Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

nadzieja jesli chodzisz na kase to musisz swojego gina meczyc tymi badaniami bo inaczej bedzie mial gdzies...ja tez chodzilam i dzwonilam codziennie,mieli juz mnie dosyc i dlatego wyslali na badania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam, ze stres zajadam, jak moja mama była w szpitalu bardzo długo i miala kilka operacji to przytyłam z 10 kilo :( porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly poczekaj jeszcze z 2 miechy z badaniami.Ja drugi raz zaszlam w ciaze po roku. Anamade wlasnie myslalam gdzie sie podziewasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...ja tez robiłam róne badanie, az mnie cholera bierze... ja czesto mam takie zaproszenie w skrzynce na bezpłatna cytologię..srednio 2 razy w roku, kiedys zapisałam się na cytologię taka darmową sponsorowaną przez taka fundację avon z jakas inna firmą nie pamietam teraz, maja tez czesto takie akcje na mammografie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyty a najgorsze jest ze co miesiąc ściągają nam dla tych darmozjadów z wypłaty pieniądze na rózne nfzty.... i inne pasztety, a jak potrzebne są badania to czekaj miesią albo i pól roku i jak sama się nie upomnisz to sami nie zaproponuja, ani nawet nie wspomną, ze można takowe zrobic i wynik moze wskazywać to czy tamto głupia morfologie trzeba samemu zaproponować raz na 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja...poszukaj na necie, jakis kampanii z darmowymi badaniami, sa fundację różowa wstażka, avon i inne, jak sie zapiszesz na jakis newsletter to bedziesz dostawała co jakis czas...powaznie :), nic Cie to nie kosztuje, a mozesz skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za pisownię, u mnie niestety szybkość nie idzie wparzez jakością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze tak molly, a pozniej zdychaj dziadu, samw domu w samotnosci, albo ewentualnie pawulonik mozemy zaproponowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że są takie akcje ,ale czy to nie powinien być standard, że raz w roku należy się kompleksowe badanie organizmu, zaoszczedzili by na późniejszym leczeniu poważnych chorób w wyniszczonych organizmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mogłabyś sobie czekać, czekać i czekać u nas już teraz idziesz z gorączką i mówią , że za tydzień we wtorek mają dopiero wolne miejsce :( śmeichu warte i to jest opieka zdrowotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do usranej smierci mozna czekac, jak sie samemu nic nie zrobi w tym kierunku...a kto do cholery powiedzial, ze panstwowa sluzba zdrowia jest za darmo :( złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, leb mi pęka...nie wiem, czy to cisnienie, czy co... Buziaki! Do jutra :) Spijcie slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to muszę Ci Madziu powiedzieć że ja mam tak samo z tym tyciem...... Jak mój M był w szpitalu to chyba z 10 kilo przytyłam mimo że prawie nie spałam za to w dużo jadłam żeby zająć ręce i ukoić nerwy i niestety kilogramy zostały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×