Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość monika940
Witam W pochmurny,wietrzy wtorek.Nadal mam mdłości.Na wymioty zbiera.Męczy spanie.Jem na siłę śniadanie.Idę się troszkę zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie też dziś paskudna pogoda szaro i ponuro aż nic się nie chce. Monika940 u mnie mdłości też na porządku dziennym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzięki za przepis:)Ja dziś po wizycie,pęcherzyka narazie nie ma,ale lekarz powiedział,że może jeszcze być!W poniedziałek jadę do kliniki na pomiar pęcherzyka,a mąż w piątek robi badanie nasienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, hej dziewczyny, jak tak szczerze pisze trochę po pijaku, od jakiegoś czasu był u nas taki dobry stary znajomy a teraz tak do filmu sobie popiliśmy z mężusiem... zaraz idę go zgwałcę:P on tak lubi:P hehe buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja od kilku dni źle się czuję!Rano lub w nocy,gdy obracam się z boku na bok kręci mi się w głowie,jak chcę wstać do ubikacji,to nie umiem równowagi utrzymać i się chwieję.Dziś było gorzej.Obudziłam się o 8.30 i znów ten sam scenariusz,otworzyłam oczy i kręci mi się w głowie.Wstałam do ubikacji i bardzo niedobrze mi się zrobiło,chciało mi się wymiotować i nagle mnie poty oblały!kurcze tak mam od kilku dni i nie wiem z czego mi się to robi!Szukałam w necie-przyczyn jest mnóstwo.Kurcze okropne uczucie i mnie to troszkę zaczyna martwić!Tak mam od jakiegoś tygodnia! Mój mąż dziś poszedł 1raz na nowe stanowisko pracy! Dziś mija 5lat od naszych zaręczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hej Nadzieja ja kilka lat temu miałam coś takiego że bez powodu strasznie kręciło mi się w głowie ale byłam u lekarza dostałam jakieś leki pamiętam że jeden się nazywał betaserc i po kilku dniach mi przeszło. Musisz iść do lekarza takie rzeczy czasami podobno są wirusowe u mnie tak było jeszcze się mnie pytała czy mam rozwolnienie:) bo to już jest komplet tej wirusowej choroby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekająca!Masz racje,jak mi to nie przejdzie,to pójdę do lekarza!Bo to nie idzie tak finkcjonować!W ciągu dnia,nie mam aż takich objawów jak rano,tylko jakbym równowagi nie umiała utrzymać,takie lekkie zachwiania! A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 też miałam takie same objawy jak ty zawroty głowy,robiło się słabo,niedobrze na wymioty zbierało i poty.Miałam to nieraz.Sama niewiem co to było.Raz kiedyś zemdlałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki badań męża są ok:)ale mój prawy jajnik się buntuje.Pęcherzyk ma tylko 14mm,nie chce rosnąć.Jutro znowu jadę na pomiar i jeśli nie urośnie,to ten cykl jest stracony,a od następnego będę brała po 2tabletki clo!Tak czułam,że pęcherzyk nie urośnie:( Już wiem skąd to złe samopoczucie!Ostatnio nie jadałam kolacji.Ostatni mój posiłek był to obiad albo o 13tej,albo koło15tej.Potem nic nie jadłam,szłam spać,wstawałam późno i to chyba przez to.Wczoraj zjadłam kolację i dziś nic mi nie było,czułam się dobrze,a w głowie mi się nie kręciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIESZE SIE NADZIEJO ZE LEPIEJ SIE CZUJESZ :) JA WCZORAJ WESZLAM NA STR. RYANAIR I OKAZALO SIE ZE MAJA PROMOCJE NA BILETY NA KWIECIEN I PROSZE BILET DLA MNIE I DLA CORKI Z DUB DO GDN I Z GDN DO DUB ZAPLACIALM 220EURO I LECE DO POLSKI 2 KWIETNIA WRACAM 16 LECE TYLKO NA 2 TYGODNIE ODIWEDZIC KOLEZANKE MAME I RODZENSTWO I TATUSIA NA CMETARZU 2 TYGODNIE ZLECA PREDKO WIEM ALE CZYM DLUZEJ JEST SIE W PL TYM WIECEJ KASY IDZIE W PL WSZYTKO TAKIE DROGIE NO I WIADOMO ZE WSZEDZIE DOBRZE ALE W DOMU NAJLEPIEJ :) UMNIE DZIS ZA OKNEM SLONKO SWIECI FAJNIE WIEC PEWENIE SPACEREK SOBIE ZROBIE Z CORKA PÓŹNIEJ, A CO U RESZTY U TYCH CO MAJA SWOJE FASOLKI I U TYCH CO CZEKAJA NA SWOJE FASOLKI?? POZDRAWIAM ZYCZAC MILEGO I SLONECZNEGO DNIA SORKI ZA CAPS LOCKA ALE CORKA MI WCZORAJ WDUSILA GUZIKA I NIE MOGE GO WYJAC ODLACZYC A MAZ ZE PO OPERACJI TO NIE MOZE MI NAPRAWIAC LAPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tamagoci to fajnie,że ci się uda przylecieć i zobaczyć bliskich! Byłam wczoraj na usg,pęcherzyk rośnie,chociaż trochę za wolno.W poniedziałek miał 14mm,a wczoraj miał18mm!O 9tej jadę na zastrzyk,a jutro rano(o 5tej,bo mąż na rano do pracy idzie)współżycie,a na 15.30do kliniki na test PCT i usg,żeby sprawdzić czy pęcherzy pęknął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam serdecznie w moja 5 rocznice slubu a wiec mam najlepszy prezent z okazji mojej rocznicy i pisze wam bo zawsze bylyscie zemna a wiec mam 2 kreseczki zrobilam test bo jedzac mielone czulam smak ryby hehe pije mleko ze smakiem gdzie nie przepadam po papierosie mi niedobrze i zrobilam test wczoraj po poludniu 2 kreski jedna slabsza dzis powtozylam z porannego i mam 2 kreseczki a do okresu jeszcze kilka dnie hehe wiec jestem brzuchatka hehe jak ja sie ciesze ale i boje boje sie czy sytuacja nie powtórzy sie z przed ponad roku mam nadzieje ze zrozumiecie moj belkot ide budzic meza poranna kawka i tescikiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Tamagoci,że ci się udało!!!Dbaj o siebie,odstaw to świństwo(fajki),teraz musisz dbać o Was 2!:)powodzenia,daj znać jak mąż zareagował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy,oby Wam się udało i dużo miłości!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Tamagoci....MOJE GRATULACJE!! Ale sobie prezent na rocznicę zmajstrowaliście:P super cieszę się bardzo!!! I tak jak mówi Nadzieja fajki do kosza i nigdy więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
a dzięki dobrze:) dziś zaczęłam 16 tydzień ale zaczął się kiepsko bo głowa mi pęka od rana!! koszmar:( za tydzień mam wizytę już się doczekać nie mogę bo już 3 tyg maluszka nie widziałam:) ale dla spokoju kupiłam sobie detektor tętna płodu i jak mnie głupie myśli nachodzą to sobie słucham serduszka malucha i wiem że jest ok:P Nadzieja ja coś czuję że Ty będziesz następna po Tamagoci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje i jak najbardziej TAK zarowno jak w ciazy poronionej i tej donoszonej jak widze 2 kreski to paierosom mowie stop :) zawsze zdrowie maluszka jest najwazniejsze i zawsze papieroski ida w calkowita odstawke :) narazie nikomu nic nie mowie ze jestem w ciazy powiem jak bede po 1 trysmestrze i bedzie wszystko ok chodzi mi o rodzine oczywiscie bo wy juz wiecie :) maz sie cieszy mowi ze dobrze ze psa nie kupil mi na rocznice bo mial mi kupic psa bo juz myslalam ze nigdy w ciaze nie zajde i chcialam cos innego i tak zajelam sie poszukiwaniami psa ze zapomnialam o checi posiadania 2 dziecka :) mam poprostu szczescie ze udalo sie zajsc w ciaze skoro tylko 2 razy sie przytlulalismy w tym miesiacu no ale zajsc w ciaze to jedno a donosic ja to 2 wiec puki co staram sie ciszyc i nie stresowac ze wszystko moze sie powtorzyc ale jak to bedzie to sie okaze. no i wrozka miala racje ze od grudnia do lutego zajde w ciaze hehe cos te wrozki maja w sobie :) ale sie rozpisalam hehe no pewnie niektórzy domysla sie ze jestem w ciazy na podstawie tego ze nie pale hehe ale to sie zoabaczy jeszcze raz dziekuje i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
tamagoci Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam chwilkę to piszę! Czekająca chyba się mylisz z tym,że będę następna.Wczoraj miałam robiony test PCT i wyszedł negatywny.Mam za mało śluzu i jest za gęsty,więc plemniki się nie ruszają:(Pęcherzyk pęknął,ale śluz jest do dupy!I teraz tak:w środę jadę na wymaz z szyjki macicy żeby sprawdzić,czy nie ma bakterii lub chlamydii.jeśli się okaże,że są bakterie,to lekami je wyleczą,a jeśli wynik będzie ok.to zostaje nam inseminacja:(:(:(Lekarz mi powiedział dopiero po zrobieniu testu,że on daję tylko50%wiarygodności!No ale cóż.Powiedział,że miał wiele par,które wynik testu miały negatywny,a i tak w ciążę zaszły,ale to by było zbyt pęknę,zeby mogło być prawdziwe w naszym przypadku:(Po @mam mieć robione hsg!Narazie mam brać luteinę,chociaż nie wiem po co,skoro plemniki się nie ruszają to w ciążę nie zajdę,no bo jak?Wyszłam z gabinetu załamana,a jak przyjechaliśmy do domu,to się poryczałam,bo już nie wytrzymałam! Dziś też mnie boli głowa,już od samego rana,nie śpię od 6tej!:(A dziś mamy iść na zabawę karnawałową i jakoś mi się odechciało po wczorajszym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Tamagoli Tak sie ciesze ze tobie sie udało no i gratulacje. Nadzieja Nie trac wiary moze akurat sie uda.Ja to juz sie godze z tym ze nie bede mogla miec teraz sie skupiam na adopcji mam nadzieje ze złagodzi to wszystko co przezywam.Czytam was codziennie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
Witam w tym miesiacu zaczelam starac sie o 2 dzidziusia:D tak bardzo pragne malej fasolki. Towarzyszy mi podwyzszona temperatura od 5 dni.trzymajcie za mnei kcuki!! pozdrawiam wszystkie dziewczyny i przyszle mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Jabłonka 3mam kciuki,powodzenia:) Asiula,a to Ty kiedyś o tej adopcji pisałaś?byłaś już na jakiś spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :) weekend zlecial predko corka dokazuje juz ta ciza nie bedzie jak 1 ciaza :) moglam spac 1 trymestr bo to od polowy czerwca do polowy wrzesnia bo jeszcze do szkoly chodzilam później zaczela sie szkola klasa maturalna obowiazki ale nauczyciele przymykali oko nie wszyscy ale u tych co bylo lzej na na lekcji sie komara przycielo hehe ehh to byly czasy a moja corka nie spi w dzien wiec juz tym razem sobie nie pospie próbowałam wczoraj ale skonczylo sie tym ze corka co 15 min przychodzila i cos chciala lub mowila mamo wstawaj i klepala mnie po policzkach maly gremlin. na kazdego przyjdzie pora zeby zajsc ja poprostu wcale nie myslalam i juz nie wiezylam ze sie uda zwlaszcze ze 2 razy tylko sie przytulalismy jak by teraz sie nie udalo mialam isc po pigulki anty. i zajasc sie czyms innym bo juz inne plany sobie porobilam ale fajnie ze mam fasolke ze sie udalo i mam nadzieje ze ciaza bedzie przebiegac tak super jak ciaza z moja corka :) nadziejo nie powiem ci ze trzeba miec nadzieje bo juz duzo prob przeszlas, ale jesli sie uda to bedziemy prawie na tych samych etepach ciazy i fajnie by bylo :) asiula0007 i jak tam ida postepowania adopcyjne?? ogladalam ostatnio tvn i pokazywali chlpoca prawie rocznego ktorego nikt niechce adoptowac bo nie ma raczek i nozki ma nie dokonca wykztalcone super maluch usmiechal sie i byl taki sliczny ale rodzice zostawili bo taki sie ''niekaplenty''sie urodzil Jablonka1984 witam wiedze ze starasz sie o 2 dziecko tak jak ja sie staralam zycze powodzenia a ile twoja 1 pociecha ma ?? pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Tamagoci,dużo już prób przeszliśmy,ale czuję,że jesteśmy na ich końcu,bo albo się uda,albo damy sobie spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam I ja.U mnie zimowo teraz jest -9 słonecznie.Za dwa dni szpital.Mam nadzieję że będzie dobrze.Niebędę przez jakiś czas odzywać.Poczytam ja wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×