Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

cześć kobietki🖐️ melduje sie po świątecznie:) niestety wczoraj trzeba było wrócić do pracy , oj było ciężko po 16dniowej przerwie. Ale juz dziś przyzwyczaiłam się, hehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poświątecznie dziewczynki... trochę pusto tu było przez święta... dziękuję za życzenia i przepraszam, że nie wysłałm Wam życzeń świątecznych, ale nie miałam czasu siąść do kompa a wieczorem padałam na nos... u mnie goście, goście ... więc wczoraj odsypiałam a dzisiaj piorę i sprzątałam... anamade trzymam kciuki... :) krokieciku odezwij się co u Ciebie kwiatuszku ja też z bólami do pracy chodzę, może mi przejdzie :( ania_d postaram się częściej zaglądać, żeby nie było pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc molly :):):), trzymam Cie za słowo, że bedziesz czesciej dawala znac :)... ja jakas dzis strasznie spiaca bylam, kurde polozylam sie na chwilke po poludniu i dopiero wstalam :) i zaraz chyba pojde dalej spac, nie moge sie naspac normalnie :):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co tam dziś u Was słychać? U mnie dzisiaj pogoda piękna i cieplutki dzionek się zapowiada więc i chęci do pracy wróciły. Poza tym @ się skończyła więc teraz czekamy na owu żeby podjąć dalsze działania...... Tak sobie wczoraj pomyślałam że może jakiś weekendowy wyjazd by tu pomógł i właśnie przeglądam oferty. Może Zakopane w końcu to niedaleko od Krakowa a i klimat całkiem inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po raz kolejny bo coś moich postów nie wrzuca... Hej dziewczynki co tam u Was słychać? U mnie piękny i cieplutki dzionek się zapowiada więc i ochota do pracy wróciła. A tak swoją drogą patrząc na taką pogodę pomyślałam sobie że może jakiś wyjazd weekendowy zaplanować (akurat w przyszły weekend wypada owu) - tak żeby troszkę odpocząć i wyluzować. I właśnie przeglądam sobie oferty może Zakopane.... nie jest daleko od Krakowa a klimat już zupełnie inny, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej nic nie można napisać bo moich postów nie przyjmuje - co z tym kafe ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po raz kolejny może się uda... Hej dziewczynki co tam u Was słychać? U mnie piękny i cieplutki dzionek się zapowiada więc i ochota do pracy wróciła. A tak swoją drogą patrząc na taką pogodę pomyślałam sobie że może jakiś wyjazd weekendowy zaplanować (akurat w przyszły weekend wypada owu) - tak żeby troszkę odpocząć i wyluzować. I właśnie przeglądam sobie oferty może Zakopane.... nie jest daleko od Krakowa a klimat już zupełnie inny, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a teraz wrzuciło wszystkie poprzednie których wcześniej nie przyjęło - normalnie zwariować można ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, swietny pomysl z tym wyjazdem, zawsze mniejsze straty hehehe, przekopiecie sie do sasiadów hotelowych z pokoju obok...:D hehehe U mnie dzis fajna pogoda, dosc cieplo, przejasnia sie, zapowiada sie piekny dzien, tylko znowu strasznie spiaca jestem, cholerka, wczoraj caly dzien prawie przespalam...szkoda zycia na spanie :( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalenstwo z ta kafee ostatnio, ale czytalam, ze ma sie poprawic wszystko... zobaczymy kiedy....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade musiałaś się nieźle ostatnio napracować że teraz taka śpiąca jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe. no pewnie, że tak, a wiesz Kochana, że było nad czym...jak ja lubie taką prace :D, teraz tylko czekam na efekty... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade trzymam kciuki żeby się udało ;) po takiej pracy muszą być efekty ;p Dziewczyny gdzie się zagubiłyście i dlaczego tu takie pustki czyżby zrobił się wątek dwuosobowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z tym spaniem to jakiś wirus ... chyba ja zwlec się z łóżka nie moge a na 11 chodze do pracy a jak przyjdę to padam i śpię coś zjem na obiado - kolację i znowu śpię normalnie może resztę dziewczyn to też dopadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_d ja też się zastanawiałm co sie dzieje, że tu takie pustki ostatnio się porobiły??? może wszyscy tunele kopią :) jeśli tak to trzymam kciuki i nie przeszkadzam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wątku dwuosobowego do południa zrobił się monolog, ale nie szkodzi :) pracujcie dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopcie, kopcie czekam na wyniki :) ja znikam :) zaczyna mi się chcieć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, czesc molly, zgadzam sie jakas epidemia snu....:D, ja wlasnie sie obudzilam i jestem wyspana, ciekawe co ja w nocy bede robic, ten moj chrapacz juz spi...nie mam sumienia go budzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co u naszego krokiecika slychac... dawno sie nie odzywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,co słychać?Widzę,ze powoli wracacie po świętach? kurcze ale mi@wczoraj dała popalić,okropnie się czułam 2ibupromy i dipiero po jakimś czsie zaczęły działać powoli:( U mnie wczoraj była świetna pogoda,dziś też się taka zapowiada:)pytałam wczoraj w ZUSie,czy przysługuje nam zasiłek pogrzebowy,ale niestety nie,bo nie robiliśmy pogrzebu i nie mamy z niego rachynku!paranoja,bo nie jest ważne,że się straciło ciążę,tylko jak to się stało.Nobo ja nie miałam nawet możliwości zrobić pogrzebu,więc mi się nic nie należy,a te kobiety co poroniły,ale zarodek mają i pogrzeb mogą zrobić to dostaną zasiłek!Czy to nie jest paranoja?Nie,żebym była łasa na kasę,ale wychodzę z założenia,że skoro Państwo tyle od nas ściąga kasy,to nam też się coś należy i jeśli jest taka możliwość,to należy się ubiegać o swoje.Ale niestety,dostać jakiś zaasiłek od ZUSu,graniczy z cudem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. nadziejo takie juz jest pantwo polskie i system a ZUSie juz nie wspomne :( ja wlasnie sie obudzilam,corcia oglada bajki dzis czea mnie malowanie jednego pokoju w miszkaniu, a co wiaze sie z tym bedzie czekac mnie praca :) ja juz 2 dzien nie mam miesiaczki piersi mnie bola, ale i brzuch tak jak na miesiaczke wiec podejzewam ze przyjdzie. umnie pogoda super cieplo a nawet powiem ze goraca. pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tamagci.To rzeczywiście trochę pracy będziesz miała...Mnie też brzuch bolał tak jak na okres,a jednak byłam wtedy w ciąży:)więc może...:)Teraz też się źle czuję przez tą@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, miło mi Was powitac w ten piątkowy słoneczny poranek :) ja właśnie popijam pierwsza kawke:):):), a raczej mleczko z kawką :) ciesze sie bo juz piątek:) ...tamagoci...nic niemówie, ale Ty Kochana wiesz 🌼 zgadzam sie z Nadzieją 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly, o ile pamietam, miałas nam się Kochana na NK pokazac...zadnego maila nie dostałam :) Krokieciku where are you????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dobrze znasz moje zdanie na temat tego co u Nas w Polsce sie dzieje..... wrrrrrrrrr....beznadzieja, normalnie jestesmy bezradni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anamade,znam:)Dziś mój napisał mi z roboty smysa,że ze związków dostaliśmy, uwaga!:150zł na urodzenia dziecka,bo na zgon podobno nam nie przysługuje nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×