Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kla(łłłłłłł)dyna
Kochane,ja wam powiem,że codziennie siedzę na jego nk,hihi :) mam hasło i sprawdzam to i owo... Weridianka,no cóż,stało się,nie zadręczaj się teraz,bo pogorszysz :* Dziewczynki,mój ma znak zodiaku Ryby.I nie uwierzycie ... Czytajcie -> http://horoskop.wp.pl/cid,16,hid,124,page,2,sid,12,title,Ryby-Jak-go-odzyskac,znak.html sprawdza się jak cholera !! W komentach dziewczyny piszą,że też tych swoich uraziły słowami(jak ja,bo w końcu o to mu poszło najbardziej).Aniela ma rację-ciężka droga przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Rybki nie lubią krytyki - fakt. Moje słowa''inny jest lepszy,Ty się nie starasz,pójdę do innego,nie mogłeś kupić kwiatów,nie starasz się'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
nie mozna wejsc na ta strone kladynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
http://horoskop.wp.pl/cid,16,hid,124,page,2,sid,12,title,Ryby-Jak-go-odzyskac,znak.html teraz powinno być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
http://horoskop.wp.pl/cid,16,hid,124,page,2,sid,12,title,Ryby-Jak-go-odzyskac,znak.html jak coś to usuńcie spację,jeśli jeszcze gdzieś została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
aaaaaaaaaaa odpowiedz smsem sie dosteje tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klałdyna twój facet to pies ogrodnika :( ... O, Werka też to zauważyła ;) Dzień dobry. Czytam, próbuję nadrobić ;) Klałydna tak czytam o tym Twoim. Ty wiesz, że ten mój to taki sam bywa z tym okazywaniem zazdrości :O Masakra. Współczuję, naprawdę wiem co musisz przeżywać :( Wera coś Ty nabroiła :D Czxeść Huston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to juz nic nie zabije. dzisiaj mam jakis dziwny dzień jakis dołujący. i nie moge spokojnie tego wszystkiego przeżyć. tylko mysle o nim bardziej jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawaj, podołuję się z Tobą, żeby Ci było raźniej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałas mój post z wczoraj w nocy ? to dlatego. a poza tym to chyba zaczynam tesknic za bardzo ... a juz tak dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już wolę mózg wyłączyć. Za wiele tego wszystkiego. Chill ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno czytałam ale czy wychwiciłam? Chodzi Ci o to, że sobie o nim przypominasz i się korbisz co on robi z tamtą i o co mu chodzi? Korzystaj i rób to samo. Potem jak wrócicie do siebie to Tobie się zachce czasu i co będzie :( Ciągle to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że możliwość >seks< jest bardzo możliwa :( Nie pocieszyłam Cię ale pociesz się, ze samce już tak mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ja nie umiem tak robic że niby emu na złosć. tiaa wrócimy do siebie no na pewno... heh. a no nie pocieszyłas mnie bo wiadomo róznie moze by ale moze cos miedzy nimi zaiskrzyło ze tak jest. tylko ciekawe jak długo. pfff tym bardziej wstret bede miała. a poza tym no to jeszcze nikt do nikogo nie che wracać. a on nawet moze nie pamieta że z nim bylam. a ona? ona sie nie sprzeciwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Huston wiesz nowe zawsze na poczatku wydaje sie fajne i atrakcyjne ale na jak dlugo z tego co pamietam to ona jest od niego 5 lat starsza a to na prawde duzo jesli chodzi o wiem emocjonalny miedzy kobieta a facetem przed 30 rokiem zycia... w kwestii sexu hhmmmm kazdy jest inny przeciez sama wiesz najlepiej do czego jest zdolny twoj ex i czy faktycznie moze tam chodzic o namietnosc i pozadanie. Ogolnie jesli do siebie wrocicie to nie powinniscie chyba poruszac tego tematu ta wiedza sprawi ci tylko wiecej bolu i cierpienia.....niewiedza jest czasem cenniejsza od zlota:) Narazie postaraj sie nie zadreczac ta mysla a porad kolegow sie nie sluchaj oni wszystko rozpatruja obszarem krocza....mezczyzni gdyby ulozyli glowe do swojego penisa to wtedy dwie polkole mozgowe nareszcie lezalyby blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Natalka że ja jakos tego nie widze zeby on tam znią. ale no wiadomo same piszecie ze oni myśla tylko jedna częścią ciała wiec moze jak z nią przebywa to tylko tym myślał. jejku pewnei macei racje że z tym że nie powinno sie do tego wracać potem ale ja pewnie znajac siebie tak jak Weridianka bym tego nie przezyła. na razie to myśle o tym że jak on tak moze. i w ogoel czy cos tam jest. i ta myśl mnie dzisiaj zabija. \nie bede sluchać kolegów bo mi tylko w glowie zameiszą wolałąm myśleć że nic miedzy nimi nie było. to znaczy ze razem nie spali. bo teraz to tylko mi bije na mózg . Natalka tak ona jest od niego starsza. ale ona sie zachowuje jak by była ode mnie młodsza a ja mam 20 ;] ratunku. oszaleć mozna. na pcozatku a pewnoe jest fajnie jak w każdym zwiazku. ale oni nie wiem czy nawet są razem. ale dzisiaj sieje tu panike. przepraszam.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Natalka że ja jakos tego nie widze zeby on tam znią. ale no wiadomo same piszecie ze oni myśla tylko jedna częścią ciała wiec moze jak z nią przebywa to tylko tym myślał. jejku pewnei macei racje że z tym że nie powinno sie do tego wracać potem ale ja pewnie znajac siebie tak jak Weridianka bym tego nie przezyła. na razie to myśle o tym że jak on tak moze. i w ogoel czy cos tam jest. i ta myśl mnie dzisiaj zabija. \nie bede sluchać kolegów bo mi tylko w glowie zameiszą wolałąm myśleć że nic miedzy nimi nie było. to znaczy ze razem nie spali. bo teraz to tylko mi bije na mózg . Natalka tak ona jest od niego starsza. ale ona sie zachowuje jak by była ode mnie młodsza a ja mam 20 ;] ratunku. oszaleć mozna. na pcozatku a pewnoe jest fajnie jak w każdym zwiazku. ale oni nie wiem czy nawet są razem. ale dzisiaj sieje tu panike. przepraszam.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
hej dziewczynki :) widzę u Was tą samą obawę,którą ja mam :( też się tego boję,że on coś z tą 16stką ... albo z inną,kij wie co on robi i z kim.W końcu powiedziałam mu''nawet nie chce mi się już seksu z Tobą'' :( i aż zbladł po tych słowach ..może mi któraś powiedzieć dlaczego ja to powiedziałam :( ? i po tych słowach zdrada,całował się z jakąś ..a może coś więcej ;( niedługo sobota i będę miała schizę czy nie jest z jakąś.i później kolejna sobota,itd.itd. a jeśli wrócimy do siebie jak to mówiła Aniela?? nie przeżyję tego jak mi powie,że z inną był,dotykał,całował,ona jego ,aaa :( nie mówiąc już o seksie.ale racja-faceci tacy są,oni inaczej traktują seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Kolejna porcja świetnych cytatów :) Weridiana - ja też chciałam to zrobić :( rozbić się,nałykać tabletek.ja nie jestem taka twarda :(( płakałam i krzyczałam''nie chce mi się żyć'' :( w sumie pierwszy tyd.był najgorszy,teraz lecę na tabletkach Valerin,jedna dziennie z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Mnie się wydaje,że ta 16stka zakręciła mu w głowie :( tzn.na pewno się spotykają,rozmawiają ze sobą,poznał ją w chwili,gdy między nami były zgrzyty,a ja mu leciałam z takimi tekstami :( i wiadomo - ona młoda,radosna,a ja nic tylko zrzęda od miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
coś link nie chciał mi się wkleić,tutaj macie za free opisany każdy znak zodiaku - jak go odzyskać http://horoskop.wp.pl/ pozycja czwarta :) i z moim się sprawdza ... wrażliwy na słowa,miewa humorki i nie lubi krytyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Weridiana,to prawda :( czuję się tak,jestem zagubiona,wszytko strasznie przeżywam :( no ale oby było dobrze.A do psychologa też chciałam iść,nawet moja mama zna mnie doskonale i wczoraj wyleciała z tym tekstem,że powinnam pójść.Dzisiaj się dołowałam naszymi wspólnymi zdjęciami.Normalnie zachowuję się jak masochistka hehe ale brakuje mi go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridianka moj tez sie zaklinał jak heszcze byliśmy razem że on do mnie raczej nie wróći że jak juz koniec to koniec. wt6edy jak ostatni raz gadaliśmy o naszym zwiazku powidział że kiedys jeszcze mozemy spróbwać ale o n nie wie czy za miesiac czy za pół roku. hm czasami myśle że on jak mówi że nie to nie. bo on jest uparty i jemy sie nie przegada. Weridianka Twój moze być madrzejszy i dlatego wrócił.. u mnie juz jest 2 miesiące i nic sie nie dzieje 0 kontaktu. ale dzisiaj jazdy mam z tym. a cytaty są fajne :)) lubie takie. osatatnio czytałam taki kiedys Ci opowiem jak Cie kochałam , nie uwierzysz.. hm a ja mam problemy z sercem to znaczy mam bóle nerwoe. np dzisiaj i wtedy biore Valido takie ziołowe to jest pod jezyk i przechodzi. przynajmniej bolu nie czuje. ale np ja jazdy nie miala ze sie chciałą zabic po tym pierwszym co mnie zostawił. ale uważam że u mnie w domu sie bali zebym sobie czegoś nie zrobiła. wtedy na siłe mnie ciagnęli gdziekolwiek byle bym tylko sama w domu nie przebywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://demotywatory.pl/2075347/Moim-pierwszym-bledem A co zrobisz jeśli w środku nocy zadzwonie i powiem ze tesknie ?:> -Chyba się odkochałam. - To czemu płaczesz ? - Bo nie lubię zabijać miłości. - Tak ? A pomyśl, co będzie, jak we wrześniu znów go zobaczysz. - Wiem, co będzie. Znów się zakocham. Słabi zwykle nie wybaczają. To przywilej silnych. Błądzę gdzieś między 'zostaw' a 'daj szanse'. ' coś sie zaczęło, bo coś się skończyło, zaczarowana bajka bez końca .. ' Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak niebieskich oczu, ale może pomoże zapomnieć. ;)))) I pojawił się,ktoś inny - nagle ... tak jakby po to bym mogła zapomnieć. 'Dziękuję Panie Boże iż sprawiłeś, że uwierzyłam, że on jest debilem! ' :D:D Jeżeli naprawdę kochasz , poczekaj . Daj sobie czas , daj czas drugiej osobie . Wszystko i tak się ułoży. Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie, jak wiatr gasi świecę, a rozpala ogień. Rozstanie dla miłości jest jak wiatr dla ognia.. słaby gasi, a mocny rozpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×