Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

U mnie jest też zimno strasznie,przymrozki są pierwsze,brrr!Dobrze,że sobie już kozaki na zimę kupiłam:) A gdzie reszta dzieczyn?Co się z Wami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
cześć dziewczyny!! ja właśnie dzis miałam się odezwać bo już zastój była taki że szok:) jak tam u Was które dni cyklu macie? ja już wiem że ten znowu jest stracony ale śmiesznie nigdy tak nie miałam:) nabawiłam sie stanu zapalnego i dostałam globulki oczywiście przez te pare dni kuracji nie było przytulanka i nie wiem czy to możliwe ale widocznie tak- czy te globulki mogły zmienić konsystencję śluzu płodnego? bo w ogóle go nie miałam i akurat jak mi się skończyły to miałam wszystkie objawy owulacji tzn mnóstwo śluzu i ból brzucha typowy przy owulce:P teraz śluz mam zupełnie taki sam jak po... więc u mnie klapa:) ale się rozpisałam mam nadzieję że za bardzo nie nakręciłam i zrozumiałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajac mysle ze antybiotyk mogl ci wszytko zmienic . ja przytulalam sie w czasie buli owulacyjnych wiec moze cos bedzie ale moje wewnetrzne ja mowi mi ze nic nie ma ze kolejny raz bede rozczarowana wiec sie zobaczy mam miec 28 pazdziernika @ wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
pewnie tak:) no trudno ja już chyba trochę odpuściłam widzę to sama po sobie już nie czuje takiego parcia że muszę w tym miesiącu zajść w ciążę i koniec!! u mnie w pracy kolejna dziewczyna w ciąży ale jak ja słucham nieraz tych dziewczyn to się sama dziwię jak to jest one nawet tygodnia ciąży nie potrafią wyliczyć jedna mi ostatnio udowadniała, że jest w 4 tyg ciąży już dawno okres jej się spóźnia ale na usg nic nie widać i w ogóle się nie martwi:P kurcze dziewczyny takie podejście do sprawy jest chyba o wiele lepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie czekająca co sie z Tobą działo??? mi też się wydaje,ze te globulki mogą zmienić śluz.Ja też brałam globulki:) Ja mam dziś 19dc,ale też jest stracony:)Nie było zabardzo przytulanek w te dni:)Jeśli owulka w ogóle była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
:P czyli tamagoci liczymy na Ciebie w tym cyklu:) a jak przez jakiś czas nie miałam netu a później czasu za bardzo w sobotę wyjeżdżam na ślub i trwają przygotowania do tego:) Nadzieja byłaś u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ja teraz zapuszczam obcięłam je rok temu tak do szyi a potem żałowałam ale to tylko włosy więc odrosną:) ale jak wrócę po tym weselu to zrobię dekoloryzację włosów i przejdę na brąz:) czarne juz mi się znudziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcem dojsc do czerwonego koloru na glowie mialam czarne rozjasnialam pasemkami i puzniej czerwien ale nie jest to czerwien jakiej oczekiwalam. no ja jakos nie licze ze sie udalo sie ozbaczy jak 28 nie przyjdzie @ to 29 zrobie test i 29 pazdziernika mam usg w szpitali wiec jak @ nie przyjdzie i test bedzie pozytywny to bede miec odrazu usg a nawet jak test nie bedzie pozytywny to usg moze cos wykryje ale ten czas ise dluzy juz bym chciala robic tescik :) strasznie nie cierpliwa jestem i ten czas mi sie dluzy . ja piore posciel bo piekna pogoda i kupilam plyn do plukania i zapachu wanili wiec bede dzis spac w walnilowym zapachu :P ja zaraz wychodze na plac zabaw odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Moje drogie kobitki,co tu tak cicho?Ja dzis odebrałam posiew moczu i wymaz z szyjki macicu wyniki dobre jestem umówina na laparoskopie na 25pazdziernika,teraz tylko czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to Asiula powodzenia,super,że wyniki są dobre:) Jakoś nam topik upada:( Jaw łaśnie upiekłam ciasto marchewkowe,bo dziś znajomi przyjadą i sałatkę robię:) Miłego weekendu i do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula powodzenia,super,że wyniki są dobre :) ja jak to ja sprzatam gtuje corci poswiecam kazda chwile jaka mam na topik wchodze codziennie ale skoro nikt sie nie odzywa to ja sie nie odzywam bo sama nie bede pisac :) teraz ogladam filmy z mezem i staram sie zwalczyc zgage ale nawet reni nie pomaga :( pogode mam super patrzac na polska pogode to ciesze sie jestem tutaj slonko cieplo w dzien wiadomo wieczorem zimno ale dnie mozna spedzac na dworze. czekam na 29 pazdiernika zeby zrobic test dni sie dluzzza strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja jak jutro nie dostane @ to laparoskopie bede miała przełozona miałam termin na 25,chyba mam pecha bo ciagle cos wypada.Posiew moczu i wymaz z szyjki macicy wyszedł pozytywny tak sie cieszyłam a tu nic z tego nie wyjdzie chyba nie jest mi jeszcze nic przeznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ; * . Pamiętacie mnie jeszcze ? ;p Jak wiecie niedawno poroniłam .. ALE ... CHYBA ZNOWU JESTEM W CIĄŻY! ; ** Tzn. postaraliśmy się ostatnio i mam wielką nadzieję, że sie uda. Za dwa tygodnie.. albo tydzień zrobię sobie badanie krwi ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcia pewnie,że cię pamiętamy:)Mam radę,jeśli mogę:)Nie nastawiaj się,że może już jesteś w ciąży!Lepiej się mile zaskoczyć,niż niemile rozczarować!Spokojnie do tego podejdź!:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
cześć dziewczynki!! co tam u was?:) ja wróciłam w poniedziałek z wesela kuzynki ale się wybawiłam super było a teraz czekam na nadejście @:P Asiula a jak u Ciebie @ przyszła czy nie? a co do Marci to szczerze mówiąc uważam że chyba ktoś tu musi dorosnąć bo trochę dziecinne zachowanie i myślenie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
to bierz męża w weekend na imprezę:P ale naprawdę czasami dobrze jest się tak rozerwać można zapomnieć o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Do mnie przyszła @ dzis rano ale mnie tak brzucho bolało ze musiałam az dwie nospy zjesc zeby lepiej sie poczuc to po tych antybiotykach co brałam,laparoskopie mam przełozona na 2 listopada( ide do szpitala).Mam nadzieje ze bedzie teraz dobrze bo chwilami mysle ze jakas klątwa krazy nademna bo wszystko sie dzieje zeby do zabiegu nie doszło mam juz tego dosyc, byłam w wtorek u dermatologa bo mam łuszczyce i dostałam następny antybiotyk mascie i szampony i kupe kasy wydałam.Głowa mnie boli od tych nerwów i myslenia ciagle na antybiotykach.Mam nadzieje dziewczyny że wy bedziecie miały wiecej szczescia odemnie.pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Dzis dzwoniłam do swojej gin powiedziła ze w poniedziałek (ten) moge sie juz połozyc do szpitala bo do wtorku mi sie skończy to najwyzej jeden dzień sie przedłuzy ale tak bede miała zgłowy,dzieka Bogu ze juz tak szybko bede miała juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Ja juz spakowana do szpitala teraz cierpliwie czekam do poniedziałku.Czekam za męzem z kolacja bo jest w pracy obejrzymy jakis film aby rozładowac nerwy spokojnie sie wyspac.Bede o was myslała i trzymała kciuki oby było lepiej.Pozdrawiam was goraco odezwe sie jak wróce.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula 3-mam kciuki zeby tym razem wszystko sie udalo i bedziesz miec to juz za soba. a mi sie wydaje ze ten miesiac bedzie umnie rowniez nie udany bo nie mam zadnych oznakow ciazy tak jak to bylo w poprzednich no chyba zeby mialo byc teraz inaczej . corcia ostanio niechce spac u siebie w pokoju mowi ze ma monser w pokoju i spi z rodzicami wiec zero przytulania odzywajcie sie ja dlugo nie pisalam bo imprezowalam parapetowki i spotkania ze znajomymi ale juz koniec bo uwielbiam iprezy i znajomych ale uwielbiam spac u siebie w łóżku i w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia lat 22
Witam, od miesiąca czytam i czytam i analizuję.... czy jestem czy nie jestem w ciąży. Staramy sie z meżem razem będzie 5 lat, od 1,5 intensywnie. Dodam że mieżyłam temperaturę od maja do sierpnia, zrobiłam tylko badanie progesteronu, i na początek września byłam umówiona z moja gin na zastrzyki z hormonów. Zanim nastał wrzesień poczytałam na necie cos na ten temat, bo wydało mi sie to dziwne że nie miałam zleconych innych badań a odrazu taka drastyczna decyzja- hormony. Wkurzyłam sie na to wszystko, przestałam mierzy temperaturę a na hormony nie poszłam, zdałam sobie sprawe... majac 18 lat pekł mi jajnik, miałam co miesiąc piekło tj. chorobę nieuleczalną miesiączkę. trafiałam do szpitala i słyszałam tylko to żebym sobie dziecko zrobiła to mi przejdą bule, albo tabletki antykoncepcyjne, aha... że sobie też uroiłam bolesne miesiączki... guz piersi (włukniak) jeden usuniety dwa czekaja w kolejce i tak sie na to wsystko wkurzyłam... POWIEDZIAŁAM DOŚĆ!! może tak ma by... może moim zadaniem danym odgórnie jest byc mama ale niekoniecznie urodzic..., a teraz... zauważyłam że cos się dzieje ze mną. Zaczęłam liczy, mój mąż zacza liczyc ze mną i oto ustalenia.. ok. 7 dni po teoretycznym zapłodnieniu odczułam pierwsze mdłości, uznałam że może mi zapiekanka z grzybami zaszkodziła, potem miałam tylko odruchy wymiotne ale doś intensywne, zakręciło mi sie w głowie 2 razy, a pomimo tego że lubię spac to zauwazyłam że spie jakoś dziwnie więcej, pomimo częstych wcześniej wizyt w WC teraz mogła bym tam zamieszkac, okres spóźnia mi się 7 dni ale bez ekscytacji zawsze miałam nieregularny okres ale nie przekraczał 40 dni. Piersi mi się powiększyły i mam taką dziwna duza żyłę na jednej, ale bez ekscytacji podczas cyklu miałam dni że miałam duże i miałam dni że miałam małe, a na żyłki nie zwracałam uwagi. I te jajniki tak mnie punktowo bolą, pobolewały mnie ale raczej promieniowo, na dwa dni przed okresem. Wczoraj wieczorem zmierzyłam sobie temp. w pochwie miałam 37,5 pod pachą 36.6, dzisiaj sobie zmierzyłam rano i miałam 37, wieczorem miałam juz 37,3 podczas wcześniejszych pomiarów najwyższą temperature przez 4 cykle to 36.9. I teraz strasznie się boję, takie dziwne uczucia mną miotają, czy to możliwe że " odstawiliśmy" dzidziusia a on do nas przyszedł? co o tym sądzicie, czy słyszałyście taką historę? Macie większe doświadczenie ode mnie... poradzcie coś. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asiula mam nadzieję,ze wszystko będzie dobrze,powodzenia! Tamagoci to nieźle imprezujesz:) Sylwia witam:)Jest to możliwe,że gdy "odstawiliście"dziudziusia mogłaś zajść w ciążę,ale zacznę od tego,że temperaturę mierzy się wyłącznie rano(wieczorem i tak Ci to nic nie da)zawsze o tej samej porze,w tym samym miejscu,zaraz po przebudzeniu,a przed wstaniem z łóżka.Gdy np.późno się położysz,to,żeby zmierzyć tempkę musisz mieć co najmniej 3godz.odpoczynku.Temki nie mierzy się wieczorem,ponieważ za dnia chodzisz,jesteś w ruchu,robisz różne rzeczy,a wtedy temperatura się dźwiga,dlatego mierzy się ją przed wstaniem z łóżka,po przebudzeniu najpierw sięgasz po termometr!Zapisujesz wszystko w postaci wykresów,zaznaczasz wypicie alkoholu,stres,przeziębienie,późną porę snu,ból głowy,zmianę termometru-jeśli to miało miejsce itp. A który masz dziś dc?Bo ja dopiero w 4-5tc zobaczyłam u siębie zmiany w piersiach itp.A to już i tak wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia lat 22
Witaj Nadziejo, fakt temp. wcześniej mierzyłam tak jak opisałaś, tylko raz mierzyłam rano przed wstaniem i było 37 równo, dzisiaj zrobiłam bobo test i wyszedł negatywny, wiem że w moim przypadku po operacjach ginekologicznych, onkologicznych i okulistycznych ten test może by całkowicie nieprawdziwy. Licząc to dzisiaj jest 49dc, Ale bez nerwóki i niepotrzebnej euforii, podjeliśmy decyzję że nie leczymy sie nie staramy się i nie oczekujemy, mój mąż nawet nie wie o moich podejrzeniach, niechcę żeby się sieszył za wszasu, sama też niczego nie oczekuję... Boję się pójś do gin bo teraz mam jednak nadzieję:) Ale dla osłody moja młodsza siostra jest w czwartym tygodniu:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia lat 22
aha moja siostra miała pierwsze objawy w 2 tygodniu, zawroty i mdłosci i zmeczenie, czuła sie jak by była chora, więc nie jest to reguła ani tym bardziej prawdą że pierwsze jakiekolwiek objawy ma sie w dopiero w 5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×