Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość natalka:))
jeszcze ma czelnosc mi pisac ZE ZALUJE ZE JA ZABRAL BO BEZNADZIEJNA JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie rozumiem. bo ja mam to samo z tą przyjaciółką. tylko ona odegrała role już przed naszym rozstaniem ;] a wiadomo moze już kogos innego tez ma. nie wiem. ja nic niewiem. bo nawet o to nikogo nie pytam. masz żal zrozumiałe. bo to mało czasu minęło a on tak robi i jeszcze o tym pisze, hmm jak by sie cchciał z Tobą licytować. że on juz ma jakos tam inną a Ty nie... a poza tym no to nie wiem po co to mówi ?;] żeby Cie wkurząc oni wszyscy jak widac tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze dał Ci do zrozumienia że jestes lepsza?;'] a pzoa tym no to jego wybór i sprawa kogo zabiera ;] wiesz 3 tygodnie za mało czasu moze jemu wystarczy tyle żeby sie opamietać/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dzień doberek dziewczynki :) Miłego dnia. A Tobie huston życzę powodzenia na egzaminie!Dasz radę,trzymam kciuki :) Asenatka - uwielbiam ta piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Kurcze,ja tu się rozpisałam i nie wysłało całego posta :( Natalka - podoba mi się Twoje zachowanie :) i widzę,że faktycznie lepsze niż moje.Ta obojętność ich wkurza i tak ma być.Działa to na nich o sto razy lepiej niż takie marudzenie,płakanie,użalanie się. Wczoraj to on był obojętny w stosunku do mnie i cholerka ... jak to bolało.Ale miałam wrażenie,że pisze mi to na złość,bo on wie,że ja się denerwuję.Ale nie dam się!A co do gg,to ja niestety muszę robić jakieś opisy,że mnie nie ma,bo on wie,że ja ciągle siedzę na na kompie i jestem na niewidocznym,a tak niech sobie myśli co robię,gdzie jestem,z kim. A jutro imprezka i drink z kolegą :) Może mój będzie i coś go drgnie,tak jak kiedyś hehe,fajnie by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko dzieki tez jestem z sibie dumna ale daje slowo serce to mnie boli do dzis..pol nocy nie przespalam ale nie pokaze mu ze mnie to zmartwilo ze 2 tygodnie po rozstaniu zabiera jakas laske na wyjazd....i zaraz te tlumaczenie ZE ON ZALUJE ZE JA ZABRAL!!!!!!!!!!1 co to ma znaczyc w ogole to po co jej proponowal wyjazd liczyl na jakies lovestory czy co...no chyba ze sie okazalo ze ja jestem fajniejsza hahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Jeszcze Wam coś napiszę :D Proszę,ochrzańcie mnie :D Kawałek wczorajszej rozmowy na gg : Ja: I powiedz tej swojej nowej koleżaneczce,żeby mnie tak nie podglądała na nk. On:komu?? Ja:No tej (imię dziewczyny). On:Przestań,to dziewczyna mojego kolegi wiesz :/ i wcale Cię nie podgląda. Ja:Podgląda bez skapy,może Ty z nią coś ten teges co?Bo dziwne,że nagle tak mnie podgląda i Tobie komenty pisze. On:weź się nie ośmieszaj dobrze ;/ bo znowu zaczynasz,nic się nie zmieniło. Ja:nawet zdjęcie zrobiła takie same heh On:ona ma ładniejsze zdjęcia niż Ty On: :D :D Ja: pff Tobie się nie muszą podobać moje zdjęcia,za to innym się podobają On: pfff i później .... On:Pff,a jedź sobie do Londynu i nie wracaj lol2 hahaha Ja:Pff,świetny jesteś ... On:Ja sobie pojadę na imprezkę,achh teraz czuję,że żyję :D :D :D :D Ja:A jedź sobie,ja też sobie jadę w sobotę. On:Jedź ,jedź ;p ja też może wbiję ;p albo pojadę do jakiejś :D :D Ja:a idź sobie do jakiej chcesz !!!!! pa On: lol2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
natalko,pewnie że jesteś fajnie i on Ci daje to do zrozumienia :) pewnie tamta taka drętwa i w ogóle i pomyślał sobie''Gdzie moja Natalka?' :D i jeszcze z tymi wspomnieniami wyleciał :) jesteś na dobrej drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
no mam nadzieje i jeszcze mi pisal ZE TO TYLKO KOLEZANKA ZE NIC Z NIA NIE ROBIL wiec mu odpisalam ze spoko ze to nie moja sprawa z kim i co on wyprawia...wydaje mi sie ze wrzesien bedzie jeszcze dla nas dretwy ale pazdziernik juz zaowocuje... Przestan kochana z nim pisac ewidentnie widac ze oboje robicie sobie na zlosc!!!! i po co ty ytlko was od siebei bardziej oddali OBOJETNOSC JEST NAJLEPSZYM LEKARSTWEM NA BRAK CZULOSCI I PEWNOSCI im bardziej dasz mu do zrozumienia ze nic cie nei obchodzi tym szybciej on dojdzie do wniosku ze jednak cie uwielbia oj kochana cos mi sie wydaje ze lektury naszej nie przeczytalas a powinnac bo znajdziesz tam wiele cennych wskazowek..ksiazka zostala napisana na podstawie wypowiedzi facetow tam znajdziesz odpowiedz jak pwoinnas sie zachowac by on wrocil ONI ZAWSZE WRACAJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
No właśnie i jeszcze tak Ci napisał,a Ty obojętna i bardzo dobrze! Fajnie,u Ciebie widzę,że robisz dobrze,a sama tak nie postępuję,heh :) Biorę się za lekturę!Oni muszą wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridiana - no ja ważę już 42 kg,bo schudłam aż 4 kg przez tego mojego :( i tak widać tą różnicę.No a wzrostu mam zaledwie 160 cm. A piersi to normalnie jak limonki :( malusie :D stanik push up moim ratunkiem :D No ta obojętność boli :( dlatego teraz ja będę obojętna,może to nim jakoś wstrząśnie. Dziewczyny ja też śpiewam w czasie jazdy :d i pewnie komicznie to wygląda,ale kit z tym,hehe.Ostatnio nawet głową podryguję.Chyba sobie słuchawki od tel.włożę do uszu i w razie czego niech ludzie myślą,że gadam przez tel :D No i super,że zaczniesz tą pracę w markecie :) do 21 dasz jakoś radę,będziesz miała zajęcie i czas szybko zleci. Mi w UP zaoferowali pracę jako agent ubezpieczeniowy,ale nie nie nie ... to coś jak akwizytor,czyli nie dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Mi tez cycuszki spadly bo schudlam 3 kg mialam piekne 75C teraz mam troszke mniejsze ale zaopatrze sie w plaster o ktorym tu byla wczesniej mowa i wroce do normy :)) Kurde oby tak bylo dziewuszki jak piszecie ze chcial mnie tylko sprawdzic czy bede mu marudzic jak go kocham i tesknie A TU DUPA:)) ani slowem sie odezwalam nie wiem skad tyle sily znajduje by do niego nie pisac chyba jakis ANILO trzyma czesc mojegu mozu odpowiedzialna za pokusy w garsci i nie pozwala popelnic bledow, dziewczyny i co nie odzwyac sie nadal prawda mimo tego ze to on napisal pierwszy??? tak mi sie wydaje niech mysli ze juz po mnie to wszystko splynelo i zaczynam sobei zycie bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Plastry Evra?Hmm,w takim razie też będę musiała się zaopatrzyć w nie :) A naprawdę powiększają piersi?yayyy,żegnajcie kompleksy hehe :D natalka nie odzywaj się do niego :) to będzie go kusiło jeszcze bardziej,będzie myślał co jest grane.Będzie biegał jak myśliwy :) hehe naczytałam się tej książki :D ale jest genialna.widzę jakie błędy popełniam. Natalka tez bym chciała,żeby ANIOŁ trzymał mnie mocno w razie gdy będzie mnie kusiło,żeby coś napisać do niego.no ale zrobiłam postę-godzina 10 minęła,był na przerwie w pracy,był na gg(niewidoczny jak zawsze) i nie kusiło mnie ani przez chwilę,żeby coś napisać :) a sama mam opis''Gdzieś tam sobie pojechałam :)''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
No właśnie ja przez to,że schudłam,to i piersi jeszcze bardziej padły :( ja tam prawie nic nie mam ;( muszę iść do lekarza po te plastry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide własnie na pierwszy dzien pracy masakra stres jak nigdy trzymac kciuki bede po 20 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Asenatka trzymam kciuki ,powodzenia :):* ja też mykam,będę jakoś pod wieczór,3majcie się kochane!:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Asenatko trzymam kciuki napisz koniecznie jak pierwsze wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
wiecie co wcale nei jest mi lepiej z tym ZE ON ZALUJE ZE JA ZABRAL I ZE ONA JEST DRETWA ZE TEN POMYSL BYL BEZ SENSU.....normalnie mam scisniete serce i burze emocji w glowie zlosc rozpacz i ogromny zal jak on mogl tydzien po naszym rozstaniu zabrac inna dzeiwczyne na wyjazd nie moge sobie dzis miejsac znalezc jestem rozbita :(( ale mi dzien popsul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalko wyobrażam sobie,że jest Ci strasznie smutno :( tak samo mnie coś chwyta w środku,że od razu po kłótni poszedł i całował się z jakąś :(. A ten Twój zrobił to specjalnie :) tak Ci napisał.A pojechał z nią tak po prostu,jak ze zwykłą koleżanką.A może w ogóle z nikim nie był?I tak celowo napisał :) Bo dziwne,że tak się chwalił,jak nic chciał wzbudzić zazdrość u Ciebie,zobaczyć Twoją reakcję.Tak samo jak mój wczoraj,że pojedzie sobie do innej,że jak będzie chciał,to będzie inne tulił i dotykał..wiesz jak to zabolało?No ale cóż,odpłacił mi się za to,co ja mówiłam jemu :/ Faceci też mają na coś na celu mówiąc nam takie rzeczy,więc na bank chciał wzbudzić u Ciebie zazdrość.Zobaczyć Twoją reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Laski nie uwierzycie on znowu do mnie pisze hahahahhahahahhahha czyli to dziala to co pisalysmy wczesniej im bardziej sie ich olewa i daje do zrozumienia ze bez nich tez jestesmy szczesliwe to oni wtedy sie niepokoja...i jeszcze mi pisze ze musi cos zjesc i zaraz wroci ARMAGEDON JAKIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
aa natalka nie żartuj :D ???nie no ,to bosko :D cieszę się strasznie :D :* a co Ci pisze? im bardziej się olewa,tym bardziej ich cięgnie,świetnie :) oby ten mój był jutro na imprezce,to mu pokażę,że bawię się po prostu REWELACYJNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
a takie pierdoly zycia codziennego ogolnie co robi nic szczegolnego no ale od czegos trzeba zaczac:) zobaczymy jak to bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
DLACZEGO MEZCZYZNI KOCHAJA ZOLZY pozostala moja ulubina ksiazka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalko,to bardzo dobry znak :) odezwał się i to już drugi raz! Coś go tam gryzie w środku,ajj :) :D Bądź obojętna,tak samo jak wczoraj. Oto co mi dziś wyszło na fb,hmm ładnie napisane : Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie jego, a jemu to nie pasuje. Powiedz mu, że go kochasz. fb wszystko wie,heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Moja tak samo :) I teraz zauważyłam jakie błędy popełniałam.Aż mnie zatkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
hahahhaha ale numer faktycznie pasuje ale bardzo podoba mi sie zdanie a co to za aplikacja to tez sobie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
dobra napisalam mu ze milo sie gadalo ale musze juz uciekac:) i sie wylaczylam z gg oooooooo matko ale mi ciezkoooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) :* egzamin mi nie poszedł. bo zabrakło aż albo tylko 3 punktów. no nic no następnym razem naucze sie całkowac :D bardzo sie ciesze z obrotu sprawy u Natalki to na prawde dobre wiadomości :) oby sie ułożyło :)) Weridianka oby ci sie udało z ta pracą :) muszisz sie postarać żebyś dostałą tą prace :) a że do 21 to nic co dzień moze tam siedzeć nie bedziesz tylko pewnie czasem te pierwsze zmiany bede :) Asenatka jak wócisz to opowiadaj bedzie dobrze :):* Tak :* a Klaudyna niech sie bierze w garść i niech nie odp i nie daje sie sprowokować jak już odpisze. bo to do ncizego nie prowadzi. a ja Wam powiem o sobie tyle że wczoraj na uczelni wpadł mi w oko pewnien chłopak :D hm normalny to znaczy wpadł mi...:D jakby on na mnie sie tyle nie patrzył to bym uwagi na niego nie zwróciła :D ale no nic nie było tylko spojrzenia. a dziisaj siedze z koleżanką na ławce i przyszedł i cześc dziewczyny cos tam i jak sie rozgadał tak z pół godziny gadaliśmy. potem po egzaminie również do nas przyszedł :D i siedzielimy razem z 2 godziny :) ale ładny jest fajny i w ogóle :D ale to nie wszystko mówilismy o egzaminie a on do mnie ze gdy bede znała termin koljnego egzaminu to żeby mu napisać i że mi numer poda :D ale potem mów że a nie bo ty i tak nie bedziesz wiedziałą bo przecież ten przedmiot masz zaliczony :D a ja uwaga uwaga :D mówie że nie masprawy bede wiedziałą na pewno i dam znać :D i ten dawaj numer :D haha :D i mam ten muer i pytam go jak mam go zapisac i mi powiedział imie itd :D jazdy :D hmm mówie taki ąłdny i nie ma dziewzyny ?:> akurat. w czasie rozmowy wyszło że gdy siedzia kiedys z dziewczyną... ;] i ja już ;d ale no nic :D ogólnie bardzo sie we mnie wpatrywał i aż sie zauroczyłam:D:D:D i wiecie co ciekawi mnie czy sie odezwie czy tylko o ten egzamin chodziło ale mam nadzieje że sie odezwie :D bo widziałam ze niby chciał gadać itd :) fajny był :D ach.. ale to nie znaczy ze tamten sie nie liczy :D :D pewnie jak bede miałą inngo to przyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×