Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbek***

Mam ogromna ochote na seks z zonatym szefem

Polecane posty

Gość anonim-ka89
no patrzę i się nie mogę nadziwić Twojej głupocie zdradzony!!! tak cię to boli co my pisałyśmy - może idź do jakiegoś terapeuty bo widzę że masz ogromny problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka88 to Ty pierwsza wyskoczyłaś z pięknym słownictwem,więc świadczy to o Tobie,że sama jesteś niedorozwiniętą gówniarą.Pozatym Ty i anonim-ka89 jestescie niedowartosciowane i dlatego pewnie podbieracie cudzych mężów,bo same niepotraficie sobie znalezć normalnego,wolnego faceta! anonim-ka89 na Ciebie to szkoda słów,a wyzwiskami to w pierwszej kolejności zaczęła sypać Twoja koleżanka maleńka,więc ją oceń.Zapewne się obie dogadujecie,bo jesteście siebie warte,więc piszcie sobie ,,błyskajace inteligencją,,rówieśniczki! Marcin21-zdradzony zgadzam się z Tobą w 100%,że są śmieszne i do tego głupie ,bo jeszcze młode.Pożyją ,to może zobaczą jak to jest ,gdy im jakaś podbierze męża.No chyba ,że zostaną starymi pannami podbierającymi cudzych facetów,bo ich nie będzie stać na własnych z racji takiej inteligencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej12348
nanaXXX - nie dyskutuj z nimi. one nie zrozumieją co wszyscy im mówią. Więc po co się spierac i wzajemnie obrzucac błotem? To ich poziom - wiec zostawmy je siedzące w tym bagnie cudzych związków. Kiedys może dorosną - chocby do merytorycznej rozmowy. A jak dorosną to oby nie stwierdziły nagle, że ich wspaniali, cudowni męzowie smsują z młodymi laskami. A może własnie oby tego doświadczyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ojejejejjeje - haha cudowna wypowiedź - gratuluję - ale po co marnować czas na wymyślanie takiej wypowiedzi na pewno dużo go straciłaś!!! do was obydwóch jeszcze - to ja nie uganiam się już za tym żonatym - jego sprawę już zakończyłam po piątkowej rozmowie więc złazić ze mnie w tym temacie!!!jasne???czy jeszcze nie rozumiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
nanaXXX Marcin21-zdradzony zgadzam się z Tobą w 100%,że są śmieszne i do tego głupie ,bo jeszcze młode. hehe co za błyskotliwa myśl za wykazanie się intelektem daję ci 100pkt bo napewno wiesz że 89przy moim nicku oznacza rocznik(1989) żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
więc zapewne 21 przy nicku Marcina21-zdradzonego oznacza jego wiek , a więc jesteśmy w tym samym wieku i skoro uważasz że "młode i głupie" to się tyczy również do kolegi!!! nie ładnie obrażać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej12348
czasami dojrzałość ludzka ma niewiele wspólnego z rokiem urodzenia, kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
Mam jeszcze czas na bycie rozsądną!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejej12348
daleka ku temu droga, ale możę Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejejej12348 masz rację,one nie zrozumieją i może kiedyś dorosną! A Kolega Marcin21 ,mimo takiego młodego wieku jest najwyrażniej dużo dojrzalszy od nich obu razem wziętych.To fakt,że daleko im do rozsadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
ojejej.... że tobie się nie udało to nie znaczy że i mi się nie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
NO I OD WAS OBU NAPEWNO TEŻ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanaXXX coś masz chyba z głową bo najpierw zaczynasz mnie obrażać a później mówisz,że ja zaczełam pierdolnij ty się w łeb! zawsze możesz wrócić i poczytać no chyba że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, no to akurat mnie nie dziwi bo inteligencją nie świecisz!! Widać po twoich postach, że nie znasz tematu to nierozumiem po co się tu wypowiadasz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
malenka88 nie ma co pisać do nich bo wiesz ich iloraz inteligencji nie przekracza zera więc szkoda tylko czasu żeby im odpisywać chociaż z drugiej strony mamy się z kogo śmiać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatieScarlett
jestem wolna kobietą i tez mam ochotę na flirt z zonatym szefem! skoro szef daje do zrozumienia, ze takze mu na tym zalezy, to czemu nie sprobowac, raz sie zyje! a jesli jest znudzony zona, to widac ona nie troszczy sie o niego tak jakby chcial. to nie ja bede zdradzac tylko on! dluzsze zwiazki z zonatymi mezczyznami nie maja jednak sensu, bo i tak oni wracaja do swych zon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KatieScarlett
Kuj żelazo puki gorące!! Powodzonka życzę i wszystkiego dobrego!! Mądre słowa napisałaś! Skoro on chce to czemu nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatieScarlett
dzieki za cieple slowa!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
o matko :) w końcu tu się ruszyło :) ale sie uśmiałam. no no laski jesteście niesamowite. forum widze lekko zminilo temat i stalo sie prawie telenowela o przygodach dwoch przyjaciolek :) polecam na poprawe humoru :) a co do romansu z zonaty.... no coz jestem mezatka. i mam romans z zonatym facetem. co gorsza jest to moj szef, ala o tym kiedys pisalam. inie polega na seksie. zdradach partnerow (fizycznyc) al na potrzebie wygadania sie, przytulenia i pobycia blisko. niestety z mezem brakuje mi takich chwil. a wy sobie jeżdzijcie po takich jak ja do woli. :) no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Witaj katja27 widzę że też się niczym nie przejmujesz:) W moim przypadku ciężko by było się zachamować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
hhmmm.... maleńka88 hejcia :P widzę że za bardzo nikt nie piszę odkąd my przestałyśmy hah!!! AHh...mi to były czasy ale wiem że u mnie i u ciebie zmieniły się na lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak forum zamarło;p Dużo się u mnie zmieniło! Oczywiście jestem bardzo zadowolona:) I dumna z siebie:) Fajnie że nam się ułożyło jak tralala:) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×