Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terencjo

Szmaty, znamy sie

Polecane posty

ale nuda, twoja uwaga interesuje mnie tyle co nic, wiec spadaj. Errś, jakoś tak :D Moze was nie interesuje ten "problem" - wy to tak nazywacie. Takie jest zycie, Jeden robi dziary, drugi spiz tesciowa. Ja gnebie suki. I mam z tego satysfakcje. Boli was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Durna szmato? Ty kurwa albo jebany chuj albo szmata. I mnie kurwa nie wyzywaj jak ci się coś nie podoba. To najlepiej nie komentuj tego forum. Jeżeli tobie się zdaje że ja jestem łatwa to nigdy byś mnie nie miał. Nikt. Taka prawda. Dla mnie życie to nie seks więc nie myl mnie z dziwką nie znając mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie odezwali sie "mądrzy" i "piękni" z tego forum :D Errś, śpijspokojnie kobieto, nie tknę cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errś, złap dystans :D Piję Twoje zdrowie, zdrowie kobiety, która potrafi przyznać sie do tego, że jej płeć jest ułomna!!!! Mało tego, ubolewa nad tym i gnębi !!! Ok, Errś, zróbmy im frajdę i pukijmy sie wirtualnie :D :D :D Na pochybel tym wszystkim "zdrowym" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Dobrze więc zacznijmy od tego, że nie widziałeś mnie a mówisz. Nie jestem dziwką, nie puszczam się, nigdy bym nie chciała żebyś mnie nawet tym kijem, tkną. Najlepiej abyś był z dala albo w ogóle zniknął mi z horyzontu. Dobija mnie takie gadanie pasztecie itp. Nie będę się wkurzać bo nie będę się zniżać do twojego poziomu. Dzieci najczęściej wypisują takie badziewia i ty napewno jestem tępym dzieckiem które weszło żeby sobie kogoś powyzywać. Już po wieczorynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errś, złap dystans :D Piję Twoje zdrowie, zdrowie kobiety, która potrafi przyznać sie do tego, że jej płeć jest ułomna!!!! Mało tego, ubolewa nad tym i gnębi !!! Ok, Errś, zróbmy im frajdę i pukijmy sie wirtualnie :D :D :D Na pochybel tym wszystkim "zdrowym" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takic"ruchaczy" jak to nazywasz jest na peczki (choc mnie nie samo ruchanie jara). Ale te tempe dziewki nie chca sie do tego przyznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Errś, nie mialem na mysli ciebie, choc wuj wie kto tu siedzi na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Boże widzisz i nie grzmisz. Nie moja wina że dzisiejsza społeczność dzieci jest wychowana na redtubie. Idź kup sobie gumową lale i nie udawaj że kogo kolwiek w życiu przeleciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjpoi
myślisz że jesteś lepszy od szmat które zaliczasz? należysz do gatunku męskich szmat, które nie zasługują na najmniejszy szacunek! takich męskich ku*ew jak ty nienawidzę najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Myślisz że mnie poruszy twoje gadanie? Chyba śnisz..takich pustych ludzi jak ty to nadmiar jest więc możesz podarować sobie to..wkurwianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
To se zaliczaj do woli. Proszę bardzo. Ktoś ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjpoi
moja wypowiedź jest skierowana do Terencjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nienawidz minie do woli!!!!!!!! Co i tak nie sprawi ze znikne :D Nienawidzisz dlatego, ze mam tą lekkość w wyrywaniu szmat? Że pojda za mna jak a szczurzym grajkiem? :D :D :D Doprawdy, nie masz czego zazdroscic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjpoi
szmaty szmata łatwo poderwie nie masz się czym chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie chwale, ja przestrzegam :D A ze kutasa taka blondi potrafi ssac jak PRRLowski zenit, to juz druga sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wybaczcie, ale ide na wydepilowac lono. Troche to potrwa, wiec nie czekajcie Errś, specjalnie dla ciebie, antysexualny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjpoi
skoro to lubisz to którąś przygruchaj na dłużej - zawsze to i bezpieczniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Widzę że dzieciom się znudziło już. Mnie wkurwiają jeszcze te szmaty co na samochody lecą i kase. A to i tak jeden ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala jak tralala
A ja chciałabym kwadracik złozyć i szukam kandydatów: Terencjo, ja, Errś i Errś takie szmaty Będzie boskoooooo No jak 2 facetów i 2 dziewczyny, piszecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
To pa x3 i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errś
Ja się nie pisze. Mnie to nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika bez bucika
mimo iz jestem kobieta przyznam, ze wiele jest dziewczyn i kobiet, ktore sie nie szanuja. Ja na szczescie szanuje swoja osobe i nie dam sie ponizyc takiemu lachmycie, ktory mysli, ze moze miec kazda bo kase wyciagnie. Zalosny jestes koles bo widocznie laske to ty na kaske tylko zaliczysz buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika bez bucika
nie no zal w ogole sie tu udzielac to ponizej godnosci ...powodzenia kiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwrtrz
półko weź ich poustawiaj, niech sie już zakończy ten pusty watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terencjo to mizogin
Pewnie takie kobiety go podniecają i mści się na nich za to. To trochę tak jakby chciał zniszczyć plantację marihuany przez podlewanie i nawożenie owej plantacji ;) Obsesja i tyle... Każdy ma prawo do takiego życia jakie ma, a warto czasem sięgnąć do genezy, do historii życia tych łatwych kobiet. Chociaż zawsze omijałam takie ugory umysłowe i moralne, jednak nigdy nie skreślam ludzi, bo im różnie z oczu patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terencjo to mizogin
Pewnie takie kobiety go podniecają i mści się na nich za to. To trochę tak jakby chciał zniszczyć plantację marihuany przez podlewanie i nawożenie owej plantacji ;) Obsesja i tyle... Każdy ma prawo do takiego życia jakie ma, a warto czasem sięgnąć do genezy, do historii życia tych łatwych kobiet. Chociaż zawsze omijałam takie ugory umysłowe i moralne, jednak nigdy nie skreślam ludzi, bo im różnie z oczu patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×