Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Życzę Wam dziewczyny zdrowych,spokojnych,pogodnych i wesołych świąt.Smacznego jajka oraz mokrego dyngusa!Po świętach wpadne na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" buziaki:) p.s. chciałam Wam wrzucić zajączka,ale nie chce wejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Dyngusa obfitego i wszystkiego bardzo udanego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... ja wpadam na chwilkę :) Dziekuje Kochane za zyczonka, ja wczoraj pisalam, czego chciałabym Wam wszystkim zyczyć :) podtrzymuje to heheheh... przede wszystkim Brzusiów, Szczescia, samych radości... ja dzis od rana dokopuje sie do sasiadów :) dzis owu.... trzymajcie kciuki! :):):) Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z calego serca zycze Wam Swiat pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami teczy malowanych kraszanek, niech radosc i szczescie pozostana z Wami, a wiosenne motyle niech tancem ciesza Wasze oczy przez rok caly. Lany poniedzialek niech przyniesie deszcz wszelkiego bogactwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jakie tu pustki ostatnio ;) Ja właśnie dotarłam na mieszkanko po świątecznych wyprawach i teraz czas brać się za rozpakowywanie tych wszystkich rzeczy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze te pustki to tylko przez swieta :):):) stesknilam sie juz za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki...:) u mnie świeta minely pod znakiem pasibrzucha, normalnie przejadlam sie i teraz bedzie sie to wszytsko na mnie odbijac calymi tygodniami, tocze sie jak kuleczka, dopiac w spodniach nie moge... ale warto bylo dla tych wszystkich pysznosci... ostro tez pracowalismy z moim M nad przekopaniem sie do sasiadow, akurat w swieta wypadala owu i te dni, ktore powinny nam ulatwic sprawe, teraz tylko czekam na efekty naszych staran :):):) jestem pełna nadziei... pogoda niestety sie popsula, pada deszczysko, mokro, szaro i zimnoooo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia anamade,oby się udało.kurcze,ale niektórzy ludzie na kafe są bezczelni i chamscy:(Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja w 1 dzien swiat rodzinnie w 2 dzien swita goscinnie u znajomych :) dzis leze i odpoczywam nie objadalam sie bo i tak dobrze wygladam :D :D umnie wyniki staram juz 7 kwietnia bo wlasnie wtedy spodziewam sie @ . umnie torcik cappucino poszedl caly, zlosta rosa jeszcze jest wiec jesli kots chce odwiedzic sloneczna wyjatkowo irl to zapraszam na ciasto i swiedzanko :) teraz 2 dni leze w domu a w czwartek po kasiorke jak co tydzien i miasto w celu dokonania zakupow zywnosciowych :D nic ide zrobic kawke i malej chleba pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kochana...cierpliwie czekam, nie zapeszam, nic nie mówie :) widze, ze niezle z was leniuchy....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... coś czuje, ze powoli nasz topik zamienia sie w mojego bloga... Mam nadzieje ze sie odnajdziecie po tych swietach :) ...nic cierpliwie czekam...:) własnie wyszla odemnie kolezanka, ktora zajmuje sie zdrowym trybem zycia, zdrowie odzywianie sie, cwiczenia i takie ram ble ble ble :D rozmawialysmy sobie o tym moim przejedzeniu oiswiatecznym :(... postanowilam sobie, mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie...w zwiazku z oczekiwaniami na moje upragnione dwie kreseczki :), ze jak sie nie uda :(:(:(...to zabieram sie ostroooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za siebie, nie to zebym strasznie nad soba i swoim wygladem ubolewala, ale ostatnio mi sie przytylo pare kilo... jak moje upragnione kreseczki pojawia sie za chwile-moment :D to i tak przechodze na diete, typu zdrowe odzywianko w ciazy... juz wariuje normalnie, wymyslam sobie jakies zajecia... :(:(:( gdzie jestescie do cholerki...babeczki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć narazie chyba niestety tylko ja jestem:)obyś miała te 2kreseczki,powodzenia.A ja dziś dostałam@tzn.narazie mam tylko takie plamienia bardziej.Ups,ale miałam pica z tym basenem wczoraj:)Troszkę mi się dziś przycięło komara hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nadzieja :) 🌼 ja tez wczoraj nie poszlam, kolezanka mi pokkrzyzowała plany :(, ale mam zamiar dzisiaj isc... ...widze, ze sie chyba doczekałaś... no to teraz juz sie wszystko ureguluje zobaczysz kochana i za chwil pare bedziemy narzekac na spuchniete stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnz.ja wczoraj byłam na tym basenie i właśnie chodziło mi o to,że zdążyłam przed @!Zaskoczyłam się,że jednak mnie @odwiedziła dosłownie po4tyg.Bo miałam nieregularne cylke,więc myślałam,ze @przyjdzie później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co tu takie pustki ostatnio? Czyżbyście jeszcze świętowały ;) Mi wczoraj dzionek minął na poświątecznych porządkach, robieniu pranie i górze prasowania którą nie zdążyłam zająć się przed świętami. A dziś korzystając z tego że mam jeszcze wolne leniuchuje na całego. Zresztą pogoda u mnie okropna zimno, pochmurno i pada deszcz tak że nic robić się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu :), widze, ze jest jeszcze dla nas nadzieja :), powoli wracacie do żywych... heheh ciekawe co u krokiecika, pewnie zabalowala w Polsce na dłużej, a tu netu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Aniu... pisze po raz setny chyba :).. ciesze się, że juz jestes :) powoli wracacie do żywych po swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×