Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Hej kochane moje!!!:) Amanade nie odzywam sie bo nie mam tutaj neta:(wpadlam na chwilke do kuzyna i ukradlam mu kompa na sekundke:) Jutro juz wracam wiec w niedzielke bede mogla juz pisac z Wami!!!:Dciesze sie bardzo!!!codziennie mysle o Was!czy cos mnie ciekawego ominelo???? Ja bylam u lekarza i dal mi acard ktory musze brac codziennie oraz duphaston.Zaraz jak zajde w ciaze to mam lykac. Pozdrawiam WAs!!!mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje!!!:) Amanade nie odzywam sie bo nie mam tutaj neta:(wpadlam na chwilke do kuzyna i ukradlam mu kompa na sekundke:) Jutro juz wracam wiec w niedzielke bede mogla juz pisac z Wami!!!:Dciesze sie bardzo!!!codziennie mysle o Was!czy cos mnie ciekawego ominelo???? Ja bylam u lekarza i dal mi acard ktory musze brac codziennie oraz duphaston.Zaraz jak zajde w ciaze to mam lykac. Pozdrawiam WAs!!!mua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka, to juz jestem spokojniejsza, tak tez myslałam, ze jeszcze w Polsce siedzisz i nie masz neta :):):) Steskniłam się...:D Ciesze się bardzo, że juz w niedziele bedziesz z Nami... CZEKAMY!!!! PS. spokojnej i bezpiecznej podrózy... do niedzieli :) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw, duzo Cie nie omineło...wszystko nadrobisz szybciorem :D ...okres świąteczny był i nie szlałyśmy na necie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na tema ZUSu to ja się nie będę wypowiadać bo mnie usuną wyrzucą w forum zdzierstwo i tyle krokieciku bezpiecznej podróży, ja dopiero teraz siadłam, niestety mój M blokuje kompa :( anamade ja nie mam konta na NK ale mogę przesłać zdjęcie na meila, i proszę o Twoje zdjątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac kochane nie obijac sie mowic jak ida kopania :) umnie nadal miesiaczki brak a nie moge zmierzyc temp. bo coreczka mi termometr wrzucila do kominka a niechce mi sie jechac do miasta. ja ogladam wlasnie wiadomosci i widze ze pl bedzie miec zalobe :( zycze wam milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo tu faktycznie coś kiepsko działa piszę i czasami coś nie łapie założę gg i Ci podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo🌼 kurcze własnie słucham o tej katastrofie, masakra!!! nadzieja, a dlaczego uciekasz z forum?? ale mam dziś jakiś kiepski humor:o:o Mój D mnie wkurza , czasami mam wrazenie jakby mi tylko zależało na dziecku:( ja sie daje , pociąć , robie testy owulacyjne, ajego to jakoś nie rusza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kwiatuszku straszna ta katastrofa... biedne te rodziny, które straciy bliskich :( to jest sraszne i niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku wydaje mi się że mężczyżni inaczej podchodzą do dzieci i ich posiadania niby chcą, ale większość nie poświęci się do tego stopnia co kobieta, żeby mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki... własnie pare minut temu wstałam, ale numer JESTEM W SZOKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly- wysłałam zdjecia :) kwiatuczku nie przejmuj sie, to cos ostatnio chyba w powietrzu wisi, bo moj zaczal ostatnio zachowywac sie zupelnie irracjonalnie... tez momentami mam takie odczucia jakby mu na niczym nie zalezalo...strasznie mnie to wkurza, ale jak sobie zawsze przemysle sprawe to dochodze do wniosku, ze ta moja chec posiadania dziecka i uszczesliwienia mojego M mnie przyslepia i za duzo wymagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spioch :) dokladnie to ja :) molly założysz gg i podasz mam nadzieje nam Wszystkim :) ps wyslalam Ci cos na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anamde fajne fotki :) ...juz szukam jakiegoś zdjątka i zaraz przeslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odbierz miela a gg wyślę wszystkim :) zainteresowanych śpiochy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłam nic aktualniejszego (to jest z jesieni) ale nie zmieniałam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :):):) juz sie nie moge doczekać:):):) Kurcze, moj maz własnie pojechal zrobic jakies drobne zakupy i dzwonil do mnie, ze ludzie chodza po ulicach i placza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest okropne bo chyba każdy kojarzy kilkanaście twarzy tych, którzy zginęli a w Warszawie to można spotkać na ulicach tych ludzi więc nie ma sie co dziwić, że panuje smutek i żałoba za oknem mam duzy hipermarket i w każdą sobotę to tłumy, a dzisiaj jest pustawo i cicho :( większość siedzi w domu i słuch albo ogląda TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×