Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kla(łłłłłłł)dyna
tak.coś nam zaginęła :( może później do nas zajrzy :) natalka bo tak jest :) gdyby miał CIę gdzieś,to nie odezwałby się na gg.a tu 3 dni pod rząd :) może to dziwnie zabrzmi,ale - leki na uspokojenie przestały działać i wróciły smutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynk wyslalm ci maila:) nie faszeruj sie piksami bo nam sie uzaleznisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
natalka,odpisałam :0 DZIEWCZYNKI!! napisał mi smsa,ale mi gorąco !!!! '' jak tam było na imprezie,hmm??''a zawsze jak robił''hmm''to znaczy ze jest zazdrosny i go ciekawi co się działo !! co mam mu odpisać??odpiszę tylko''dobrze''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oooooooooo jacie napisz ze bylo SUPER:) na koncu z usmiechnieta emota i nic wiecej nawet jak ci znowu napisze to juz nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
odpisałam po czasie''dobrze'',a on na to''to fajnie'' :( ehh ... ale się zdziwiłam,że napisał smsa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Kurczę,już odpisałam tylko ''dobrze'' :( mogłam napisać super i emot...odpisał.''to fajnie'' i koniec,ja nic nie odpisałam.ale co się stało,że się odezwał...jego brat ma opis na gg''pod sklepem'',to może rozmawiali o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
3 dni zero kontaktu,bo ostatnio to pisałam Wam,że mieliśmy rozmowę na gg,a teraz 3 dni nic nie pisałam i się odezwał.Opisu na gg brak,hmm ... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
jak to co zastanawia sie czy sie z kims nie bawilas:)) moj wariat zawsze mi mowil ze nie chce bym chodzila na imprezy bo nie chce by jacys inni faceci sie kolo mnie krecili a juz w zadnym wypadku nie chce bym z kims tanczyla....twojego moze mysli naszly ze poznalas NOWY LEPSZY MODEL i sie martwi:)) teraz nic do niego nie pisz aaaaaaa i jak bedzie ci cos pisal to nie odpowiadaj od razu tak jakbys siedziala i tylko czekala na jego sms odpisz za jakis czas hhmmm po 1 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
No mój tak samo nigdy nie kazał iść samej na imprezę,a raz jak poszłam,bo on akurat był na wyjeździe,to jego koledzy poszli ze mną i mnie pilnowali hehe :) Mam nadzieję,że jeszcze będzie taka okazja,to wtedy odpiszę,np.po godzinie.Niech się martwi i zastanawia,a na nk pisałam sobie komentarze z kolegą,który też był na tej imprezie,to może on to przeczyta,a może już przeczytał i stąd sms hihi :) się ucieszyłam,eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
On zawsze uważał,że może iść na imprezę,bo jest chłopakiem i jest grzeczny,ale ja to nie,bo inni będą się kręcić obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna to dobrze że napisał. ale masz minusa ode mnie że odpisałaś tak szybko!:D nastepny razem sie uzbroic prosze w cierpliwość i odlożyć telefon na godzine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oj dziewczyni moje ja tez otworzylam archiwum gg jak wszystkie to wszystkie hhmmm ale bylo cudnie i to calkiem niedawno jeszcze ale beda jeszcze piekniejsze wiadomosci w to teraz wierze trzeba tylko sie uzbroic w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie mam takich rozmow. w telefonie mam 5 nic nie nzacżacych smsów. a i jeszcze 3 dużo znaczące w zapsianych. nie zagladam tam wcale. bo po co ?:> aaa powiem Wam że z każdym dniem mam go bardziej chyba dosc. moze dlatego że to az tyle trwa. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Można dać szanse , ale dać drugą szanse to już głupota " ;] koniec przekazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dzień doberek dziewczynki,miłego dnia i powodzenia na egzaminie(Madziulka,jak dobrze pamiętam). Kolejna ''noc''z nim.Śnił mi się,to był piękny sen :( już tylko to mi zostało... Wiecie co?Aniela napisała,że tu nie chodzi o żadną inną,ale w okół niego są jakieś.I wczoraj się dowiedziałam,że gdy ja byłam na tej imprezie,to on był z ta 16latką,swoim kolegą i jego dziewczyna na mieście,na jedzeniu i %!!!!I był pod klubem,gdzie ja byłam,ale nie wszedł.Nie interesowało go to.Jak nic czuję,że ona mu zakręciła w głowie :( Że tu o nią chodzi,że to z nią mnie zdradził wtedy na imprezie. Kiedyś byłam na jego gg,dostał wiadomość od niej,ale mówił,że ona chce książki do szkoły,bo idzie do tej samej,którą on skończył.I 2 tygodnie po tej sytuacji koniec ... odchodzi,bo go wkurzałam,bo powiedziałam za dużo słów i ma dość,że inna go doceni(może tu chodziło o nią).1 września napisał jej komentarz na nk,właściwie komplement.Teraz byli razem na mieście,coś mi tu''śmierdzi'' :( Wiecie,ja ostatnio zrzędziłam,wymagałam od niego dużo(Anela napisała,że on nie jest dojrzały,żeby dać mi to,czego ja chcę),no a ona 16 lat,inaczej na wszystko patrzy,tylko imprezki w głowie,chłopacy,może taki luźny związek ... A ja zrzęda po 4 latach.Czuję,że tu o nią chodzi,że może zakręciła mu w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Pisałam z nią na gg(taka mała intryga).I jaki ma styl dziecinny,takiej rozkapryszonej,wyluzowanej szesnastki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Jeszcze się pokłóciłam z mamą na dodatek,zaczęła mi mówić,że mam się cieszyć,że tak się stało,bo on to gówniarz,że odchodzi po 4 latach i co to by było,gdybym była z nim w ciąży,że tak miało być,bla bla bla ... jadę na miasto zrobić jakieś zakupki,to się humorek poprawi.Miłego dnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:)
Dziewczynki trzymamy kciuki za egzaminy oby byly same 5:)) Kladynko mamy chca dla nas jak najlepiej one cierpia razem z nami czasem na swoj sposob probuja nas pocieszyc one chca tylko naszego dobra, moja tez mi powiedziala ze nie bedzie dla mojego mila i jak tylko sie trafi okazja to mu powie co o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam moja mame i całą rodzine która uważa dokłądnie tak samo :D:DD: :* bede walczyc z wiatrakami ;p hmm on oby był 5 ale mi wystarczy 3 i bede happy bo już mam dosć tych zaliczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziewczyny,odezwał się do mnie na nk.Zobaczył moje komentarze,gdzie pisałam z kolegą,który zaprasza mnie na imprezę tam,gdzie ten mój jedzie 25 września...Zobaczcie co mi napisał :( ''uuu do Leszna jedziesz ??? my jedziemy cała ekipa haaa bedziesz miała obstawe ;p rezerwacja lozy VIP juz jest haha i bilety za friko ;p a ten Sebek to bedzie miał pape obita haha tak dla przykładu :D'' co mam odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Moja mama powiedziała niedawno,że nie chce tego mojego na oczy widzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Napisał mi to w pw,a nie tak publicznie,ani na gg.Czyli był na moim nk,czytał komentarze po imprezie,a sporo ich jest,bo pisałam z kolegą,który tam był.No i zaprosił mnie na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Powodzenia na egzaminach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
uuuuuuuuuuuuuuu zazdrosny to dobry znak. Wiesz co nic nie odpisuj bo po co niech wie ze cie to nie obchodzi ze masz gdzies jego zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
W sumie to zaczęłam się bać jechać tam.Tam będzie ten cały 32latek,a on to taki agresor,ze uhh.Kiedyś do mnie jakiś podbijał na imprezie,to ten już z rękoma na niego,bo ja zajęta przez jego kumpla.No ale już nie jestem,a ten mój zazdrosny,dobry znak :D Masz rację Natalka,nic nie odpiszę.Będzie go to intrygowało.On też mi nie odpisał na moje wiadomości,gdy go błagałam o powrót,o powód rozstania,kompletnie to olał,to teraz ja oleję jego.Ale mam nadzieję,że to nie będzie nic złego,bo karty mówiły,że mam dać do zrozumienia,że kocham go i żeby o mnie nie zapomniał,żeby dostał luz,ale żeby się nie narzucać,hmm..Mam nadzieję,że nie pomyśli,że już nie chcę go znać.A wiecie,że chcę,ale z drugiej strony musi dostać takim kubłem zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
i co to ma znaczyc ZE OBIJE MU PAPE DLA PRZYKLADU........dla jakiego przykladu faktycznie troche jest jeszcze niedojrzaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Wiesz co napisz mu ze JEDZIESZ I MASZ ZAMIAR SWIETNIE SIE BAWIC I ZE NIE POTRZEBUJESZ JUZ JEGO OBSTAWY BO DASZ SOBIE SWIETNIE RADE SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Jest niedojrzały,to prawda :( I coraz bardziej to zaważam,Aniela ma rację,a przecież nic jej nie pisałam o jego zachowaniu. Ech,wiecie co on mi kiedyś powiedział? Żebyśmy się rozstali,ale za 3 lata do siebie wrócimy,bo on się wyszaleje z kolegami i wróci do mnie,ale ja mam siedzieć w domu i nie mieć nikogo innego :( Spojrzałam na niego,bo aż mi szczena opadła,a on na to,że żartował...On jest niedojrzały,mieliśmy 18 lat kiedy zaczęliśmy ze sobą być,w sumie w wieku,kiedy jego kumple najbardziej imprezowali,to już my już przestaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Mam mętlik czy odpisać,czy nie,patrzcie : Zasada 39. Mężczyźni nie reagują na słowa, reagują na brak kontaktu. Może jak nie odpiszę,to zacznie się zastanawiać?Ruszy to nim?Przecież tyle mu już powiedziałam i napisałam,że doskonale wie,że go kocham,to gdyby tylko chciał,to wykonałby jakiś ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×