Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Aha i tak mi wczoraj narobiłyście smaka na tą zupkę chińską, że wciągnęłam przed chwilką. Pyszszszszszniutka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MI si e w piekarniku piecze schabik na kanapki :) z chrzanem mniam mniam.... Dzidzia a jaką zupkę chińska jadłaś? ja najbardzije lubie Vifonu, ale nie mam niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solę, przyprawiam majerankiem, przyprawą do pieczenia, trochę wegety i do piekarnika :) taki w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place za wizyte 150zl- w tym mam cytologie, usg, pol godzinna rozmowe, rozmowe z polozna; w tym samym gabinecie wykonuje sie usg genetyczne, polowkowe i przed rozwiazaniem ciazy- za taka sama cene 150zl- tutaj mozliwosc usg 3D- nagranie plyty 50zł (zdzierstwo). Pod koniec ciazy rowniez w tym gabinecie jest wykonywane KTG- a jak wizyty od 7 miesiaca czy tam od 8 miesiaca sa co 2 tyg to placi sie raz 150zł za 2 wizyty :) dziewczyny macie apetyt? Bo ja nie mam i zaczynam sie tym martwic :/ musze na sile w siebie wciskac jedzenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie taki wałeczek bardziej:):)wieczorem jest wiekszy a rano jakos się chowa:):)ale w moje spodnie dżinsowe już sie nie mieszczę no i staniki jakieś takie ciasne się zrobiły;)Od paru dni zaczęłam nosić ciązowe spodnie,takie lekkie z lnu i z fajną gumą,są cudowne i nareszcie nie stresuje sie rozpietym rozporkiem:):) A jak u Ciebie z wagą?u mnie na plusie 1 kg w porywach do 1,5:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to nic ! u mnie +3kg !! co prawda przed ciążą było 56 kg, więc szybko mi doszło, natomiast na szczęście mam tylko brzuszek a tak na pupie czy na udach nie przytyłam. Ja spodnie ciążowe nosze juz od ponad miesiąca, bo brzuszek szybko mi wyskoczył, i mogłam zapomnieć, żeby się dopiąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
hej, sledze caly czas ten temat i nawet jestem juz na liscie ale nie mam za bardzo czasu tu pisac. Dzis bylam na usg, jestem w 15 tc i dowiedzialam sie, ze bedzie chlopczyk ;-)) takze prosze o zmiane na liscie :-)) A wy dziewczyny, kiedy poznalyscie plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starowałam z pułapu 65 i to po odchudzaniu...przed ciążą ćwiczyłam codziennie i regularnie a tu niespodzianka:):)Mam nadzieję że nie stanę sie wielorybkiem,taki mój ukryty cel to nie przekroczyć 73 kg...i tak brzmi dla mnie jak abstrakcja bo moja zwykła waga to 55 kg ale po nieudanej:( ciąży 3 lata temu przytyłam i do tej pory nie mogę wrócić...mam nadzieję że po porodzie dojde do siebie,że dzidziuś pomoże mamusi wyglądać jak człowiek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi cenami za wizyty to pewnie dużo zależy od regionu Polski, ja płace standardowo za każdą wizytę 200zł w tym usg 3D. U nas to ceny standardowe. Ja płci jeszcze nie znam bo ostatnio mój wstydliwy maluszek nie chciał ni pokazać :) Za 3 tyg. mam kolejną wizytę więc może wtedy się uda. A co do kilogramów ja wychodzę z wagi 59kg i na razie mam +1 kg do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nic mi się nie śni.Dziś,po wczorajszym szczęśliwym usg nie mogłam się oprzeć i w rossmannie kupiłam skarpetki z grzechotką! Takie śliczne zielone żabki! Na wadze już +3kg,ale jak patrzę to na szczęście tylko brzuszek rośnie:) Dobrej nocy Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zupke sobie zjadlam amino pomidorowa,bo juz wytrzymac nie moglam:P sutki stoja u mnie caly dzien ale bardziej przerazaja mnie brodawki ktore juz sa ciemno brazawe i bardzo duze,okropienstwo:/ nie moge patrzec na siebie w lustrze,dobrze ze chociaz biust mam duzy to jeszcze w miare jakos:/ podziwiam mojego faceta ze je uwielbia,chyba ze mnie pociesza tylko:/ a z waga to u mnie jest dziwnie,myslalam ze bede tyc na potege,a tu siedemnasty tydz zaraz a ja waze mniej niz przed ciaza:| jak myslicie czy to zle?? tym bardziej ze nie wymiotuje wiec nie wiem skad to sie wzielo,albo szykuje sie nagly atak kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za przecinek przed albo:P to z rozpedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ale napisałyście i jak ja mam pracować aż się boję ilę będę miała czytania po weekendzie:)ale jakoś nadrobię kfffiatuszek super tabelka życzę Wam miłego dnia jeszcze 7,5 h i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA88, ILE ? WOW u mnie prywatnie dogranie płytki do badania + 5zł :O ale chodzisz do ździercy ! Za to u drugiego gina, płytki z filmem są za darmo dla chętnych. co do wózka który dałaś, to jest super ! bo od razu z tym śpiworkiem :) Elwirko Poprawiłam. Tak jak pisałam wcześniej. Tabelkę spisywałam z kilku stron wcześniej, i tam tego nie ma, ale i mogłam się pomylić, przepraszam Cię bardzo 🌼 Tabelka http://cmf-team.info/grudniowki2010.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aleście znowu popisaly :D chwile mnie nie bylo i prosze ;) AgnieszkaW--kochana :( jakbym miala na to lekarstwo (migreny) to bym chetnie Ci powiedziala..ale niestety..mam je tak ciagle, gdyz absolutnie nie wiem jak to cholerstwo zwalczyc :(( Ale trzymaj sie dzielnie!! kasiula kula :) lepszy szczeniaczek niz glowa krowy albo robale haaahaa :D Moj ulubiony temat cyckow, juz przesal byc moim ulubionym :P mianowicie sa one dalej duze i jedrne ale..sutki tak pociemnialy!!!!!!!!i juz mi sie nie podobaja..buuuu szczesliwa, kasiula kula---- no ja chodze na USG za 80 zl i zapis na DVD mam w cenie...dziwi mnie ze dla neich to problem..wsadzic plyte, wlaczyc REC, wyjac plyte :O dzis mnie wydelo...patrze w lustro i widzę cieżarną kobiete..niesamowite.. ;) oh dobrego dnia kochane!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, nie ponarzekalam dzis jescze :) ok zaczynam: dalej mnie jakos tak dziwnie pobolewa podbrzusze po lewej stronie, i promieniuje do pachwiny i nogi..denerwujace uczucie..ale moze jakąs zyle mi cos ucisnelo, bo lewa reka tez mi dretwieje :) o mamo, jakbym poczytala w necie zaraz by mi wyszlo ze wylew mam hahaha koniec narzekania na ta godzine :) ide na kawe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×