Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Klaldyna - jak ty to ladnie napisalas.... no tak, caly czas wbijamy sobie do glowy ze trzeba byc dobrej mysli a teraz takie zwatpienia, tak byc nie moze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka nie czytaj tego :( bo będziesz cierpiała,wrócą wspomnienia.Ja obejrzałam filmik i zdjęcia i co teraz mam?łzy,łzy i jeszcze raz łzy. mama pyta - jak było na imprezie?,a ja,że lipnie.To już pyta,czy z kimś tańczyłam i że powinnam.Ona tego nie rozumie,ja mam blokadę! Natalko,dziękuję Ci bardzo,już do niej wysyłam maila.Mam nadzieję,że da mi jakieś dobre wiadomości :( i widać,że jej wróżby się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko nasmarowalas juz 20 pytan:) szybka jestes hahaha tylko zapomniala dodac ze musisz podac wasze daty urodzenia ze to musza byc konkretne pytania. Napisz jej wasze daty...tak jej wrozby sie sprawdzaja moja kolezanka tez wysylala pytanie o mnie i mojego cudaka i wyszlo to samo to Aniela mi pisala...tylko ja wiem czy nie wolno zadawac tych samych pytan kilka razy PYTANIE ZADAJE SIE RAZ podobno karty sie buntuja potem czytalam duzo na temat tarota przed wyslaniem pytan jak bedziesz miala juz odpowiedzi to daj znac....aha i wiesz co sprawdz poczte czy nie dostalas maila zwrotnego bo mojej kolezance wracala wiadomosc jako niedostarczona wtedy wysylalysmy z mojej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziękuję natalko !! :) ale jestem ciekawa co mi odpisze .. boję się,że jednak usłyszę słowa,że on mnie nie kocha,że to była tylko zabawa i się obudził z tego,zatęsknił za kumplami,imprezami,itd.A może ja powinnam jakiś ruch wykonać,eh zobaczymy co odpisze. Kurczę,wysłałam jednego maila,ale nie napisałam tych dat,mogę wysłać drugiego,czy czekać aż mi odpisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
nie odpisze ci bo podstawa jest data urodzenia twoja i ukochanego wyslij maila z waszymi datami...z zdradzisz nam o co zapytalas? wiesz ja juz mam doswiadczenie bo juz lacznie z mama i kolezanka to wyslalam ze 150 pytan wiem jak je formulowac hahahaha jak chcesz to moge ci pomoc w tych pytaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
ok Natalko,wyślę jeszcze jednego maila. tzn.zapytałam ją o to,czy on mnie kocha(bo odpisał,że nie wie)i czy jeszcze będziemy razem.W sumie chciałabym zapytać jeszcze o to,czy on może kogoś poznał,czy mu się znudziłam,co on w ogóle czuje do mnie,czy tu chodzi naprawdę o to,że go wkurzałam ostatnio i powiedziałam kilka słów za dużo,czy może o coś innego.Czy będziemy razem,jak tak to kiedy i czy może mam coś jeszcze zrobić w tym kierunku,żeby wybaczył :(jak możesz to pomóż mi z tym ułożeniem pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
daj mi kochanie jeszcze raz swojego maila zaraz ci uloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
thesunset@onet.pl :) i z góry dziękuję Ci bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
Hej dziewczyny ja jakoś nie mam potrzeby przeglądania naszych zdjęć pamiątek itd nie wiem jakoś nie mam na to ochoty co było to było i na pewno nie chce do tego wracać i siedzieć i ryczeć :) Ja mam to co tu ktoś opisywał jednego dnia chciałabym żeby wrócił a następnego już nie do końca ciekawe co się stanie jak nadejdzie taki dzień że on przyjdzie i powie że już wie :D bo może ja już wtedy też będę wiedzieć że on nie jest tym jedynym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
wyslalam ci slonko napisz czy sa spoko no i mam nadzieje ze napiszesz mi co ci odpowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziękuję Ci bardzo natalko :) już do niej wysyłam maila z tymi pytaniami,są świetne,no ja na pewno bym tak tego nie ujęła :) Lona,echh Tobą miotają takie myśli,jak mną odnośnie tej zdrady.Coś mnie gryzie w środku,że to się w ogóle wydarzyło,no ale .. chcę jego i już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
to dobrze że wiesz czego chcesz :) bo ja nie wiem czasem mam ochotę napisać mu smsa ale naszczeście jakoś mi przechodzi bo po co mam sie denerwować, dla mnie najgorszy będzie październik bo mieliśmy iść razem na wesele gdzie on miał być świadkiem ja muszę potwierdzić czy będę sama czy z nim więc masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :* ja wczorja dodałam fote na nk :D to mnie ten mój podgladał :PP a ogolenie to wszystko u mnie jak było ;p sie pogodziłam juz ze wszystkim poczekam na tego nowego bo stary raczej sie nie odezwie :D chyba że jak bede miała już nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oooojjaciee moj znowu sie odezwal kurde ale szok az mna trzesie :) ale ciesze sie bardzo oczywiscie gadam z nim normalnie ale wylewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze Natalka :D bo wiesz nie ma tak łatwo teraz :D moze by sie chciał spotkać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalka,genialnie :D! A październik tuż,tuż :D wszystko idzie w dobrym kierunku,żeby nie zapeszyć,tfu tfu :) huston ,a niech podgląda i wie co traci :D ja niedługo jadę sobie zrobić jakąś sesyjkę w lesie i też dodam foteczki :) lona może do wesela jeszcze będzie dobrze :)a którego dokładnie to wesele?ja miałam z nim iść wczoraj,ale nie poszłam,przeprosiłam koleżankę :( ech,nie miałam z kim iść,sama bym nie poszła.no i trochę to egoistyczne z mojej strony,ale nie chciałam iść,bo bym się zapłakała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
nawet calujacej emotki sie doczekalam fiu fiu coz za zmiana Kladynko masz juz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka- ale fajnie, jak sie ciesze ze hmmm u ciebie cos ruszylo:) A w ogole to wyslalam maila do 'naszej' wrozki.. ;) I same pozytywne przewidywania jesli chodzi o sprawy sercowe ;) No.. zobaczymy jak to bedzie, oczywiscie nie nastawiam sie ze te wrozby sie spelnia, ale milo jest przeczytac ze gdzies tam w gwiazdach sa dla nas szanse heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
spelni sie spelni mi juz troche sie sprawdzilo no i mojej mamie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalka,cieszę się strasznie!!Wszystko zmierza w dobrym kierunku :) Kurczę,dostałam maila zwrotnego :( czyli mój nie został dostarczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym pomyślałam dodajac to zdjecie :D haha ja do wróżki nie napisze nie ma szans :D ale dobrze że u Madziuli też są dobre rokowania :D hehe Natalka ale postęp :D hohohho ;d Klaudyna prosze Cie przestań tak to przeżywać cieżko jest ale nie nakrecaj sie sama! ja też mam w październiku wesele dokłądnie 2 :D nie mam kiecki ani nikogo z kim bym mogła na nie isć :D to znaczy mam kumpla tyllko że on ma dziewczyne a zwiazku nie che rozwalać choc sam powiedział ze chetnie pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
no wlasnie mojej kolezance tez wrocil wejdz na strone 264 naszego forum i zobacz tego maila i wyslij jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja z moim tez mialam isc na wesele - w sierpniu... no i nici, widac z tymi weselami to jakas klatwa;) A z ta wrozba - a co tam, bede wierzyc ze sie spelni w 100% (;) ) heeh przeciez trzeba myslec pozytywnie ;) a jak byla na plus to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
słuchajcie napisalam ze nie moge juz z nim dluzej gadac bo mam goscia i ze zycze mu milej niedzieli chyba dobrze zrobilam co ale of course zadnego goscia nie mam hahahahha zamulam przed MAM TALENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Madziula a zdradz nam tajemnice jakie pytanie zadalas Anieli i jakiej odpowiedzi ci udzielila:)) prosimy wszystkie hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam.. ;) w skrocie... najwazniejsze :) czy jeszcze bedziemy razem - odp. ze jest raczej pewna ze tak i ze w sferze uczuc wszystko sie szybko ulozy ;) no i nie omieszkalam zapytac czy moje byle cos jeszcze do mnie czuje :D - no i otrzymalam taka ladna odp, ze to cos wrozka A. okresla jako silne uczucie podobne do mojego uczucia..;) No i ogolnie w sprawach uczuciowych same pozytywne karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×