od jutra? ja robię to z marszu a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna z siebie
Dzis osmy dzien mojej glodowki. Dzien ciagnie sie niemilosiernie, dopada mnie ogromne zniecheceie i ogromna chec do powrotu do jedzenia!! Pnadto lapie chyba jakies przeziebienie, wczoraj zmoklam i od razu sa efeky. Co do wagi to musze was rozczarowac... ale nie mam wagi wiec nie mam jak oszacowac.Ogolnie Jakos brak mi motywacji. Co do dotychczasowych efektow to oczywiscie skora sie wygladzila, ale niewiele z niej zniklo (niestety), na pewno jakis spadek wagi i poczucie lekkosci przy jednoczesnym poczuciu ogromnego zmeczenia. Czy i u was jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkitanax
ja waze 56.5 kg przy wzroscie 158 cm a chcialabym 50 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Głodówkowa19-Słoneczko ;* cieszę sie,że dotrwałaś i bardzo gratuluje Im proud of U ;** Będę pamiętała o B12,ale we wtorek idę na badania i sprawdzę jak tam poziom krwinek Jestem ciekawa,jak sprawa wygląda aczkolwiek jakies konkretniejsze badania zrobię sobie za pare miesięcy Zawsze miałam świetne wyniki,oprocz problemów hormonalnych,więc i te sobie zrobie za jakis czas,chociaz wygląda na to,że się troszeczke unormowało A co do konkretów,to jakieś zestawienie napisze po kolejnym tygodniu Jestem po 14 dniach głodówki+14 dniach wychodzenia+14 dniach kolejnych-kontynuacji diety witariańskiej I czuję się cudownie Ciałko pięknie się robi jędrne Na prawde nie mialam pojecia,że witarianizm tak poprawia kondycje skory,jej napiecie,miekkkosc,koloryt Efekt wizualny jest porazajacy Taki jest odbior spoleczny,a ja jak to kobieta jak zawsze miałam wiele zastrzeżen do siebie,to teraz z czasem zaczynam na prawde podziwiac efekty z upływem czasu Włosy są mocne,stan skóry też bardzo się poprawił,paznokcie szybko rosną i w dodatku są bardzo twarde (Zawsze kolejne moje głodówki dobrze na nie wpływały ) -Coś co jest dużym sukcesem,wyleczyłam się z bezsenności Kiedys potrafilam spac po 3-4 h i wystraczalo mi to,nie potrafilam usnac wczesniej niz 3 w nocy,teraz ok 1 juz normalnie organizm reaguje sennoscia i spie spokojnie do 7 Myślę,że duży udzial ma tez w tym ,ze jjem jedynie do 18 Jestem bardzo zadowolona z tego sposobu odżywiania I wszystkim go polecam,Głodówkowa 19 ;* Dzięki za podsunięcie pomysłu Bo to Ty mnie zainspirowałaś ;* Wytrwałości życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×