Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość natalka:))
Madziula a jak dlugo wy juz nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko i co udalo sie masz juz odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalko,wróżka Aniela napisała,że mam wpłacić pieniądze,przesłać dowód wpłaty i mi odpowie na pytania :)Także jutro z rana lecę wpłacić pieniądze,bo już się nie mogę doczekać :( Madziulka,musi się spełnić !! Zobacz ile już u natalki się spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
napisz jej zeby ci zaufala ze na 100 jutro z rana wplacisz ze bardzo ci zalezy bo dzis nie usniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Oki,napisałam,zobaczymy,ale normalnie trzęsę się z nerwów :( Ciekawe co mi tam wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dzisiejszy dzien to naprawdę jakieś fatum mi dzis tez jest smutno Tak jak wierzysz, że nadejdzie wiosna. Tak wierz również, że po dniach smutnych nadchodzą dni radosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy... widzą, uszy... słyszą, a serce... i tak wie swoje Tam, gdzie jest wielka miłość, zawsze zdarzają się cuda. Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie. Trzeba coś stracić, by coś docenić, żeby odzyskać, trzeba się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi juz sie nieco humorek poprawil Ehhh ale jutro ten koszmarny egzamin.. chyba nie zdam bo w ogole nie mam weny do nauki - ale co tam, jakby cos.. to jeszcze jedna szansa w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Asenatka sliczne jest to co napisalas:)) mozna sie wzruszyc cala prawda BY COS DOCENIC TRZEBA PIERW TO STRACIC ciekawe kiedy nasi zaczna sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Odwiedziłam go na nk.Patrzę na fotki..usunął komentarze ode mnie :( a jeszcze ze 2 dni temu były,ech... Madziulka,oby się jutro udało :)będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Aha,wspólne foto zostawił,ale usunął opis zdjęcia''Ja z moim kochaniem nad jeziorkiem''.Moje foto też zostawił.Ale komentarze usunięte.Może właśnie siedzi na nk i zaraz znikną moje zdjęcia ;( A cytaty śliczne.Oj,oby docenili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
tez bym wyslala do Anieli jakies pytanka bo zawsze mi sie humoer po nich poprawia ale ja juz nie mam o co pytac hahahhahahaha juz tyle maili do niej wyslalam. Kladynko ja tez zawsze z niecierpliwoscia czekalam na odpowiedzi a jak juz widzialam maila z odpowiedzia to serce mi walilo jak mlotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Madziula bedziemy 3mac kciuki jutro. Kladynko to tak na pokaz on wie ze szparasz u niego na NK wiec zrobil to bys sie pomartwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalko mam nadzieję,że to na pokaz :( a wróżka Aniela odpisała,że zaufa mi i odpisze koło 19 :) już mi serce wali jak szalone!!! natalko u Ciebie są same pozytywne wiadomości,więc teraz tylko czekac :)zobacz jak wszystko idzie ładnie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldyna- nie martw sie nk, co ma byc to bedzie i tego zadne zdjecia na nk nie zmienia, trzymaj sie twardo i nie okazuj ze Cie to rusza... przeciez to jeszcze nic nie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oooooooooo jejku juz sama sie denerwuje chcialabym by tobie tez dobrze wrozby wyszly jeszcze 2 godziny no tak u mnie wiekszosc pozytywow mam tylko byc cierpliwa no i ze pazdziernik bedzie dla nas przelomowy. Ale sie denerwuje twoja wrozba napisz koniecznie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
No właśnie to tylko głupie nk :( to,że usunął,to jeszcze nie znaczy,że nie będziemy razem..obyśmy byli.czekam na wróżbę i oby było ok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ale jakos nie mam weny na pisanie co do egzaminow to też mam jutro z... fizyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dziękuję,ja tak samo strasznie się denerwuję :( jak będzie negatywne,to lipa :( jeszcze dwie godzinki,a mimo wszystko i tak ciągle zerkam na zegarek i czekam,aż ten czas szybciej zleci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
ja tez ciagle zerkam:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie z tą Aniela bo ją potem zabijecie wszystkie jak wam źle wywróży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oooooooo nie ja moge jedynie Aniele ukochac hahahahha w pazdzierniku of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj debil pojechał do kina :D ostatnio był w kinie chyba jak ze mną był moze mu sie przypomni :D tam były pierwsze pocałunki łapanie za reke itd :D ach...;p pamietam jak siedzieliśmy przed filmem tak obok siebie on spojrzał na mnie ja na niego i niby chciał mnie pocałowac a nie wiem bał sie czy co ale chyba ja miałam to samo aż w koncu dał mi tego buziaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak si spelni to ją bedziecie kochać a jak nie to meksyk bedzie :D biedna Aniela;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Huston a skad ty wiesz ze ten twoj debil:) pojechal do kina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jego siostra ma opis taki na gg :D przecież sie nie pytałam jego co robi xD jeszcze mnie nie pogrzało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro byliście dobrą parą to powinno się wszystko ułożyć, chyba że twój facet znalazł sobie inną ... tego wykluczyć nie można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×