Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

SZCZESLIWA88- super ze na usg wszystko OK, 82 mm to juz calkiem pokazna istotka, a przepis koniecznie wyprobuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa :) dobrze ze dzidzia zdrowa :) ja mam wizyte za tydzien :) jak dobrze ze jutro piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa,super ze wszystko dobrze,zazdroszczę filmiku,ja żadnego nie dostałam:(ale cóż , co gin to obyczaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popcorn zrobił mąż:) Podczytał że nie napisałam że on zrobił a chwale się że go jem, tak więc kazał mi siebie pochwalić:D więc go chwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula niestety za te filmiki my musimy płacić sami oni go nie dają za darmo świnie, na wszystkim chcą zarobic dość ze chodzę prywatnie to za pierwsza płytę i nagranie musiałam zapłacić a teraz za każde dogranie na ta płyte też płace. nie dość ze tyle wydatków bedziemy miec to jeszcze każą za takie rzeczy płacic, a wiadomo że kazda mama pragnie miec taki film i jak tylko może sobie na niego pozwolic to płacic trzeba:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście po świnsku się zachowują:(:(A ile musisz dopłacać o ile nie masz nic przeciwko że pytam,ciekawa jestem bo w sumie dla nich to tylko koszt płytki,samo nagranie raczej nie powinno kosztować,tym bardziej że płacisz za wizytę!!!No cóż,takie życie i niestety chcąc nie chcąc dajemy takim świnkom zarobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście po świńsku się zachowują....tym bardziej że na nas ciężarówkach mogą sobie zarobić bo pod wpływem impulsu zapłacimy za wszystko,oni dobrze wiedzą jak działają hormony... A możesz powiedzieć ile musisz dopłacać,ciekawa jestem bo w sumie dla gina to tylko koszt płytki DVD,tym bardziej że płacisz za prywatną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki najpierw mi zeżarło wpis,napisałam drugi podobny a tu tamten wyskoczył jak dupek zza krzaka,masakra z tą kafe czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam - tyle tego kffiatuszek w tabelce nie ma że mam synka (3,5) :( proszę dopisz bo to mój największy skarb :) z góry dziękuję lecę spać bo jakaś padnięta jestem a jutro poczytam strony wczesniejsze. Męża nie mam bo na szkoleniu, wróci jutro wiec książkę mam do łożka :P Zgagę też mam, okropieństwo - ble :( Cycki mnie wyjątkowo nie bolą, w pierwszej ciąży cierpiałam całe 9 miesięcy, staniki musiałam bezszwowe nosić a teraz jest git :) no i przytyłam po tym moim ubytku wagi 1kg , a czuję sie jak wieloryb :( Sny też mam masakra, dziś jakiś nożownik mnie zaatakował, chciał porwać Wojtusia, gonił mnie po ulicy u moich rodziców, masakra, oczywiście potem usnąć nie mogłam :/ Witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wizyte płace 60 zł za usg po 11tc 80 zł, ale jak jest usg + wizyta to mam 10zł znizki czyli płace 130 zł do tego za dogranie do płytki kolejne 30 zł więc wychodzi 160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie zdzierstwo:O ja mam plytke i zdjecia w cenie usg:100zl. 2D, a 250 4D, ale bez wizyty bo chodze do innego lekarze ale on nie ma tak dobrego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oglądam Brzydulę Betty i myślę o tym że pojadłabym sobie żółtego serka i zielonych oliwek.Oj aż mi ślinka cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za wizytę z USG place 100 zł ale moja koleżanka chodzi do lekarza obok i płaci mu 200 zł za wizytę,a wizyty ma co 2 tyg. bo ciąża zagrozona,to dopiero jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sczczesliwa88, przepis na kawke brzmi pycha :-) na pewno wybprobuje :-) jakis kosmos z ta cena za nagranie, w piekle sie bedzie smazyl za takie zagrania ten doktorek ja dostaje plytke z nagraniem darmo i nawet nie pyta, na koniec razem z opisem i fotami daje lece pod prysznic, herbatka z malinami i ksiazeczka w lózeczku :-) takie plany na wieczor mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA88 to faktycznie zdziera ten twój doktorek. Ja płacę za wizytę 65zł, co trzy tygodnie mam. Ale płytkę nagrywa dwa razy przez całą ciążę i oczywiście za friko. Oczywiście 4D. Takie usg mam przy każdej wizycie. Także ja myślę że ten mój doktorek jest na prawdę wporzo. Tym bardziej, można powiedzieć, że każde usg jest takim prenatalnym, bo robi wszystkie pomiary i tabelki itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×