Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Aniu, leniuchuj sobie leniuszku.... hihihihih odpoczywaj.....:), a mi sie nawet nie chce kawki robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedze, ze cenzura działa na kafe, gwiazdki mi wcisnelo w wyrazy hihihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakąś godzinkę mój M przyjedzie i mieliśmy jechać a tu nic nie spakowane, eh...... bosze jak mi się nie chce hm.... ciacho z czekoladą może mnie na nogi postawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madzia nawet nie wiesz jak mnie korci żeby do apteki iść ale z drugiej strony do soboty 2 dni zostały a myślę że wtedy wynik będzie już pewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana, wiem naprawde... :) Poczekaj do soboty, to jeszcze jutro :) Zaraz sie spakujecie, pojedziecie, moze na kilka sekund sie oderwiesz od tego wszystkiego...a w sobote i imieniny Twojego M :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego się trzymam ;) Ja uciekam dziewczynki bo w końcu będę pakować się na szybkiego i zapomnę połowy rzeczy ;) Postaram się zajrzeć do Was wieczorkiem. Miłego dzionka i efektywnych przygotowań do świąt. Trzymam kciuki żeby się wszystkie ciasta udały. Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jestem taka jakas roztargniona, wstawiłam jajka stwierdzilam, ze czas na sniadanie i oczywiscie zapomniałam, przypomniało mi sie jak do pokoju doleciał smród spalenizny. Na co pomyslałam , ze ojciec coś przypalił, poszłam do kuchni i objawiło mnie , że jajka gotuje:o Popękały pochlapały szafki, garnek sie spalił, poprostu wspaniale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku no przykro mi z powodu garnuszka :):):) hehe ja wczoraj calą wedline zjadłam zanim do kasy doszłam, dziewczyny myslały na poczatku, że surowy schab heheheh, dzisiaj Twoje jajka :) ciekawe co jutro bedzie .... strach pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Anamade ja mam przepis na bardzo proste rożki waniliowo-orzechowe i na ule,ale do uli potrzebna jest foremka.Chcesz przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Nadzieja... jak mozesz to przeslij mi na maila anamade@wp.pl :):):) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatusz jaostatnio robiłam łopatkę na obiad na następny dzień.Dałam ja na malutki gaz,zeby się pomału dusiła.Potem pojechaliśmy do teściów,a łopatki nie wyłączyłam i jak wróciłam,to myślałam,że się uduszę ze smrodu.2 dni chatę wietrzyłam;)A dziś do sklepu pojechałam bez pieniędzy:D aż wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze, ze wszystkie jestesmy zakrecone:P Nadzieja przepisy też poprosze:):) zreygnowałam z gotowania i na śniadanio - obiad jem kanapki z pomidorem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ale się zdenerwowałam, myślałam, że nikt nie pisze buuuuuuuuu.... a mój komp się zawiesił anamade przesyłam Ci espresowy torcik na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku za chwilę prześlę.... a co do przypalania to zdarzyłam dzisiaj przypalić roladę boczkową tzn. mozna uznać, ze jest dooobrze wypieczony i rumiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze to wszyscy mnie pytali gdzie taki dobry tort zamówiłam :) hihi to bylo świetne bo pierwszy raz zrobiłam go po pracy na urodziny męż, który mnie powiadomił o nadchodzących gościch 3 godziny przed ich przybyciem. W czterach cukierniach, które odwiedziłam wszystkie torty były rozkrojone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka1985555
Tez sie staram i moje pytanko, czy ktoras z was prowadzi lub zna stronke gdzie mozna bezplatnie prowadzic wykres cyklu miesiecznego 9mierzeni etemperatury etc) ja znam 28dni ale to jest po miesiacu płatne... Czy mozecie polecic stronke podoba do tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to instrukcja uzytkowania termometru, wszystkie zawieraja takie opisy, ja przynajmniej sie z takimi spotkalam, sa tam wykresy i opisy jak prowadzic obserwacje i temp i cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×