Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość natalia:))
Lolitko powiem ci ze faceci nie lubia jak sie przy nich placze wiec tego nie rob i jak faktycznie chcial tej przerwy na przemyslenia to moj ja daj nie idz na ten obiad sama tez sobie przemysl wiele spraw a on w tym czasie bedzie tesknil.. I NIE WYJ KOBIETO PRZY NIM:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
Werdinko i co odpisala ci nasza wyrocznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadom oze u wszystkich są tam jakieś problemy. ja też juz sie staram nie czepiać ale no wyszło jak wyszło. trzeba sie starać i tyle. hm a co do tych ukłądów to prawda potrzebne sa wszedzie. bo ianczej ie da razy. ja też na wsi mieszkam . tu sie nic nie dzieje. i ogolnie nudno a o prace terazcieżko. hm ja mma ten plus że o pracy dopiero za 4 lata pomysle bo teraz studiuje dziennie. ale powiem Ci ze jak w domu siedze to na prawde idzie oszalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
technikum zywienia??? czyli co mozesz ludziom doradzac w kwestii jedzenia co jets zdrowe a co nie?????????? bo to teraz na czasie jest coraz wiecej ludzi pragnie sie zdrowo odzywiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakieś studia byś nie chciała iśc? albo coś. albo te kursy też myśle dobre by były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:))
werdianka i co odpisala ci na pytanie???? moja mama sobie wyslala i jeszcze nei ma odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo. maskara coraz trudniej o wszystko. musisz chociaż tą prace znaleźć. albo wyjechać za granice zarobic pieniadze i wyechać z tej wsi do miasta. bo byś miała pieniadze na opłate mieszkania i wtedy mogła byś szukać pracy. bo tak to bedziesz sie meczyc na tej wsi. a tam i tak nic Cię nie czeka. Aniela sie opóźnia. :D musi przeczytać co zeście w wątpku pisały i Wam odpisze :D żarcik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia:)))
hahahhahhahah opoznia sie bo moze tyle desperatek jak my do nie pisze..ja jej podziekowalam za swoich 20 odpowiedzi napisalam ze pokryly sie z odpowiedziami mojej cyganki i ze badzo jej dziekuje bo dzis bede spac lepiej a ona mi odpisalam ZE MA SPRAWDZALNOSC W 80% ALE U MNIE WYRAZNIE WYCHODZI ZE BEDZIEMY RAZEM ZE ONA NAS RAZEM WIDZI gdybym wczesniej nie znala przepowiedni cyganskiej to moze bym sceptycznie patrzyla na wrozge Anieli ale one obei sa identyczne... wiecie co uwielbiam ta pore kiedy klade sie juz do lozka bo dnia nastepnego wiem ze jestem o jeden dzien blizej o swojego DNIA WYMARZONEGO:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. a wiec powiem wam dziewczyny ze złapałam doła ;| może to chwilowe. ale no pojawił sie.po prawie 2 miesiacach. hm w czwartek sa urodziny mojego kumpla i niestety ten mój też tam bedzie. wie ze ja też bede. nawet nie mam ochoty tam isć ale musze;/ i wszystko było by okey gdyby nie to że sie dowiedziałam że ten czub jedzie w piatek tam gdzie mieszka ta przyjaciółka. niby ma tam też kuzynke. ale nie wierze żeby jej nie odwiedził ;] no bo jak to. heh. zawsze chciał tam jechać ale nigdy mu nie pozwalałam bo miał by u niej tam spać niby z kumplami ale wole w takim czymś żeby nie uczestniczył. heh wtedy mówiłam a ja co bede robić wtedy jak Ciebie nie bedzie? tego już nie umiał odpowiedzieć. dzisiaj jak sie dowiedzialam to strasznie m isie przykro zrobiło. no bo wiadomo jedzie tam i sie z nia spotka a myślałąm że juz bede miałą spokój. i dlatego pękłam w środku.. kiedys to nastapić musiało. niestety. moze on do tej kuzynki tylk ojedzie ale pewnie do niej tez. a to już miłe nie jest. po tym weekendzie chce tylko wiedzieć czy u niej był. jeśli tak to bede musiała już zapomnieć do końca. wiadomo że pzyjaciółka ale tak już tej dziewczyny nie lubie że po prostu wszystko mi sie z nią kojarzy. głupia. .. no i co ja mam zrobić ? sama nie wiem. ;/ jak na jego na prawde nie ma juz co liczyć. 2 miesiace to jest mnóstwo czasu na przemyśłenia i na zabawe raczej na zabawe bo na pewno nic o mnie nie pomyślał. no i w co ja sie znowu wpakowałam. zawsze myślałam że jak z nim bede to nie bede sie musiałą o nic martiwć bo jemu tylko o kolegów chodziło a oni mnie lubią wiec problemu nie ma. a dziewczyny jako tako go nie interesowały. wiec tym bardziej mnie dziwi że tak z ta sie umiał dogadać. ale no coz tyle lat ma dziewczyna bo już grubo po 20 i zadnej przyszłosci nie widać. bo wszystko ja dookoła bawi. i śmieszy. żadnej pracy na wakacje ani nic. (a mieszka w dużym miescie wiec problemu by nie było). wiadomo że jak on jest dużo młodszy bo gdzieś około 4-5 lat to ona na niego nie psojrzy jak na chopaka. a on ? nie wiadomo co on o niej myśli. może szuka w niej dziewczyny. i dlatego nic nie pisze. sie rozpisałam . ale musiałam, bo dzisiaj mi sie smutno zrobiło.;( ide spac bo jutro mam ważny egzamin. paa dobranoc :(((;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kurde nawet wole sobie nie wyobrazac jak zle sie teraz czujesz...ale glowa do gory skoro ona jest od niego starsza o 5 lat to nie masz sie chyba czym martwic ja w prawdzie zawsze mialam mlodszych i to o 3 lata...no ale 5 to juz chyba troche duzo nie wiem to zalezy od podejscia dwojki wybrankow czy sie dopasowuja emocjonalnie...moze faktycznie nic sie tam miedzy nimi nie dzieje i nie masz sie nad czym zamartwiac moze jedzie rzeczywiscie odwiedzic rodzine a przy okazji spotka sie z nia to chyba nic strasznego mieszane przyjaznie sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si lolita
hej kobietki:) jak tam samopoczucie? u mnie powiem wam lepsze. chociaż tez mam jazdy czyta podgladam na nk rywalke moje-co ma jego zdaniem cudne oczy-bo moj ustawicznie mnie porownuje-ten zabeg stylistyczny stosuje dosć często,a głupia ja wchodze i patrze na nią-chociaż po co? nie ma sensu.mam troche paranoje bo on jest mlodzszy ode mnie:/ sama sobie zgotowałam taki los..i teraz cierpie bo mam faceta młodszego od siebie a on gra na moich uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si lolita
moj tez niby tak mowił-bo teraz mamy okres namysłu co dalej ze jestem piekna ale co on sobie mysli, wiesz ja jestem od niego starsza podkreślam-więc ... to troche inaczej mimo ze nie widac rzoniccy wieku.eh parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Dziewczyny ja tez doczekalam sie paru komplekow moj ukochany uwielbia duze cycki ale serio duze takie jak Iga Wyrwal a ja mam male C tz zrobily sie małym c bo przestalam brac tabletki ale zawsze mi sie wydawalo ze moj biust jest OK no to mnie zrownal zziemi hahahahhaha ale za to mowil ze mam super tylek:)) i biodra ja mam bardziej latynowska figure a wiec wystakaca pupa i okragle biodra ale gruba nie jestem 165 i 58 kg czyli norma dziewczynki nie popadajmy w paranoje nie dosc ze te CHAMY łamia nam serca i przez nich placzemy dniami i nocami to jeszcze doprowadzaja do tego ze czujemy sie gorsze od innych kobiet!!!!!!!!!!!!!!!!!11 a czy was ulubieniec wyglada jak ANTONIO BANDERAS ALBO JOHN DEEP chyba nie wiec moze tez zacznijcie popatrzec na nich bardziej krytycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huston--> "mało tego on ze mną gadał o naszym rozwalonym zwiazku a ona sie pyta czy jedzie już do domu.;] już jej nie lubie a nic do niej nie miałam," Ha! Też bym biczys nie lubiła. Ale takie purchawki liczą na to, że się zasłonią przyjaźnią :D A to nie jest przyjaźń. Przyjaciel potrafi kiedy trzeba usunąc się w kąt. A ta lala chyba o tym nie wiem :( "wiadomo że jak on jest dużo młodszy bo gdzieś około 4-5 lat to ona na niego nie psojrzy jak na chopaka" No nie wiem. To nie jest żadna oczywistośc :( Werka---> " A tam.. ciągle jakieś samochody, karetki, ludzie wracający z imprez i wydzierający ryje.. " :) Dzień jak co dzień :) Dosłownie opisałaś wszystko co mam za oknem... Nie! Jeszcze kościół i jego dzwony :O Natalka---> "moze faktycznie nic sie tam miedzy nimi nie dzieje i nie masz sie nad czym zamartwiac moze jedzie rzeczywiscie odwiedzic rodzine a przy okazji spotka sie z nia to chyba nic strasznego mieszane przyjaznie sie zdarzaja " Mieszana przyjaźń? Co to? Powiem Wam tak. Rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale różnica wieku z reguły dla faceta jest sprawą dośc podniecającą. Młodzik lubi starsze kobiety, bo liczy na jej doświadczenie. Fantazje powszednie jak chleb. Mało tego-znam wiele takich par, gdzie kobieta jest nie tyle starsza co dużo starsza. Nic to nie wyklucza, Natomiast podejście tego faceta jest mocno zarywające. Całe dnie spędzac z jedną kobietą?? Po co?!!! Przyjaźń? A w czym sobie pomagają? Może powiecie jeszcze, że ta laska to idiotka i myśli, że w ten sposób pomoże swojemu "przyjacielowi"-adoratorowi uzdrowic jego związek? To tak zwana pocieszycielka. Nie dajcie się zmylic :O Przyjaciel uciekł by gdzie pieprz rośnie i pozwolił im się spotkac, porozmawiac, wytłumaczyc. Zresztą. Ja mam nerwa. A jak mam nerwa to jak wyrok :D A też miałam takiego kota. Jak się zaczęłam porównywac to niestety no... ale wypadała blado przy mnie :D Stwierdziłam, że jestem od niej 100-razy ładniejsza i fajniejsza :D I Wam też polecam :) Poza tym przyjrzyjcie się swoim ukochanym. Co oni sobą reprezentują? Czy spełniają wszystkie Wasze oczekiwania? Na pewno nie. Więc patrzcie na siebie jak na cuda-zwłaszcza w tak przykrych chwilach. No. Ściskam Was dziewczynki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Werdianka to cudownie!!!!!!!!! swietna praca:)) a mi dzis przyszedl komorniczy mandat do zaplacenia z 2005 roku szok normalnie hahahhahha. co do tego diabla hhmmmmm serio mysllisz ze to twoja siostra??? zle wam zyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
o jacie ale szok hahahhahah faktycznie czarna owieczka wiesz co poczytaj troche o tej firmie na czym polega praca i co bedzie nalezalo do twoich obowiazkow..pewnie beda zadawac rozne glupie pytania wiec lepiej sie przygotowac to koniecznie jutro napisz jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Przeczytalam pierwszych kilanascie stron i wszystkei mam prawie identyczne historie fajnie ze mozemy sie tu wygadac tz wypisac hahhahhahha przynajmniej nie zadereczamy naszych bliskich. I to co napisalas pierwszego dnia powino stac sie naszym mottem ZE BEZ NICH TEZ MOZEMY SIE USMIECHAC no i ze zawsze wracaja hahahha tylko trzeba to jakos ladnie poskladac ulozyc:) ja sie z Wami tez nie rozstane najsmieszniejsze jets to ze nawet laptopa nie wylaczam bo si eboje ze post mi zniknie hahahahhahhaha a bez was to ciezko by bylo aha no i NASZA WYROCZNIA ANIELKA TEZ POMOGLA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
ooooooooooooo moj ukochany na gg ale ja sie nieudostapnie hahahhahahha kurde ale mnei zatrzeslo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :* dzisiaj miałąm zalcizenie z fizyki :D i sie udało :D jak sie ciesze chociaz to mi sie udało. hm wiecei dziewczyny ja myśle że ona miała cos z tym wspólnego z tym naszym zwiazkiem nie to że np chciałą by cosdo niego tylko to że oni ze sobą gadali i ona mu powiedziała np że lepiej żeby zerwał. czy coś podobnego. to są takie przyjaźnie właśnie. nie wiem co mam o niej mysleć. ale uważam że tak jak Tak napisała że jak by taka była to by powiedziałą a moze jeszcze spróbuj powalczyć pogadać i odeszłą by na chwile choc a ona nie. i to jeszcze pisze np żeby jej pomógł meble przeniesc a co to on jest? jak by to mało kolegów miała co blizej mieszkają. niby nic byc nie moze ale nie wiedomo jak on na to patrzy i ona też. tym bardzije że czemu ona sobie nei znajdzie faceta? jak kiedys gadałam o tym z kumpla to mi powiedziałą a kto by ja chciał ?:> i już pytań wiecej nie miałam. bo ooglnie ja malutka jestem ale urody miu nie brakuje :D :D a ona bleee. ;] Weridianka to dobrze że los sie do Ciebie uśmiechnął. to poczytaj troche w necie jak sie trzeba zachowac na takiej rozmowie o tej firmie i w ogóle. zeby Ci sie udało to by był o mniej problemów. a tą sisotre no to rzeczywiscie masz pierona :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Wiecie co a ja czekam na chwile kiedy tu wszystkie napiszemy ze juz jest dobrze kazdej oczywiscie tak jak sobie wymarzy i bedziemy sobei wzajemnie sukcesow gratulowac....ciekawe jak tam panoramka za ta granica z tym swoim ex....ja tez jade na chwile 2-3 mies do niemiec bo juz calkiem jezyka zapomnialam mam nadzieej ze cos sie do tego czasu u mnie wyklaruje ale do mojego wyjazdu jeszcze miesiac wiec zdazymy sie napisac hahahhahahhaha niedlugo jakis odciskow wszyskie dostaniemy:)) a zauwazylyscie ze coraz weselsze sa nasze posty??? pomagamy sobie wzajemnie to DZIALA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj był wczoraj bardzo wesoły post :) heh. za meisiac to ja tu oszaleje. ;] ale wiecei co nie wie dlaczego tak spanikowałam wczoraj. przeceż oni i tak sie sotykali wiec to chyba bez róznicy czy to bedzie tu czy tam . ale byla menda na nk u mnie ;] cieakwe czego szukała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
hhhhhhhmmmmm moze sama sie z Toba porownuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a no moze :D na takie coś nie wpadłam że ona tak robi :)) a niech sobie wchodzi pomyślałam że moze była gadka o mnie i dlatego tam weszła ;] heh. no to powiedz ze odległosc nie jets dla Ceibie problemem bo maasz prawo jazdy itd :) jakos moze lanie wody sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje tylko ostatnio miałam cały czas drugą zmiane i to w takich głupich godz i jak wogole praca na poczcie ciagle duży ruch wiec przychodziłam padnieta więc juz nie chcialo mi sie laptopa otwierac .A teraz od dzisiaj mam wolne bo skonczyłam tam prace bo pracowałam przez firme zewnetrzna ale od poniedzialku ide na inna poczte i juz na umowe na zastepstwo tylko dobija mnie to ze to moze byc na miesiac tylko a chcialabym sie juz usamodzielnic i mamy plany z moim aby razem zamieszkac ale warunkiem tegi jest to ze musialabym miec prace pewna a z tym ciężko strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no wiadomo z praca teraz cieżko. Weridianka cos o tym wie. a le moze np Cie przyjma potem po tym miesiacu przecież juz wiedza że skro pracowałać tam i teraz tutaj w innym miejscu to że juz wiesz o co chodzi itd. no ale wiadomo ze jak pracy nie bedzie to i o miszkaniu mozna zapomnieć;] bo z czego to potem opłacicie albo w ogole za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek ide na rozmowe w sprawie pracy moze sie uda bardzi bym chciala ...tydzien temu tez bylam i w tym tygodniu maja dac znac pod koniec tygodnia maja 13 osób przyjac moze znajde sie w tej szczęscilwej 13 więc w tym tygodniu wyjasnia sie dwie nowe kwestie ale alternatywe tez mamta poczte od poniedzialku wiec nie moge narzekac mimo ze to tymczasowe dobre i to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy trzymać kciuki :)jak przyjmują az 13 osob to w sumie szanse są duże. 13 to nie to co 1 :) bedzie dobrze:* aj ak sie nie uda to na poczcie zostaniesz a przez miesiac Ci sie moze cos trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×