Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość Violettap
Będę robić te lewatywy i pić tylko wodę. Muszę coś ze sobą zrobić, albo w cholerę starego kopnę w tyłek i podam o rozwód, w końcu powinien mnie kochać taką jak jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że taka głodówka, jest strasznie niezdrowa i moge mieć katastrofalne skutki dla naszego organizmu, dlatego zdecydowanie lepiej wybrać mniej drastyczna forme odchudzania i oczyszczania z toksyn, moja znajoma była na turnusie odchudzającym w primavera spa w Jastrzębiej Górze i tam nauczyła się dyscypliny, jak i co jeść i jak ćwiczyć nie musiała katować się żądnymi głodówkami wystarczyło , że racjonalnie podeszła do ćwiczeń i jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar zacząć głodówkę, ale boję się skutków ubocznych :C mogą wysąpić jakieś? osłabnięcie, mdłości? cały czas chodzę do szkoły, nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje życie zmieniła, ale nie tylko głodówka; mam spore doświadczenie wieloletnie w stosowaniu głodówek, najostrzej było 11 dni bez jedzenia i picia; PAMIĘTAJCIE kochani nie robić pierwszej długiej ponad 5 dni głodówki w okresie od 21 września do 21 marca; najlepsze są głodówki z lewatywą, wtedy organizm oczyszcza się z toksyn zawartych w kale, który pozostał po okresie jedzenia; Tak potem też właśnie dzięki temu nie czuje się tak bardzo podczas pierwszych 3-4 dni głodu, nie jest to tak dokuczliwe; ale najlepiej wtedy zrić sobie wolne i być w miejscu gdzie nikt nie je i nie ma zapachów jedzenia: dużo pośród przyrody, dużo spacerów na łonie natury, raczej sporo wysiłku, ćwiczeń, niekoniecznie wyczynowo, ale można też jogę i medytację, inne techniki wyciszania emocji, relaks podczas spacerów przynajmniej 1/2 godziny dziennie; wiedzy na ten temat jest sporo i chętnie udzielę rad, z doświdczenia mojego można korzystać, chętnie wesprę i pomogę, dzieląc się i instruując; można pisać bezpośrednio na adres e-mail; ten temat jest bardzo zajmujący dla mnie, myślę, że to najlepszy sposób wychodzenia z wielu dolegliwości, pomijając fakt, że przy okazji tarci się sporo zbędnych kilogramów:) a to już jest duży sukces i powód do radości, a jaka lekkość w tańcu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsmeow
Hej od jutra planuje glodowke 14-20 dniowa, kto sie chce dolaczyc ? razniej by razem bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keevin
Hej ja właśnie zaczynam od dziś więc się przyłączam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololo7686w96
hej Dziewczyny, :) :) mam pytanie ponieważ w wczoraj zaczęłam głodówkę i dzisiaj dostałam okres, i n ie wiem czy powinnam kontynuować ta głodówkę czy przeczekać "okres"...??? pomóżcie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka_babe
Ja robilam swoją ostatnią głodówke podczas okresu i bylo OK. Kores sie zaczal i skonczyl tak jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka_babe
Ja robilam swoją ostatnią głodówke podczas okresu i bylo OK. Okres sie zaczal i skonczyl tak jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magia 12
Hej dziewczyny :) Może jakieś małe wsparcie . ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia80g28
Hej. Czy ktos bylby tak mily i przeslalby mi glodowke Malachowa online? Serdeczne dzieki Oto moj adres meilowy kasia80g28@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialaskarpeta
Hej, gloduje ktos? Ja stosowalam 2 razy glodowke ale bylo wiecej minusow niz korzysci, choc niew powiem, ze chetnie poczulabym ta lekkosc po takim poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksetka
Jakie minus mass na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.61.9kg 2.60.9kg 3.60.5kg 4.60.2kg(poczatek glodowki)3.10 5.59.3kg4.10 5.58.2kg6.10 6.56.3kg13.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Serdecznie zapraszam do najlepszego sklepu z kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerryLu
Hej, ja zamykam dzis pierwszy dzien glodowki. Widze,ze forum odzylo ;-) Ktos za mna gloduje:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.61.9kg 2.60.9kg 3.60.5kg 4.60.2kg(poczatek glodowki)3.10 5.59.3kg4.10 5.58.2kg6.10 6.56.3kg13.10 7.55.7kg ja od dzis 10 dni na sokach i jak nie zejde do 52kg to znow zaczne glodowke tylko 7dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cel podobny 52 a nawet 50 bo po wyjsciu bedziesz musiala doliczyc pare kg, a przynajmniej ja zawsze doliczam, to woda i tresc zoladka/jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawzielam sie i wiem ze mi sie uda ogolnie schudlam z 68kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguu123
Hej Ja zaczynam od jutra z odchudzaniem waże 66\67 kg przy 164 cm .. :| zobaczymy jak to będzie na razie będę na max 500 kcal i zobaczymy jak długo wytrzymam i jak mi to pójdzie Cel odjakiegoś roku około 52 kg :D ... do tej pory to idę w złą stronę więc koniec z tym ! :) czyli około 15 kg.. :) a daje sobie czas do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, te 68 wyjściowe przed głodówką, czy innymi sposobami pozbyłaś się wcześniejszych kg? Aguu123 powodzonka! ...Ty kupe czasu masz dziewczyno do maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
68kg przed glodowka bylam na diecie 1000kalorii schudlam do 60kg i zaczelam glodowke teraz waze 55kg.Teraz jestem na samych sokach warzywnych chcialabym wazyc 52kg-50kg.Na razie sie nei waze bo waga strasznie powoli teraz spada,dopiero gdzies za tydzien wejde na wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguu123
gość -- w ile czasu straciłaś te kg ?? a co jadłaś na diecie 1000 kcal ? a jak z centymetrami ?? poleciały czy togłownie woda ?? Ps. Gratulacje utraty wagi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi sokami się nawodniłaś, dlatego powolutku leci waga. Trzymam kciuki za 52 i liczę,że niebawem do Ciebie dołączę. U mnie rozpoczął się 5-ty dzień z zerowym bilansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6-ty dzień - jest super ;-) Uwielbiam tą lekkość bytu, świeży umysł i zawsze czystą kuchnię ;-) Puk,puk... Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×