Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

kochane jak nie w tym to przyszłym miesiącu, czy którejś powiedziano, że nie może miec dzieci ja mam czasami wrażenie, że nasze maleństwa czekają, żeby przyjść ale nie wtedy kiedy my szalejemy ,zęby już były tylko wtedy kiedy zechcą i to one wybierają czas pojawienia się na świeci a my musimy to zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze bedzie jajo, jak w tym samym czasie zafasolkujemy.... bedzie smiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro my nie pozwalałyśmy im do tej pory się zjawić to one przekornie tez każą nam poczekać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
dziewczynki kochane wy juz spicie???ech okrutne zycie a jutro kolejny dzien walki o przezycie;;ehhh niechce mi sie dziewuszki!!!pozdrawiam was i miłych snów i ciesze sie że tu jestem;;;też żałuje że czekałam mogłabym juz chociaż dwulatka miec,,,, niech w koncu zniknie ten okres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie Kochane, tak sobie siedze i sie zastanawiam....kurcze, moze oczywiscie w moim przypadku...moze ta blokada jest tez po czesci ten strach przed ciaza, porodem, ta cala odpowiedzialnoscia jaka sie laczy z posiadaniem dziecka, pozniej te ciagle obawy o przebieg ciazy, o zdrowie malenstwa...kurcze ja tak bardzo dlugo mialam, dlatego tez sie nie decydowalismy,a teraz nie mozemy sie jakos wstrzelic...:( nie wiem, czy zrozumiecie co napisalam, troche chaotycznie...mam mentlik w glowie...jestem nienormalna chyba :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) molly wstałam i zmierzyłam, jestem z siebie dumna :), niestety dobrze, ze mogłam pozniej troche dospac...dzis mam wolne :) Milego dzionka...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc umnie pogoda sie psuje juz dzis brak slonka po 2 tygodniach odchodzi :( umnie nadal@ brak ja leze w luzeczku pije kawke przed dniem ciezkiej pracy bo dzis czeka mnie przemeblowanko w domku. pozrdawiam i zycze milego dnia ps. zrobila bym test ale drogie sa bo az 24euro masakra jakia wole isc do lekaza izrobic test z krwi za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie dziewczynki ;) Znów nie było mnie raptem 2 dni a tu tyle zaległości - szalone kobietki z Was .................. ;) Witam wszystkie nowe koleżanki :) U Nas już po staraniach na ten miesiąc teraz znów trzeba cierpliwie czekać.......ehhhh jak ja nie lubię czekać. Ostatnio coraz częściej dochodzę do takiego paradoksalnego wniosku że staranie się o dzidzie to chyba najskuteczniejsza metoda antykoncepcji - przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamaogoci coś mi się wydaje że się udało ;) a cena testów że tak powiem " zwala z nóg" w takim wypadku faktycznie lepiej do lekarza pójść przynajmniej wynik pewny będzie trzymam kciuki dalej żeby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wreszcie przeczytałam Waszą lekturę:)hehe U mnie pogoda w miarę,tzn,słńce troszkę zachodzi,ale jest ciepło i nie pada. Witam wszystkie nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! Ale mam zaległości! ;) Miło, że dołączyły do nas nowe koleżanki :) Z tego co widzę dziewczynki ostro zabrały się za pomiar tempki! Widzicie, dla chcącego nic trudnego ;) Ja wczoraj nie mierzyłam z wiadomych względów ;) ale dzisiaj po pobudce pomiar był :P Ja używam termometru z 2-miejscami po przecinku. Polecam! Temp mierzę w ustach. A tak w ogóle wesele udane. Myślałam, że będzie drętwo ale o dziwo wszyscy się dobrze bawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa własnie mialam sie pytac...ja weselicho..ale cos czuje, ze hej wesele, hej wesele tańcowala, grało si spiewało ile tchu....lalalalalalalalalalalalalalalla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade wesele naprawdę niezle! szkoda, że tak szybko zleciało...zresztą wszystko co dobre szybko się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widzę, że też nieźle pobawisz :) Mam nadzieję, że nie są tego samego dnia? Coś mi dzisiaj kiepsko chodzi to forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforiaa też bym się gdzieś z chęcią pobawiała! Anamade,Molly widzicie jakie to proste z tą tempką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...nie w odstepie tygodniowym :).... mi jakos wczoraj cos szwankowala, ale dzisiaj jako tako :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, to szybko sie wybaw, bo za niedługo mozesz byc pare miesiecy z obiegu wyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×