Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

:) Boże, z kim ja przestaję ;) Boże kto przestaje ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebisty dzień wczoraj, przedwczoraj, Boże, co tu się dzieje :D Dziewczyny, żałujcie, że nie przyjechałyście do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panoramiczna no trudno te słowa już padły. ale musiały paść bo to sie aż kotłowało w nim. z resztą miałam niedawno podobną rozmowe wiec wiem jak sie czujesz. i takie mieszane uczucia. czy to co czujesz to jeszcze to czy już nie. to tez znam. ech. boli boli mniej boli. cześc Asenatka :*:) jak Ci mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet tydzien temu oblewal z kumplami zakonczenie kursu i jak byli na imprezie to przyplątala sie do niego taka dziewczyna co w marcu strasznie sie w nim zauroczyła i ta cipa napisała ze moj facet sie z nia tam umówil ze tak strasznie mnie kocha a nie jest mi wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridianko. a to ty jestes z tym co sie rozstalas czy to jest inny, bo teraz ju znei wiem sie pogubilam, .. :/ ech :/:/ tak..masz acje, jak i reszta dzewczyn.moze i jestem jak ten tonacy. zawsze wierzylam jego slowu"obiecuje" choc ludzie sie zmieniaja a on juz sie zmienil napewno. przykro mi bylo gdy moj akumpela mowila mi co pisali. ze caly tydzien od tej soboty co na weselu bylam. i pytal ja z kim i gdzie sie bawie.a nei powinno go to obchodzic. on jak pies ogrodnika-sam nie weznie a drugiemu nie da. ty wiesz i wiedza inne dziewczyny bo to przechodzily.ciul/ato :P ale dam rade. musze. nasti...punkt zwrotny? oj chyba nie u mnie. ja sie zmieniam z dnia na dzien. inaczej patrze n aniektore sprawy, czuje si ejakbym dojrzewala raz drugi:classic_cool::P:D:D:D wariacja...to jest to co nas otacza..caly ten swiat :D nie mamy leku na wariacje i gadanie do siebie to takie glosne myslenie:D:D:D huston..slowa padly. ale zawsze jest tak ze slowa to nie wszystko. jej gdal co innego a mi do zrozumienia dal co innego , ale musze nauczyc sie zyc z tym. asenatko...niedziela popieram...nudnawo, ja sobie kupilam buciki na jesien:)heh tak mi si epodobaly, wydalam 99zl:D humor troche lepszy ale nie do konca. taka hustawka:/ problem w zwiazku??ojjjj nie dobrze, trzeba do lekarza si eudac od spraw sercowych:Pczyli do nas :D:D:D:D:D: /// a ja mysle ze ta ci/pa gluia co ci pisala mogla to specjalnie zrobic zeby wzbudzic zazdrosc i zepsuc zaufanie do niego. ty sobie z nim pogadaj a nie od razu wierzyc tej pindzie. niektore laski sa wredne su**ki i chca wszystko zrobic by zepsuc czyjes szczescie i spokoj. nie daj sie. to trzeb awyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w zwiazku??ojjjj nie dobrze, trzeba do lekarza si eudac od spraw sercowych czyli do nas no własnie przyszłam do was kochane moje lekarki rozmawialam z moim i on powiedział ze ona kłamie ... dzis byłam na piwie własnie wróciłam z naszym dobrym kumplem ktory jest ochroniarzem tam gdzie oni wtedy byli on był z nimi bo miał wolne wtedy.I powiedział ze ona to perfidna suka i nie moze tego strawic ze moj jej nie chce i specjalnie miesza z tej zazdrosci .Ona ma nadzieje ze uda jej sie zniszczyc zaufanie do mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asenatko... nie rob tego. zaufani eto podstawa udanego zwiazku.owsze czasem tzreba miec je ogranixczone ale nie za bardzo. jesli jest alibi wiec olej te pinde, bo pewnie na to tylko czeka zebyscie si eklocili. a akurat pokaz ze masz klase i mu ufasz. twoj chlopak napewno to doceni. a ona niech spierpapierkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :)) zaraz coś napisze sie wygadam moze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest taki typ kobiety ze jak ktos jej nie chce to zrobi wszystko zeby mu namieszac w zyciu... kumpel mówi ze niemam czym sie przejmowac ze to taka cichodajka ze tydzien temu żaliła mu sie co z nia jest nie tak ze moj jej nie chce potem taki X ja olał i wiesz co poszla sie zalic do prezesa tego klubu a ze gosc ma troche lat to skorzystał nie bylo ich 3 godz a na koniec imprezy przyjechał po nia jakis koles istna dziwka .. nie żebym ja specjialnie oczerniała ale taka prawda o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale wczoraj pierwszy raz w życiu byłam na imprezie zeby wypic i nie mysleć i na chwile to bylo dobre bo miałam taki metlik w głowie ze szok ide po picie i zaraz jeszcze wam cos napisze co zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie widze wiekszego zagrozeni askoro twoj chlopak m aja na dystans. ona sobi emoze wiele, ale i tak nic nie zdziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie czym przejmować Asenatko :* ona tylko chce zamieszanie wprowadzić zamieszanie i tyle. a Ty ja olej nie rób problemu facetowi bo od małych sie zaczyna. jejku to teraz tego sie bede trzymać "ale jezeli on jest na tyle glupi by zrezygnowac ze mnie to ja bede na tyle madra i mu na to pozwole" noo tylko to mnie chyba trzyma bo juz nie moge nic zrobić. ten moj też sie pytał. panoramiczna. mój też gadał co innego i robił co innego a potem i tak wyszło jeszcze inaczej bo inaczej myślał. u mnie niedziela nie była nudna. ale same rozumecie że wolała bym ją spędzić w nieco innym towarzystwie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że powtarzam w mojej poprzedniej wypowiedzi kilka wyrazów to nie znaczy ze mam mały zasób wyrazów w slowniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem rodzą sie dzieci :D i wychodzi że dzieci mają dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu sprawę postawiłam jasno przy mnie ma do niej zadzwonic oczywiście na głośno mówiącym i powiedzieć ze nie życzy sobie zęby utrzymywała z nim jakikolwiek kontakt . I powiedział ze nie ma problemu ze tak właśnie zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć mi już nerwów zepsuła.. to nie jest tak ze mu nie ufam ale same dobrze wiecie ze nie da się przejsc obojetnie kolo tego a ona tez musi wiedziec gdzie jej miejsce w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostawie to tak to ona bedzie myslała że jest bezkarna i bedzie coraz bardziej bezczelna...niech wie ze ze mna nie ma łatwo a to co moje to tylko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak karate kid. Zdradzic wam tajemnice mojego hasła? A przy okazji fantazji? :D Dobra, dobra... wiem że nie hehe :D Ahoj Holky! Mówie Wam. Patrzcie i rozumiejcie tak jak widzicie. Tyle. No. Ode mnie. Pazdrawim was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki jest następny bezsens? Że wcięło-potem niewcięło-a tak naprawdę to co? Wcięło do połowy! Mówiłam Wam.. ktoś mi te teksty wycina!! Nie mogę o nim pisac!!! Nic!!! Chroni mnie chyba coś z zewnątrz hehe ;) Przed kompromitacją ;) Taką no... już.. a i tak pewnie się nie znacie i mądrze nie doradzicie więc chyba... poczytam co napisałyście od tego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jaki jest następny? :O Skumac się, że się pomyliło :O Łohoho :O I to zanim zaczęło się czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasta haha XD ja też to widzę całkiem czarno widzę czarno XD ajm blinding Cześc Asta. Margaret Asenatka :D Tak Panoramo. Zgadzam się z Huston. On pękł! Trudno. balon się rozlał. Wiemy jak to boli... ja już bliźnię nieco rany... i wiem że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka piąteczka ;) "Mówię mojemu,że muszę zajrzeć do moich dziewczynek,a on wzdycha O Boże i mówi,że znowu pół dnia będę drukować" Ja mogłam miec taki problem ale ze względu na zaistniałe okoliczności nie mam ;) Fajnie czasem miec chłopa w więzieniu :D:D:D Asenatko... A może coś małego głupiego było że dziewczę się spodobał twój chłop i teraz tak Ci gada co? Nie ma nigdy idealnych sytuacji. Zawsze ktoś może miec uraz do Ciebie, że wzgardziłaś jego uczuciem... może się tej koleżance spodobał za bardzo ? To czasem dobrze świadczy o człowieku i ważne jak się zachowuje wtedy. Pamiętaj Mała.. Masz zaufanie, bez niego... jest klapa. No popatrz na Nas? Chcesz tak? :) "wariacja...to jest to co nas otacza..caly ten swiat nie mamy leku na wariacje i gadanie do siebie to takie glosne myslenie" jesaj Panoramix. thats right! Asenatko.. myślałam że nic. ale dziwnie się tłumaczy. dośc tak ... wiesz... jak ktoś ma coś na sumieniu bywa neco agresywny... :( Ale może tak byc. Ja się z tym spotykam na co dzień. Po moich (przystojnych no) kumplach, bardzo dobrze to dostrzegam. Prześwietl tę laskę, ale dyskretnie albo najlepiej to olej ją! Jasna sytuacja wszystko wyjaśni! Z tą dziwką nie przesadzasz przez jakieś pryzmaty? jak nie to olej cipę ale miej na oku i na zdrowym dystansie-dobra rada ciocio kloci tak tal. "u mnie niedziela nie była nudna. ale same rozumecie że wolała bym ją spędzić w nieco innym towarzystwie . ;/" Wyjęłaś mi to z ust... tylko nie wiem jakie to towarzystwo... ale nieco inne... hm. Właściwie to.. wolne i inne.. tak właściwie uściślając :( Twoje to Twoje. Dokładnie! Przy kurwach tak trzeba! Uważaj na kurwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×