Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

puki co mam wizyte w poniedzialek u lekarza wiec powiem wam co i jak i poniedzialek nim pujde do lekarza zrobie sobie test bo kolezanka w niedziele mi przywiezie z pl bo wraca z urlopu. wiec w pn dam wam znaci moze zaktualizuje tabelke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki oj neimam czasau z wami pogaworzyc!cały czas praca zawodowa ech posiedziałabym juz w domu;;jeszcze dzis norma dzien ziemi impreza w centrum handlowym i iczywiscie masa rzeczy dla mam z dziecmi!!ecchhh życie jest ciężkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane...gdzie sie podziewacie...strasznie pusto tu dzisiaj :( Tamagoci, juz sie nie moge tego poniedzialku doczekac :):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele trzymaj sie...jak bedziesz miala troszke wiecej czasu odbijemy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Anamade nie wiem dlaczego Twoja gin uwaza ze cykl jest stracony!8dc to jeszcze wczesnie,tak mi sie wydaje.A jak dlugie masz cykle???ja zawsze chodze okolo 11dc.W tym cyklu owulke mialam pozno bo w 20dc takze u Ciebie jeszcze moze pecherzyk urosnac. Duphaston warto brac ale dopiero po owulacji.Jest na podtrzymanie ciazy.Mi tez lekarz przepisal. Tamagoci ja tez juz nie moge doczekac sie poniedzialku:D Madziu ja chyba wczesniej pisalam Ci zebys zrobila test ale przeciez jest za wczesnie.Przepraszam,zakrecilam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wstawcie mnie na tabelke please basia 26lat cykl dopiero 2 dzięki:)ja już zmykam jutro na 6rano a trzebatroszke jeszcze pobaraszkować miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Krokiecik, dokaldnie tak jak pisałam, tez uwazam ze duphaston jest nieodpowiedni dla mnie, jedyne co moze mi wyregolowac cykle, bo oprócz własciwości postrzymujących ciąze, o których piszesz, działa regulująco wszystkie kobiece sprawy... w sobote jak pojde bede wiedziala co z pecherzykiem... ja juz zaczelam sobie wmawiac, ze ta lekarka cos widziala zlego i mi nie powiedziala :) ja mam krotsze cykle i z regularnością tez coś sie porabało, ostatni mialam nawet bardzo krotki bo 22 dni, za wczesnie @ przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele wstawiam :):):) Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25.......................W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26..................? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia jak bedziesz miała chwilke to skopiuj ja i uzupełnij znak zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam trezele jest z Lublina:) Jakoś tak dzisiaj tu pusto... Ja właśnie ogladam film na tvn...trochę mnie wciągnął..a zaraz po filmie uciekam spać... Odezwę się pewnie dopiero w niedzielę!Miłego weekendu Wam życzę!👄Trzymajcie się się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dopisze:) Witam w piatkowy poranek:) U mnie swieci piekne slonko, ale nie to jest najlepsze; najlepsze jest to ze zaczyna sie WEEKEND:))))))) Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Łódź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... wczoraj miała być @ - nie było. Dziś rano tez nie było - poleciałam do łazienki zrobić test - wyszedł negatywny. Zwykle @ mam jak w zegarku... już się zdążyłam nakręcić, że może to TO i teraz jestem na siebie zła, bo pewnie jak na złość się w tym cyklu spóźnię - i ryk gotowy :/ Ale nie mam żadnych objawów! Poza zakręceniem, które trwa już tydzień :D Co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Tamagoci już się nie mogę doczekać poniedziałku aż od trzymania kciuków palce mnie bolą ;) Pooglądałam zdjęcia Kochana i stwierdzam że masz w domku blond księżniczkę - śliczna ta twoja córcia ;) Fun może jeszcze za wcześnie na test, poczekaj jeszcze kilka dni. Mi w tamtym miesiącu spóźnił się 5 dni, a też zawsze miałam regularnie więc też zdążyłam się nakręcić.... U mnie pogoda dziś piękna w prawdzie zimno trochę ale słonko świeci więc i humor lepszy. Niestety czeka mnie weekend z uczelnią więc perspektywa piątku mnie nie cieszy (ale tak to już jest - zachciało mi się drugiego kierunku to mam). A jeszcze dziś wieczór mam imprezę organizowaną przez kontrahenta i też muszę być, więc jutro ciężko na zajęciach będzie..... Miłego dnia dziewczynki, powinnam być jutro wieczorkiem Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki... Euforiaaa no wczoraj strasznie pusto było, zapracowane te nasze babeczki :D Kamilsien fajnie, że sie wpisałaś :) u mnie tez słonecznie i weekend caly taki ma być. Nie wiem czy możan wierzyc w prognozy, ale powinnismy zapomniec juz o deszczyu i chłodzie na kilka miesiecy :) Fun, ciesze sie, ze nie ma @, ale poczekaj jeszce spokojnie...Bede Kochana trzymac kciuki za Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) u mnie tez sloneczko swieci:Dchce sie zyc:) anamade czy Twoj gin jest specjalista od nieplodnosci? bo tak sobie pomyslalam ze moze lepiej zapisac sie do kliniki leczenie nieplodnosci. Fun poczekaj jeszcze pare dni,moze jeszcze za wczesnie na test:) Euforia milego weekendu:) Aniu do juterka:) Milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:🌼 zyczę Ci zatem miłego wieczoru, i lekkiego jutrzejszego dnia na uczelni ;) Ja tez wymysliłam sobie drugi kierunek, ale staram sie wszystkie zajecia, ktore moge zaliczac w systemie e-learning...wiem, wiem poszłam na łatwizne, ale jak 5 lat latałam codziennie na uczelnie to troche odpoczynku sie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Krokiecik, zabiłaś mnie tym pytaniem, pierwsze co mi przyszlo do głowy to, że jestem bezpłodna :(... moja ginka oprócz prywatnej praktyki, udziela sie w dwóch klinikach w tym jest Novum, zajmuja sie tam invitro i leczeniem nieplodnisci, to mysle, ze cos pewnie wie na ten temat. Jak jutro u niej bede zapytam o wszystko, zreszta moze niepotrzebnie panikuje i jutro bedzie piekny dorodny pecherzyk :) kurde oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade witaj ;) nie przejmuj się na zapas Kochana może jutro okaże się że wszystko jest w najlepszym porządku - będę trzymać kciuki tylko napisz o której idziesz ;) a co do studiów to u mnie niestety nie ma takiej możliwości i na zajęcia trzeba chodzić osobiście przede wszystkim dlatego, że są to zajęcia projektowe ;) ale cały czas sobie powtarzam że skoro dałam radę jednemu kierunkowi, między czasie drugiemu (studia inż) to teraz tym 3 semestrom magisterskich też podołam, choć nie chce mi się już baaaaardzo lecę zrobić sobie kawkę bo na zajęcia mam na 12.45 więc jeszcze spokojnie sobie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anulka... Trzymaj o 9.00 jak dasz radę :), tez lece po kawkę :) Kochana jak do tej pory dałaś radę, to spokojnie dalej dasz.. ja miałam troche durną sytuację, bo po skończeniu jednego kierunku, stwierdziłam, ze to nie dla mnie :) i 5 lat pooooszłooooo heheheh Postanowiłam zając sie czyms innym i studiuje w systemie modułowym, to co mnie interesuje w danym momencie, a jest w zakresie kierunku jaki obtałam, a e-learning pomaga bo jest dużo studentów z zagranicy, ciezko byłoby im przyjezdzac co weekend do Warszawy czy Krakowa bo tam tez jest oddział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u mnie było podobnie na 3 roku doszłam do wniosku że kierunek nie spełni moich oczekiwań i zaczęłam równolegle drugi o zupełnie innym profilu, jednocześnie postanowiłam że skończę też ten który zaczęłam tak na wszelki wypadek jakby za parę lat znów coś mi się zmieniło. I tak też się stało skończyłam z mgr inż z pierwszego kierunku i inż z drugiego. A teraz dorabiam tego mgr głównie ze względu na pracę bo akurat udało mi się dostać pracę w zawodzie więc doszłam do wniosku że te 3 semestry jakoś przebrnę choćby nie wiem co się działo ;) A swoją drogą Madzia to nie wiedziałam że w Krk też jest coś takiego? Napisz jak się ta uczelnia nazywa, może mają jakiś kierunek dla mnie. Jak mnie najdzie to może jeszcze 3 zacznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam zajęcia od 10 więc spokojnie mogę trzymać kciuki ;) Ja to jak idę do lekarza to z listą pytań zrobioną w domu, bo tak to zawsze zapomnę o coś zapytać i potem muszę czekać do następnej wizyty ;) A swoją drogą dawno się Myszka nie odzywała, hm......ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gg wpisałam szkołe :) Ja tez sobie powoli przygotowuje taka listę...świetny pomysł :), tylko pewnie i tak wszystkiego nie napisze i nie spytam pozniej, bo wiekszosc pytan to mi przychodzi do glowy zawsze po wizycie jak juz jestem w domu. może Myszka sie jakos w weekend odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade, dziękuję za trzymanie kciuków :) Aniu, staram się ochłonąć i nie robić sobie nadziei - trudne jak jasna cholera! ;) Cóż, następny update dam Wam w poniedziałek, gdyż już uciekam na weekend i nie będzie mnie na kafe. Buziaki Kochane i miłego weekendu!!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! widzę, że wczoraj to jakoś pusto tu było... no cóż.... ja też robię drugi kierunek... tak jakoś wyszło... troche się wkurzam bo nie mam teraz za wiele czasu :( piszę juz pracę czego nie znoszę... nie mam daru do pisania tych dyrdymałów i dostaję bólu głowy kiedy muszę nad nią ślęczeć a ten weekend siedzę od 8 do 20 buuuuuuuuuuuu.... Fun mi podczas starań wydłużyła się @, chociaż zawsze miałam regularna, a ostatnio skróciła... chyba hormony szaleją :( mam nadzieje, ż u Ciebie to będzie spóźźniona ale o 9 miesięcy :) Anamade nie załamuj się, próbuj dalej, giny nie są jasnowidzami i nie zawsze maja rację więc nie poddawaj się w tym cyklu Aniu trzymaj się i miłych zajęć życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,kurcze ale mam problemy z netem,mogą potrwać nawet 2misiące,więc może mnie nie być na kafe,mam nadzieję jednak,że to się poprawi,ale wole za wczasu Wam napisać!Teraz ledwo mi się na chwilkę udało sygnał złapać,więc zaraz starałam się do Was coś naskrobać:) Fun oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,co tam słychać u Was kobitki?Chyba bardzo zapracowane jesteście?Jak widać mam neta jeszcze tzn,staram się łapać jakiś sygnał i czasem sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×