Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Tyle razy aż Cie kłuli?:> troche duzo ale no dobrze że przetrwałaś. Klaudyna mówiłam cos na temat portalu nk ?:>mówiłam, niech sobie pisze co chce. a Ty znowu dajesz sie prowokować. po co wchodzisz na jego nk ? ja nie byłam u mojego od 2 miesiecy i jakos mnie to nie obchodzi czy on z kimś pisze czy nie a niech sobie pisze jak podniesie mu to samoocene. i poprawi samopoczucie. dobrze wiesz ze facetom sie dziewczyny podobają. i nawet jak z Tobą był to i tak mógł na ine patrzeć ;] taka jest prawda. a to to jest tylko komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
oooooooo jacie 6 razy w jedna reke chyba bym oszalala ogolnie to pobieranie dobrze znosze ale sam widok igly wbijajacej sie w zyle jest occhhyyddnnyyyy to SZACUN kolezanko ze wytrwalas powinnas dostac skrzynke czekolad:)) Kladynko po co sie zadecasz!!!!!!! po co sama sobie krzywde robisz gdybys tam nie wlazla to piatek pewnie bylby dniem udanym a na pewno spokojnym a tak co masz w zamian: STERS, NERWY, ŁZY, I PELNO INNYCH NEGATYWNYCH EMOCJI I PASKUDNYCH MYSLI. Sama sie zadreczasz on pewnei wie ze go szpiegujesz na NK i ze cie wkurzy ten opis foty A TY DURNA tak latwo dajesz sie sprowokowac....i co z tego ze podpisal to zjecie to tylko fota nie umowil sie z nia przeciez, nie trzymal jej za reke. Podpisal zdjecie i teraz pewnei juz o tym nie mysli dl aniego to byla tylko chwila wstawienie komentu zajmuje 4 sec..a ty po szpiegowaniu masz kilka dni z bani i jak myslisz kto wygral to starcie?? pewnie ze ON!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo natalka ;)) a Ty cos wcześniej pisałaś o smsach że nie możesz właczyc telefonu ?:D hahaha :D to znak ze lepiej go nie włączać bo nie długo bedziesz dostawać takie na bierząco wiec nie bedziesz musiała zagladać do tamtych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
hahhahahhhahahah Huston moze i masz racje ale smsy w tamtym telefonie to sama slodycz a wiadomosci gg nie chce mi sie odtwarzac bo za duzo ich :) i po za ty to bez sensu czytac cos co sie pisalo rok temu....ale jak sprzatala na swojej skrzynce znalazlam maila ktorego mu wyslalam dokladnie rok temu boshe jaka slodycz az miod z uszu leci hahahhahah zfrajeżyłam sie totalnie az mi glupio teraz faktycznie jak czlowiek jest zakochany to glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldyna- powiem ci jedno, daj sobie spokoj z wchodzeniem na jego nk, ja na mojego tez od czasu do czasu zagladam, z ciekawosci, czy ma nowe foty, znajomych itp ale jak zobaczylam na jego profilu komentosa od jakies panienki to mnie zazdrosc uklula ehhh a niby nic nie napisala takiego ;);) ale ja juz taka durna bylam hehe Wiec nie zagladaj - zeby nie korcilo i nie bolalo, choc wiem ze to kusi... A ja zaraz zaczynam powolutku szykowac sie na ognicho... Malymi kroczkami juz trzeba zaczac przygotowania bo jeszcze nawet dokladnie nie wiem na ktora godzinke jestesmy umowieni ;) tak zebym sie wyrobila ze wszystkim ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka- gratulacje ze wytrwalas;) ja kiedys mowilam ze nigdy nie dam sie pokluc, ale niestety musialam... Ale twarda bylam ze mhmmm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tak sa oz tymi wiadomosiami. ostatnio na skrzynce znalazłam meila ale nie od tego tylko tamtego poprzedniego z przeprosinami to masakra jaki on by słodki. tyen tak pisać nie umiał bo on udawała twardego :D haha :D chociaz jak byliśmy sami t czasem mnie umiał zaskoczyć. ale racja jak sie jest zakochanym to sie raczej racjonalnie nie myśli a pewnie taki sposó był by lepszy bo wtedy panujemy nad cała sytuacja a nie podajemy sie na tacy. lepiej króliczka gonic jak go złapać. hmm Madziula no tak bo to juz 14 prawie to masz racje szykuj sie żebyś była gotowa o odpowiedniej godzinie :D chyba że powiesz przepraszam za spóźnienie miałąm wazne spotkanie xDD hahaaha :D nie no żartuje :D ale pieknie musisz wygladać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
No fakt,dzień już do bani :( teraz zaczęłam myśleć o tym,dołować się,ech :( na dodatek 25 nie zobaczę go na imprezie.a tak to miałam nadzieję,że może wymięknie,a inaczej już nigdzie się nie zobaczymy,bo mieszkamy prawie 20 km od siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nie zobaczycie i trudno. ludzie pokonują wieksze odległosći. ja mam na dyskoteke na którą jeździ ten mój 50 km ;] on ma troche mniej a gdzie indziej sie spotkac nie spotkamy. ;] i dobrze. każde ma czas pomyśleć to znaczy bardziej ja jak on. ale on i tak tam nic nie robi wiec problem z głowy a nawet jeśli to trudno kiedys sie opamięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldyna- moze lepiej jak go nie bedziesz widziala (chwilowo;) ) Co ci to da ze bedziesz go widziec - tylko tyle ze bedziesz wodzic za nim caly czas wzrokiem i nie bedziesz miec spokoju... Nie martw sie niczym, pamietaj o wrozbach Anieli ;)..... Musi minac troche czasu.... Wiec prosze sie nie dolowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestesmy juz razem wiec teoretycznie mozę robic co chce. spotykać sie z kim chce i mówic co chce. zasada wolności obowiaązuje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
własie a propo Anieli dwa dni temu wyslalam jej pytania i nie mam jeszcze odpowiedzi a kurde taka jestem niecierpliwa nie odchodze od laptopa hahahhahhahha zapytalam ja o kolege mojego debila bo cos czuje ze on mial duzo wspolnego z nasza obecna sytuacja..koles ogolnei bardzo zazdroscil nam uczucia i zwiazku kilka razy nawet to powiedzil dlatego mam podstawy by myslec ze jest zlym doradca mojego takim typu E TAM CHLOPIE DASZ RADE BEZ NIEJ TEGO KWIATU TO POL SWIATU i takie tam inne chlopskie zlote rady kolesiowi sie zwiazek nie udal mial laske piczke ktora mu nie okazywala uczuc...i czesto moejmu zazdroscil ze mu smsy sle ze tesknie bo on takich nie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
A trudno,nie pojadę na tą imprezę,ale on niech myśli,że tam będę haha :D Właśnie,wróżby Anieli,muszę o tym pamiętać :) Co ma być,to będzie... Natalka,tak samo ten kolega mojego.Zobaczył mnie,gapił się,bo ja to wyczułam od razu,a później przy moim powiedział tekst''Uuu,uważaj na nią,widać,że lubi chłopaków,jeszcze Ci rogi doprawi'' :( noszzz myślałam,że tam padnę ze śmiechu,co za cep.A ten mój tak na mnie spojrzał,jakby zaczął myśleć,czy faktycznie nic takiego nie zrobię :( a teraz tak się zakumplowali.Po naszej kłótni.Dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Humorek się troszkę poprawił.Za każdym razem mówię sobie w myślach''Kiedy Bóg drzwi zamyka,to otwiera okno''i staram się właśnie tak myśleć.Ale wiadomo jak to u nas jest :D raz ok,a później znowu depresja przez nich :( tym bardziej,że za cholerkę on nie chce opuścić moich snó :( znowu mi się śnił,przed snem nie myślałam o nim,ale o studiach,że już niedługo się zaczynają,zasnęłam skonana,a tu proszę-sen o nim.Że był u mnie i ja się go pytałam 'Ale nie zostawisz mnie już nigdy więcej?'' i dalej nie pamiętam co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka powodzenia na ognisku :) Baw się dobrze,ba!Bardzo dobrze :D a jutro nam zdasz relację :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. Normalnie musze sie Wami podzielic ta informacja ;) Wspominalam wczesniej ze obawiam sie jak to bedzie na ognisku, bo beda kumple z pracy itp.... Wlasnie dzwonil do mnie kolega z ktorym jade i mowil ze reszta wymiekla i nie jedzie ;) Czyli trzech kumpli odpuscilo... ;) Mam nadzieje tylko ze moj nie odpuscil i bedzie(!) Znaczy sie ze bedzie kilka osob, bez tych powalonych kolezkow przy ktorych moj glupieje hehe ;) Tylko zeby ON byl, hih... ale jak go nie bedzie... co tam, tez sie bede dobrze bawic :) A... i paznokcie wyszly calkiem calkiem, nawet nie widac roznicy, ze sa doklejane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka,On na pewno będzie!! ;D musi być.A Ty i tak będziesz się dobrze bawić,uśmiech to podstawa :) Niech widzi,że jesteś roześmiana.Baw się dobrze :) i uff,całe szczęście,że z paznokciami ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula "facet z kolegami i facet bez kolegow - dwa rozne stworzenia " Masz rację :) My w sumie to samo :P Klałdyna "Ja oszaleję bez niego No dosłownie dostaję na łeb,głaszczę łóżko w miejscu,w którym zawsze spał" No jebie Ci :) Ah ta miłość :D Ciekawe jak tamten się dręczy np nocami :D Madziula " Huston- piszesz, ze minely JUZ dwa miesiace... Kobieto... to co w takim razie ja mam powiedziec???!!!!!" Spokojnie dziełchy. Ja dałam rady 9 miechów, dacie rady też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 9 miechów ???? masakra jakos sobie tego nie wyobrażam ,. za 9 miechów to on mi sie niech na oczy nie pokazuje. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
9 miesiecy czekania???? kurde to juz dzieci mozna sie dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Madziula wstawaj i piszzzzzz bo czekamy na relacje z ogniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
9 miesięcy??o matko kochana ... tyle to i ja nie mam zamiaru czekać :/ jak zacznie się drugi miesiąc,to uuu już się zaczną moje meeeega doły :( właśnie,gdzie Madziulka :D ja to się już doczekać nie mogę jej relacji :D miłego dnia kochane :) i w ogóle to dzień dobry,hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko wiesz co mam zalamke od wczoraj wyslalam kolejne pyatnia do Anieli i 3 mi sie w ogole nei zgadzaja:( ale pozostalych 17 tak i juz nie wiem co myslec hhmmmm dzis mam wrazenie ze te wrozby naszej kochanej Anieli sie nei sprawdza:( i mnie dol zlapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
hhmmmm znowu do mnie pisze na gg.....kurde dziwny koles ogolnie faceci sa nierozgarnieci i chyba nigdy ich nie zrozumiem pyta mnie na poczatku jak sie czuje wiec mu odpowiadam ze nienajlepiej ze sie rozchorowalam troche leze w lozku i wygladam jak 1000 nieszczesc to on mi na to ze mu sie nie wydaje BO ZAWSZE PIEKNA JESTEM NAWET CHORA....czy cos moze juz w nim peka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:*:* Weirianka no tego sie bede trzymać. ogolnie ot tak u mnie bedzie. jeżeli bede kogoś miała i on sie pojawi to ja nie ode4jde od tego człowieka. ajeżeli nie bede miala nikogo sama bede żyla to moge ewentualnie myśleć o powrocie. z tym że to nie chodzi o to że ja nic do tego mojego nie czuje tylko że nie zamierzam na niego czekać całe życie. i jeżlei pojawi sie ktos godny zainteresowania :D to raczje juz po moim jest. ;p a co do wypowiedzi Weridianki na temat tak to dużo w tmy prawdy. i chyba też bym Cie zabrała do siebie jak bym spotkala gdzieś na ulicy :D. bo ja nie wiem dlaczego jeszzcze w tym jesteś ale rozumiem że uznałaś że tak bedzie lepiej dla ciebie. Natalka ja myśle że juz w nim cos pekło :D takze nie łapać doła tylk osie cieszyć :P Klaudyna to juz jest drugi meisiac nie dopiero i zobacz dalaś rade żyć bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Madziula moze z tym swoim urzęduje i dlatego nic nie pisze jeszcze :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
hahahhaha Huston wlasnie moze masz racje Madziuli przedluzylo sie ognisko z wczorajszego rzeczywistego do dzisiejszego sercowego:)) oj bedzie musiala nam wszystko opisac i to dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×