Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość mloda zraniona:(
wartosci* :D powiedzialam juz sobie ze dam juz spokoj przy ostatniej rozmowie powiedzial do zobaczenia i ze sie odezwie jak przyjedzie do domu.. wiec zobaczymy co i jak... nie bylo tak ze go prosilam o powrot.. ale powiedzial ze chce utrzymywac kontakt wiec pisalam co tam u niego jak sie czuje.. wiem ze to i tak nic nie dawalo.. chcialabym tak myslec ze nie wroci i tak sie nastawiac ale to chyba jeszcze dla mnie za wczesnie.. staram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martw..glowa do gory.. tutaj jest razniej.. kazda kazdej sobie pomaga. I uwierz ,ze pozytywne myslenie tez duzo daje...umaluj sie stan przed lustrem i ozbacz jaka fajna dziewczyna z Ciebie .Ja czesto tak robie ..i sama od siebie mowie "taka ladna z ciebie dziewczyna..to on stracil...on bedzie keidys zalowal..a ja znajnde nowego lepszego "i tak sobie gadam i powiem ci ze pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zraniona:(
tez tak czasami mowie :) ale chwilami lapie mnie taki dol ze rycze jak glupia.. i na dodatek nawet jak wieczorami nie mysle o tym to On caly czas mi sie sni koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ponad miesiąca żeby nie myśleć siedzę przed kompem wieczorami lub staram znaleźć sobie jakieś zajęcie i też pomaga...hahaha stara a głupia żeby tak przez faceta się zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zraniona:(
ja jeszcze jestem mloda.. i czasami denerwuje mnie to jak ktos mowi mloda jestes jeszzcze tyle przed toba.. ale ponad 2 lata to nie zabawa byla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga pomaga a jak :) Ah dobrze prawi. Weź jej słowa koleżanko do serca. Ja na szczęście nie mam problemu z żadnymi komunikatorami, bo mój X nie ma neta :D Więc nie ma opisów. Odezwać to też się nie odezwie na bank. I może i lepiej, choć uważam, że na przeprosiny powinien kiedyś się zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz TAK jak to ciężko przyznać się do błędu... mi się wydaje że mój mnie prowokuje żebym w końcu to ja się odezwała ale miejmy nadzieje że oni w końcu dostaną ten dar mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zraniona:(
mam pytanko takie nie na temat jak sie zaczernia nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK : Dobrze prawie dzieki komu? dzieki Tobie i innym kobietom stad... Fajnie ,ze jestesmy tu razem i tak fajnie sie trzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomarudzic tez potrafie,ostatnio mam lepsze dni,dlatego jakos tak mi latwo przychodza optymistyczne posty :) choc w ciagu dnia,tez czasami przychodzi chwilowy dolek... ale zaraz zmieniam mysli na inne i robi sie lepiej... :) Wierze w to ,ze dam sobie rade. I z kazdym dniem,jest lepiej.. i lepiej i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszesz posta to wpisujesz sobie nick i tam gdzieś jest miejsce na hasło. Zakładasz hasło i masz czarnego :) Też się cieszę, że się trzymamy i wspieramy. Trzeba zawsze szukać gdzieś wsparcia bo samemu można zdziczeć. Zapytująca-wiem jak ciężko. Samej mnie jest trudno ale stać mnie na to i niejednokrotnie to robiłam, kiedy np przegięłam. Chciałabym kiedyś od niego usłyszeć to głupie przepraszam... tylko nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciala uslyszec przepraszam...zaluje... watpie ,ze sie doczekam. To on mnie skrzywdzil pisal z inna za moimi plecami,spotykal sie z nia zostawil,jak zabawke ktora sie znudzil po 3 latach ciekawe czy uslysze kiedys przepraszam...za te krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się kupy nie trzyma :) Uważam, że niedługo nawet nie będziemy chciały ich znać i zapomnimy o nich jak o zeszłorocznym śniegu. Tylko fajnie jest wyrównać rachunki. Głupie "przepraszam" jeśli jest tylko szczere... oczyszcza atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa kolezanko.. Nie mow ,ze jestes pewna.. ze mna zrywajac mowil,ze nie wie czy kocha ,ze cche byc sam reke i nogi dalabym sobie uciac za niego...predzej po sobie bym sie spodziewala ,ze kogos poznam i go zostawie..ale nigdy nie on .pomylilam sie ..bardzo sie pomylilm i teraz nigdy nie bede nikogo ani niczego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..moze poza mna sama hehe TAK : nie lap za slowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×