Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opiekuńczy

Wysokie kobiety w szpilkach

Polecane posty

Gość gość
facetom podoba sie miec takie modelki przy boku a jak jestes atrakcyjna to juz w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurudlanikogo
Wysokie najczęściej wybierają kurdupli, a potem ciągłe dylematy... czy mogą nosić czy nie mogą, czy łatwo czy trudno, nudne i tyle. Mam 198, a jakoś a żadna powyżej 167 na mnie nie spojrzała a brzydki jakiś na szczęście nie jestem. Bez przerwy mijam na ulicy pary, gdzie wysoka dziewczyna jest z niższym chłopakiem, nieraz nawet bez szpilek... a mają po 178 więc nie aż tak trudno wyższego znaleźć. Po prostu lubią niższych i tyle, więc po cholerę się zastanawiać. Chodźcie w szpilkach jak lubicie, facetom się to na ogół podoba nawet jeśli będą niżsi (chyba że mają jakieś kompleksy ukryte...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 173 wzrostu, ubieram szpilki 14-16cm ;) uwielbiam to jestem szczupła i nie mam końskiego wyglądu, ani nie przypominam babochłopa;) uwielbiam zwracać uwagę i wiem, że faceci jak i kobiety to podziwiają, gdyż jest to rzadkość i po prostu piękne;) kurdupli jest pełno. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz mieć końskiego wyglądu możesz mieć klaczy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam 175cm wzrostu i również chodzę w szpilkach, może z tego towarzystwa jestem najstarsza .Kiedyś słyszalam za sobą jak niektórzy panowie mówili ale zyrafa idzie to smiac mi sie tylko chciało jak widziałam facetów 170cm. wzrostu aloe w kapeluszu. Powiem tylko tyle że Ci faceci maja kompleksy niższości i wyzywaja sie na nas tych wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
Dlaczego ja nie potrafie znalezc zadnej wysokiej ? Gdzie Wy wszystkie jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska160
Niska osoba moze miec dlugie nogi, bo proporcje ciala moga byc tak rozlozone, tułów krótki a nogi dlugie. Ja mam 160 cm wzrostu, nie lubie wysokich facetów, a jednak tacy się do mnie ciągle przyczepiają. Suma sumarum mam męza ktory ma 180 cm wzrostu i on ma takie zdanie na ten temat: jezeli kobieta jest wysoka ale ma proporcjonalną budowę sylwetki to jest ok, no chyba że jest wyższa od faceta to to juź dziwnie wygląda. No ale przecież są pary ze oboje są wysocy to wtedy nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubisz wysokich? 180 cm to tez nie jest niski tak teoretycznie ja za wysoka nie jestem ale mogą mieć 2 metry mi tam nie przeszkadza no i pewnie że niskie osoby tez mogą być zgrabne chociaż mam 168 i zawsze chciałam być wyższa moim zdaniem to fajnie wygląda a jak chcą chodzić w szpilkach to czemu nie jak fajną figurę maja to wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstraktyk
A mnie sie podobaja takie 190 i powyzej ! Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem... po prostu różnie to bywa :) Taki gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×