Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna z temperamentem

przyjęcie na 40 osób Łódź POMOCY

Polecane posty

sali Ci nie polecę, bo to nie mój region, ale sami mamy niewielkie przyjęcie (ok 50 osób) - oprawę muzyczną na zabawie zapewnia DJ-Wodzirej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua mua
Wodnik na Dubois 2 robi małe przyjęcia jedzenie mają bardzo dobre. Arkadia też nie robiła problemów z małymi przyjęciami ale nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka508
na przyjęcie w łodzi polecam Campoverde.pl można tam smacznie zjeśc, rekreacyjny teren. a to czy z tańcami, to wszystko zależy od tego jakich będziesz miała Gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna owca2
Dorotka ma rację bardzo fajnym pomysłem jest organizacja imprezy okolicznościowej w ośrodku Campoverde.pl w łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Wodnika to w sumie na małe przyjęcie może być ten na Dubois. Byłam tam na imprezie (z tym że nie było to wesele) tylko przyjęcie rodzinne z okazji rocznicy którejś tam rodziców i 18stki ich syna i właśnie nie było jakoś super dużo ludzi, ale było miło i ogólnie smaczne jedzenie. Jest jeszcze drugi Wodnik nad stawami ale on jest większy na dużo większą liczbę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Wszystko zależy od ciebie czy chcesz tańczyć na swoim weselu czy tylko zjeść rodzinny obiad. Ja zorganizowałabym przyjęcie z DJ-em jest o wiele tańszy od orkiestry:) Poza tym weselisko bez tańców? Trochę lipnie... Co do lokalu to może sprawdź ten http://restauracjagoscinna.pl/ ? Według mnie jest bardzo ładny, mieści się na uboczu głównej ulicy więc nikt nie powinien mieć problemów z dojechaniem tam. Menu też jest całkiem, całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podmiotko
warto jednak mieć oprawę muzyczną, małe przyjęcie nie musi być okrojone z zabawy. u nas, na ciut większym, był DJ Tomek z Flesh Agency i naprawdę jestem zadowolona, były fajne zabawy, bardziej kameralnie, więc wszyscy się bawili. tutaj masz kontakt-> http://www.djnaimpreze.info/ ogólnie zgadzam się, że lepiej zorganizować mniejsze wesele dla najbliższych i się cieszyć z zabawy, niż dogadzać setce gości, żeby tylko się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzoną salę na kameralne przyjęcia koło Warszawy w restauracji www.zakatek-smaku.pl powinnaś zobaczyć bo jest tam przepięknie, a do tego smacznie i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś zajrzeć www.gdziewesele.pl/Lodz/ tam z pewnością znajdziesz wymarzone miejsce na wesele w atrakcyjnej cenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię czasami z żoną sobie wyjść do restauracji Ganesh na Piotrkowską. Piękny letni ogródek do dyspozycji gości, gdzie panuje wręcz magiczna atmosfera. Te lampiony, światła, kwiaty, muzyka prosto z orientu, wszystko to tworzy romantyczny klimat. Zabrałem tu żonę na pierwszą randkę, więc tym bardziej to dla nas miejsce szczególne. Mieliśmy tu też przyjęcie weselne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z was miała może wesele w pałacyku Soplicowo ?. Byliśmy tam z narzeczonym i bardzo nam się spodobało bo m.in. piękne wnętrza, fajnie pomyślane menu i ogród. Dobre wrażenie zrobił też właściciel z którym wszystko omawialiśmy. Ale wiecie jednak dobrze by było poczytać jeszcze jakieś opinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze karmią w Ganesh na rynku Manufaktury. Porcje dają od serca, i w ogóle na miejscu w lokalu panuje taka rodzinna atmosfera. Ostatnio nas obsługiwał miły Hindus w ogródku i się okazało potem, ze to w ogóle był sam właściciel :)) Sympatycznie. Wszystko jest gotowane ze świeżych składników i to czuć w misce potem – czy coś jest gotowane na miejscu, czy instant...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiv7
Zobacz sobie Venge na Tomaszowskiej. Byłam tam na imprezie firmowej i było naprawdę fajnie. Sala bardzo ładna, wszystko super zorganizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wesele miałam też w Venge i było super! Fajna sala, jest miejsce do tańczenia i do jedzenia. Ogólnie bardzo mi się podobało. Jedzenie extra i w ogole goście mi się bardzo dobrze bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobilismy wesele w sali bankietowej Venge, nawet na wiecej osobo, ale z 40 toma tez nie bylo problemu, menu tam jest juz od 99zl za osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Może uderz do Czarnej Perły w Grabowie. Bardzo fajne wesele zorganizowali mojej siostrze. Lokal ładny po remoncie. Wszedzie czysto i świeżo. Jedzonko pierwsza klasa obsługa też. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Bardzo fajną imprezę można zrobić w lokalu Czarna Perła. Świetnie przygotowali imprezę z okazji 40 urodzin mojemu mężowi. Byliśmy zachwyceni zaangażowaniem właścicielki. Wszystkiego dopilnowała. Mają bardzo dobre jedzenie. No i sala jest piękna i przestronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×