Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć dziewczyny.Jetsm na chwilkę,bo nie wim jak będzie jutro.Internet do dupy. Tamagoci 3 mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widzę,że nikogo nie ma to ja też uciekam.3majcie się. Anamade Tobie też powodzenia i Wam wszystkim:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja wydaje mi sie, ze teraz problemy z netem nawarstwily sie z powodu tego przeciazenia na sieci, wszyscy wchodza po tej tragediiiiiiiiii i szukaja jakis nowych informacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i milego dnia :) umnie nadal bez zmian, @ nadal nie ma :) pogoda super nic uciekam brac sie za pozadki i za ciasto bo mam miec gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci, to bardzo dobrze, ze nie ma :):):) U mnie tez dzis sloneczko od rana, po tym szarym ponurym weekendzie przyda sie troszke swiatła :) Krokieciuku dojechalas :):):)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moly8
hej witam dziewczyny.... jest ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🌼 anamade, u mnie też dziś piekna pogoda, cieplutko i słoneczko ładnie świeci:) Racja , ze po tak okropnym weekendzie przyda się wszystkim troche pogody. tamagoci🌼robiłaś już test??? bo czekam na wynik z niecierpliwością. Jakoś dziś nie mam humoru:(:( Wszystko widze w czarnych barwach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kwiatuszku.. teżjestem jakaś przybita przespalam po pracy z 2 godziny ale humor mi się nie poprawiła... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny,jeszcze mam neta;)więc wpadłam(ale do "wpadłam" do Was)haha.U mnie świeci słońce,ale jest zimno,też jakoś dziś nie mam humoru,wszystko mnie drażni,a mąż najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie,jak ja wchodzę na kafe to prawie nikogo nie ma!A to pech!Mój mąż ma dziś na nockę,więc ja sobie posiedzę na necie,bo nie lubię sama zasypiać,a wolnego sąsiada nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Anamade dojechalam:D:D:Dbylam taka zmeczona wczoraj ze szok!!dzisiaj zreszta tez:oJutro powinno byc juz lepiej. Bylam u lekarza w mojej klinice i dostalam Acard oraz duphaston. Chyba w nastepnym cyklu ide na monitoring cyklu,zapytam o zastrzyk na pekniecie pecherzyka i moze w koncu zaskoczy!! kwiatuszku ja jakos tez nie mam humorku:( Tamagaci oby @ juz nie przyszla!!!!:) Anamade jak sie czujesz???lepiej dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce dowiedzialam sie ze moja najlepsza kumpela jest w ciazy!:Dudalo im sie za pierwszym razem!i tak sie zastanawiam jak oni to zrobili...chyba trzeba miec szczescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krokieciku.Ja też się zastanawiam,jak Ci ludzie to robią,ale to chyba rzeczywiście trzeba mieć szczęście.Moja siostra zaszła w ciążę w 2miesiącu po ślubie:(a ja wcześniej od niej wyszłam za mąż i dalej nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja czasami mnie wszystko dobija!mam 15dc,robie testy owulacyjne i nadal sa negatywne.Nie mam nawet sluzu plodnego:(ahhh lece kochane do lozeczka i chyba sobie piwko wypije:) Do juterka:)mua!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi test owulacyjny tylko w jeden cień pokazał2kreski w 15dc.Miejmy nadzieję,że nam się uda.Ja dostałam 1@po zabiegu,właśnie mi się skończyła i czekam na kolejną,żeby móc się starać,ale czas strasznie mi się dłuży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki... odzywam sie dopiero teraz, bo po południu mnie zmogło znow spalam do wieczora...ale mi smaka tym piwkiem narobiłas, straszniemi sie chce, ale poczekam jeszcze z tym piwkiem... ...przysnilo mi sie ze jestem w ciazy i mam duzy brzucho, :D az taki nienaturalnie duzy hehehe, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie...mam nadzieje, ze to byl propoczy sen... krokieciku bardzo sie ciesze, ze sie odezwalas i w koncu wrocilas do nas, witam tez pozostale dziewczynki kwiatuszka i molly, nadzieja i tamagoci sa czesto wiec mamy okazje czesciej popisac 🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja badz cierpliwa kochana...a zobaczysz, ze Twoja cierpliwosc bedzie wynagrodzona :):):) jestesmy z Toba i bedziemy Cie wspierac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku ja slyszalam bardzo duzo dobrego o acardzie, moja kolezanka zaszla w ciaze po paru miesiacach stosowania, pozniej nie pamietam brala go do 16 czy 18 tygodnia ciazy i donosila super malenstwo... ...no nie takie super hehehe bo ulubionym przysmakiem sa kredki :D wcina je bez przerwy...ale to chyba nie przez acard... kwiatuszku, molly...ogolnie dzis byl smutny u ciezki dzien, pierwszy dzien pracujacy po tym smutnym weekendzie, w moim przypadku to duzo rozmow, wypowiadanie swojego zdania na temat sobotnich wydarzen...takie przytlaczajace troche, w weekend mozna bylo tv wylaczyc,a w prace nie zaknebluje kolezanek...choc czasem by im sie nalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)...pewnie, że tak razem damy rade...innej opcji nie ma 🌼... kurcze musze cos zrobic z tym moim ospalstwem :(, przeciez nie moge tak funkcjonowac, wyspie sie caly dzien, badz wieczor, a wnocy co?????... moze znacie jakas dobra metode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :D...dobry pomysł, tylko ja juz sily nieee mam...:( ...musze jakies ziolka kupic, nie wiem cos wyciszajacego itd moze meliska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M tak chrapie, ze zaraz go z lozka zepchne, albo poduszka przydusze...:) jeszzce cos tam pod nosem kwęka, stęka...wrrr jak ja tego nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chrapie,jak na plecach śpi,to go budzę i mówię,ze ma się na bok przewrócić i śpię sobie dalej!:)Ja jakoś ostatnio nie mam ochoty na przekopywanie się do sąsiadów,kurcze chyba ze mną jest coś nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×