Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remontujemy sie

Gdzie kupic tanie meble?

Polecane posty

Gość gość
Mam dobre doświadczenia z agata, tam dostaniesz meble na każdą kieszeń , są i tańsze i są droższe. Kupiłam tam nie jeden mebel i zawsze zakupy były udane. Ostatni zakup to duży narożnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artikkk
Jak robiliśmy remont pokoju dzieciaków niedawno to nowe meble przyszły od sklepu Mebel Partner. Miałem okazję być w ich Showroomie w Kępnie i miejsce robi wrażenie. Ale już zamówienie składałem online na mebel-partner.pl. Dobrze zrobiona obsługa, meble opakowali jak należy także nie było strachu że coś mogło w transporcie zostać uszkodzone itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena oczywiście nie może być jedynym wyznacznikiem. Jeśli chodzi o meble laboratoryjne to ja mogę polecić firmę www.polonlabor.pl. Posiadają szeroki asortyment i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modułowe są bardzo fajne, bo można sobie dobierać potrzebne nam elementy :) Z modułowych mebli w Agacie kupowałam narożnik i meble kuchenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokriisss
Wiesz co może zadzwoń do Solarza, na stronie http://kuchniesolarz.pl masz kontakt. Kompleksowe podejście, robią różne rodzaje mebli, wszystko na indywidualny wymiar. W moim przypadku meble na wymiar były koniecznością bo mam taki rozkład mieszkania, że znalezienie jakiegoś gotowego, sensownego zestawu zwłaszcza do salonu to było niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba754
Jeśli chodzi o meble do sypialni to łóżko zakupiłam w sklepie internetowym BRW, a szafę w ankon24, tam też kupiłam szafy do pokoju dziecięcego i RTV do salonu. Wszystkie inne raczej stacjonarnie. Nie ma problemu teraz z zakupami przez internet. Zawsze klient ma prawo zwrócić towar jeśli nie odpowiada wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollaaaa
Można znaleźć ciekawe wzory na stronie http://almer-meble.pl. Stąd kupowaliśmy z mężem parę tygodni temu meble dla naszej niespełna 4 letniej córeczki. Elegancki różowy kolor, bezpieczne łagodne obrzeża, wszystko jest w taki sposób zrobione żeby maksymalnie zabezpieczyć przestrzeń z perspektywy dziecka. Poza tym meble są ergonomiczne, idealnie się dopasowały nam do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikkk
Dobrze mogę ocenić sklep Mebel Partner z Kępna. U nich myślę, że warto poszukać, prowadzą swój portal na http://mebel-partner.pl. Wybór jest szeroki, zróżnicowany, są różne przedziały cenowe i też różne stylizacje. Głównie meble są nowoczesne, ewentualnie inspirowane ze starszych bardziej klasycznych modeli ale już wykonane w nowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlga
ja mogę polecić meble z salonów agaty, mają dużą ofertę i ceny są bardzo różne, i dobrej jakości są :) sama mam chyba wszystkie meble od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni stoi u mnie sofa www.designerskie.com/24880-sofa-rozkladana-mane-tkanina-aspen-05-turquise.html . Szukałem sofy właśnie w takim kolorze, do tego bez bocznych stref, żeby można było spokojnie nogi wyciągnąć :) Sofa stanowi dla mnie alternatywę podczas przyjmowania gości, dobrze się sprawdza, materiał łatwy w czyszczeniu, a co najważniejsze nie traci koloru. Bardzo uniwersalna. Czasami nawet wynosimy do ogrodu, żeby posiedzieć z rodziną, ale wtedy przyda się specjalne nakrycie, bo jednak mebel wysokiej klasy. Ogólnie dostałem dwa lata gwarancji, nie było problemów z transportem. Konsultant w sklepie błyskawicznie potwierdził dostępność wybranego koloru. Przynajmniej szybko odpisują na wiadomości, a nie, że kilka dni musisz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestować w firmę, która pomaga przy montażu mebli. W moim przypadku sprawdziła się - zlota-raczka24h.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielonymalchus
tanie i naprawdę dobre jakościowo meble znajdziesz w salonach KONSIMO na https://konsimo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości meble, ale wykonane z metalu, maja w http://www.met-lak.com.pl/ - sprawdzaja sie jesli chodzi o przechowywanie dokumentów, akt i innych tego typu materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalicja
Witam ja polecam ci zrobić na zamówienie polecam firmę http://jfm-furniture.pl oni robią do każdego pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartinn
Oryginalne projekty sprzedaje Mebel Partner. Parę razy się zdarzyło że zahaczyłem o ich sklep w Kępnie i wybór mają rozbudowany. Jest też na stronie mebel-partner.pl cała wizytówka firmy z opcją zakupów online. Mi się u nich zwłaszcza ławy spodobały, kupiłem jedną sobie i jedną rodzicom w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze meble w sypialni są wykonane przez firmę MJ & Synowie - www.fajnemeble.net . Mogę ich polecić. Konkretni, terminowi, potrafią doradzić. Ja za dużego pojęcia o płytach, frontach, zawiasach nie miałem dlatego fajnie, że mogłem tutaj o wszystko dopytać, porozmawiać itp. Między innymi robili dla nas dużą szafę na ubrania z przesuwnymi drzwiami – bardzo pojemna konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne, mocne meble na lata produkuje MJ & Synowie - www.fajnemeble.net . Ja bym u nich podpytał. Mam ich zestaw w kuchni i bardzo sympatycznie to wszystko wygląda. Bazują na solidnych blatach i frontach, nie są to jakieś chińskie podzespoły, które po roku trzeba by wymieniać. Nawet szybko udało im się przygotować meble, nie musiałem czekać miesiącami na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połączenie świetnej jakości i niskiej ceny to rzadkość, trzeba umieć szukać albo mieć sprawdzony, polecony sklep. Ja polegam obecnie tylko na jednym, bo mają bardzo dobrze wykonane meble za stosunkowo niewielkie pieniądze. Przykładem niech będzie ta kanapa: https://meblosfera24.pl/salon/2339-naroznik-darla-u.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić firmę MJ, na stronie www.fajnemeble.net jest trochę ich realizacji i kontakt. Robią meble na wymiar do kuchni, ale też do innych pomieszczeń. Myśmy akurat brali tutaj cały zestaw do sypialni. Solidne płyty, nie mam się do czego przyczepić, nie jest to tania tandeta, ale z drugiej strony cenowo udało się wynegocjować dość korzystne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzek666
Jeśli jesteś z kujawsko-pomorskiego, polecam synak meble :) niedrogo, fachowa obsługa, meble dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć w ofertę www.krakow-meble.pl , jak dla mnie maja najciekawsze oferty meblowe w korzystnych cenach :) ja w ten sposób odnowiłam swój salon! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem lepiej odłozyć trochę pieniędzy i zainwestować w lepsze meble, które będą służyć przez wiele lat. W tym sklepie https://allemeble.com/Meble mają szeroki wybór i co najważniejsze dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – www.meblejanas.eu . W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Witek
Meble powinny być nie tylko tanie, ale też wytrzymałe. W końcu nikt nie chce ich wymieniać co roku. Polecam meble ze sklepu, który znajduje się w mojej okolicy, mają świetne kolekcje, trwałe, a do tego w korzystnych cenach. Przejrzyjcie stronę rzeszowskiego salonu meblowego Meblo Dom II, z Armii Krajowej 24: https://meble-do.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre meble w niezłych cenach ma w swojej ofercie firma www.meble-starybrowar.pl z Tarnobrzegu. Zamawiałem u nich meble i mogę powiedzieć, że po za dobrą ceną mają też dobrą wytrzymałość i są solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia w zamawianiu dwóch szaf wnękowych od firmy Solarz. Zajrzyj najwyżej na ich ekspozycję. Może akurat coś ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×