Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość monika940
ania_d Super.Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja dziękuje i trzymam kciuki za ciebie ;* termin na 19.09.2011 dziś 6 tydzień i 4 dzień ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
ania_d Jak się urodzi będzie pod znakiem zodiaku waga.Mam koleżankę która urodziła 25 września dziewczynkę imię Oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała nasza 3 będzie z września: ja 16.09 mąż 27.09 dzidzia 19.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Ania gratuluję!! mówiłam że wszystko będzie dobrze!!! a który tydzień ciąży Ci wyliczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
wiek ciąży pokrywa Ci się z wiekiem zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek ciąży to 6 tydzień 4 dzień a wiek dzidzi 6 tydzień 2 dzień więc niewielka różnica jest ale jak powiedział lekarz na razie trzymamy się terminu 6 tydzień 4 dzień i zobaczymy na następnym usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
dokładnie!! mój maluch przy każdej wizycie miał inny wiek:P najpierw była różnica między terminem @ a dzidzią 5 dni, później 3 a teraz znowu 5:P ciekawe co mi jutro powie:) Ania uważaj teraz na siebie nie zamęczaj się w pracy i naprawdę dużo wypoczywaj sen jest teraz ważny i na pewno nie da Ci o sobie zapomnieć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sen.. oj tak mogłabym w ogóle nie wstawać ;)) czekająca a ty który tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
13 zaczynam:) i nie chcę się na zapas cieszyć ale dziś chyba mam słabsze mdłości niż codziennie więc chyba jest nadzieja:) współczuję Ci że musisz pracować!! ja się tak w tej ciąży rozleniwiłam że wstaję ok 10 trochę się pokręcę i ok 14 spię 2 godzinki:) to mój rytuał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo tych wizyt miałaś już, ja mam przyjść za 4 tygodnie czyli będzie to już 10 tc a dopiero 2 wizyta. oj zazdroszczę tego spania do 10.... dobrze że już weekend niedługo więc wreszcie sobie pośpię ;) w weekend wybieramy się do rodziców poinformować ich że zostaną dziadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hej:P ja już po badaniu. dzidzia zdrowa przezierność karkowa wyszła 1,8 mm i kość nosowa jest też w porządku więc mi ulżyło!! Mój maluszek w czasie badania włożył sobie paluszka do buzi i ssał ale cudowny widok!! w ogóle zaczyna już się kręcić w czasie usg cały czas był w ruchu:)) teraz wizyta za miesiąc a to już będzie 17 tydzień:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki, widzę że szykuje się grupowe rodzenie:) Nadziejo czekam na twoje dwie kreseczki:) Życzę Ci tej radości:) kochane u mnie dziwy sie dzieją, mam takie problemy skórne że hoho... nie mogę sobie dać rady... całą noc mnie swędziało, echhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,więc w sobotę zrobiłam test i wyszła 1kreska-standardowo,więc odstawiłam luteinę i dziś dostałam@!!!Trochę mnie brzuch i krzyż boli,ale wzięłam nospę i nasmarowałam się żelem rozgrzewającym i chyba zaczyna mi przechodzić!Teraz piję sobie kawkę! W środę na 18.30 jadę do lekarza i zobaczymy co dalej.Najprawdopodobniej mąż będzie robił badanie nasienia,a ja będę miała HSG!Ale to jeszcze wszystko się okaże!Zastanawialiśmy się z mężem nad pewną sprawą.Skoro teraz przy monitoringu,po clo i zastrzyku się nie udało,to co może zmienić 2cykl też z clo i zastrzykiem oraz monitoringiem?Pytam,bo jest też opcja,że 2cykl mogę mieć stymulowany i się zastanawiamy czym 1może się różnić od 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca to super,że wszystko jest ok,oby tak dalej:) Sylwia współczuję,co też Cię dopadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Nadziejo na pewne rzeczy trzeba czasu... nie zawsze za pierwszym razem się udaje... ale jestem pełna optymizmu może Ci kurczaczek na święta przyniesie:) ja byłam u lekarza we wtorek, mam rozpisane badania i dni kiedy mam je robić, mam też prowadzić systematycznie temperaturę i w marcu po pełnym cyklu mam się udać na wizytę, powiedziała mi, że jeśli to jest kwestia uregulowania cyklu to być może już w kwietniu się uda, ale póki co to nie może nic powiedzieć bo nie mam odpowiednich badań, a właściwie mam ale nie są zrobione w odpowiednie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Sylwia wiem,że nie zawsze za 1razem się udaje,ale też nie wiem na ile nam starczy sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranekdeszczowy cieply irl. poranek :) mloda bajki oglada wiec mam chwilke na skrecenie kilku zdan :) @ mam miec pod koniec lutego jakos 28 . za kilka dnia wallentynki puzniej 5 rocznica slubu i tak zlecialo nie wiadomo kiedy hehe ten misisacp isze na stracony bo goscie i nie mialam wogole ochochoty na myslenie o baby . no i juz mloda wola mame uciekam codziennie was czytam i mysle ktora bedzie szczesciara kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam I u mnie deszczowo,pochmurno strasznie wieje.Wczoraj było słoneczko.Ja się kuruję mam oskrzela chore biorę antybiotyk.Idę na śniadanko.Odezwę się wieczorem jak będę się dobrze czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Chciałam jeszcze dodać że ostatnio bolą piersi,swędzą brodawki.Zastanawiam się czy to może być od hormonów.Boję się że przy hormonach będę miała duże piersi.Przed braniem miałam b teraz c.Czy ktoś wie jak można wykryć endometriozę?Od paru dni bolą kości miednicy czy to jest coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Strasznie niedobrze mi dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Mam w domu upieczone drożdżówki z budyniem kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja poproszę taką drożdżówkę:)U mnie dziś było słońce,normalnie wiosna,ale podobno zima ma jeszcze znowu przyjść:(Ja byłam chora,ale już jest ok,nareszcie:) Tamagoci,ale ten czas leci,my w tym roku też 5rocznicę będziemy obchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leci leci ten czas kurcze :) ja zaraz kolacje młodej zrobie kapiel i klade ja spac i bede miec wolne, maz jutro na operacje i bede sama wiec bede miec mnóstwo czasu na pozadki jak bedzie pogoda taka jak dzis to posciel wypiore i wyschnie i bedzie fajnie pachniec świeżością :) ja sprawdzilam @mam miec 24 lutego wiec czekam na nia jak co miecha juz sie pewnie stesknila za mna :) nic uciekam robic wieczorne obowiazki papa milej i spokojnej nocki i owocnej oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Jeśli chcesz mogę podać przepis. Ja ostatnio @ miałam 15 teraz przyjdzie wcześniej.Jutro ostatnia tabletka.Między 2 a 3 dniem pewnie przyjdzie.Idę się położyć coś mdli podrywa na wymioty.Papatki 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Mam też kawowe delicje przepis.Ogólnie dużo przepisów. Drożdżówki z budyniem Składniki * CIASTO: * 750 g mąki tortowej * 3/4 szklanki cukru * 3 jaja * 2 łyżki masła * 1 i 1/4 szkanki mleka * 7,5 dkg drożdży * skórka otarta z 1 cytryny * szczypta soli * 3 bydynie śmietankowe (lub inne ulubione) * 1 litr mleka * KRUSZONKA: * 50 gram masła * 1 cukier waniliowy 16g * 1,5 łyżki cukru * 1/2 szklanki mąki * 1 jajko do smarowania Etapy przygotowania Na 1 litrze mleka gotujemy 3 budynie wg przepisu na opakowaniu. Pozostawiamy do całkowitego wystygnięcia. W garnuszku, z podgrzanego, ciepłego (ale nie gorącego) mleka, drożdży, 2 łyżeczek cukru i 1 łyżki mąki przygotowujemy rozczyn.Wstawiamy do letniej ciepłej wody i pozostawiamy do wyrośnięcia. Do miski przesiewamy mąkę, dodajemy otartą skórkę z 1 cytryny, 3/4 szklanki cukru, jajka, sól i wyrośnięty rozczyn z drożdży. Wyrabiamy ciasto i na koniec dodajemy roztopione i wystudzone masło. Ponownie wyrabiamy ciasto i pozostawiamy do wyrośnięcia, aby zwiększyło dwukrotnie swoją objętość. Po wyrośnięciu ciasto dzielimy na 2 części. Każdy placek wałkujemy delikatnie w prostokąt na drubość około 0,5 cm . Kroimy paski szerokości 1,5 cm x i około 20 cm długości. Każdy pasek skręcamy delikatnie jak śrubę, a następnie w ślimaka. Układamy na natłuszczonej blaszce zachowując odstępy i smarujemy rozkłuconym jajkiem. W zagłębieniu, na środku każdej drożdżówki nakładamy szprycą zimny budyń i posypujemy przygotowaną kruszonką. Zamiast budyniu możemu użyć np. marmolady, lub masy serowej Pieczemy około 20 minut w 180 stoniach, do uzyskania złotego koloru drożdżówek. Wbrew pozorom, ciastka przygotowuje się bardzo szybki i równie szybko znikają z talerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×