Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbek***

Mam ogromna ochote na seks z zonatym szefem

Polecane posty

Gość sauna 64
ale Lluśka powiedziała mądre słowa tak faceta trzeba pilnować bo w życiu różnie bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no i wreszcie ktoś normalny się odezwał! to super że tak dobrze ci się w życiu ułożyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
sauna 64 - to przeczytaj i dopiero później się wypowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sogara34
Witam wszystkich. Postanowiłam napisać parę słów o sobie, ponieważ temat ten bezpośrednio mnie dotyczy. Z góry chciałabym podziękować za wszystkie opinie i rady odnoszące się do mojego przypadku. Chcę tylko żebyście wiedzieli, że nie jest mi łatwo ale chcę się z kimś podzielić moją historią. We wrześniu ub. roku wyjechałam z mężem i synkiem do Egiptu na zasłużone wakacje. Nic nie zapowiadało która zbierałą się nad moim związkiem. Z lotniska przyjechaliśmy prosto do hotelu, w którym mieliśmy się zakwaterować. Byłam zmęczona nieco podróżą, marzyłam o prysznicu. Weszliśmy do hallu i stanęliśmy przy recepcji. Od niechcenia spojrzałam w tamtą stronę i oniemiałam. stał tam piękny 20-kilkuletni chłopak na którego widok zamarłam. Moje nogi były jak z waty, w brzuchu pojawiły się motyle, jakich nigdy nie miałam, kompletnie zgłupiałam jak nastolatka. Zakochałam się w tym chłopaku od pierwszego wejrzenia i nie potrafiłam tego ukryć. Mąż coś zauważył bo spytał się mnie czy dobrze się czuję. Odparłam że to tylko zmęczenie. Poszliśmy do pokoju a później na plażę i basen ale dla mnie nie miało to już większego znaczenia. Myślałam tylko o Nim. W odpowiedniej chwili nawiązałam z Nim rozmowę. Trochę tak po polsku - znał łamaną polszczyznę, trochę po angielsku. Nie zapomnę pierwszego dotknięcia mojej dłoni a potem pocałunku. Straciłam nad sobą kontrolę ale nie doszło do niczego więcej. Upływały kolejne dni (urlop 14 dni), starałam się spotykać z Nim jak najczęściej ale były to krótkie chwile z racji tego że mąż był praktycznie obok. Długo biłam się z myślami, wymawiałam sobie co ty chcesz zrobić wariatko? W nocy nie mogłam spać. Byłam jak w letargu. W końcu któregoś z kolei dnia oznajmiłam że źle się czuję i powiedziałam mężowi że jak chce to niech idzie na plaże sam z synem. Dodałam że mam okres i muszę odpocząć sama. Zgodził się i poszli we dwoje. Moje podniecenie było nie do opisania. Cała trzęsłam się jak w febrze. Zeszłam do recepcji gdzie czekał już mój ukochany. Zrobiłam to z Nim na zapleczu gospodarczym. On otworzył mi oczy na pewne sprawy związane z seksem. Nie wiedziałam że można się tak kochać. Dał mi tyle ciepła i radości o jakich wcześniej mogłam tylko marzyć. Do końca wakacji spałam z Nim jeszcze 5 razy. W ciągu jednego dnia nawet dwukrotnie. Proszę tylko żebyście nie osądzali mnie pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
to naprawdę jest prawdziwa historia???wydaje mi się to troszeczke mało realne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany dziewczyny po
ile wy macie lat??? Chyba jakies 13-14 z tego jak piszecie. Czemus ie tak na zonatych uparlyscie i to na doatek szefow ? To bez sensu. Bo w najlepszym wypadku z parcy was wykopie. Nie chce mi sie wierzyc ze takei jestescie bez skrupulow :( ze chcecie innej kobiecie zrobic takie swinstwo, odbic meza , rozbic rodzinbe. Ale mysle ze ci faceci o ktorych tak nawijacie to tylko was porzadnie wydupcza a potem w dupe kopna. Jak znam facetow to tak bedzie . Zona zawsze jest najwazniejsza dla meza a takie kurewki jak wy to tzw worki na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonim_k89 słuchaj anonimowa mądralo.To nie do ciebie była skierowana moja wypowiedż ,tylko do skarbka,więc jak nie załapałaś to ty jesteś śmieszna.Ja odpisuję osobom,które zakładają topik,a nie że czytam dwie ostatnie strony np.nie na temat i odpisuje głupoty jak ty.Myślisz ,że cały świat się wokół ciebie kręci i tylko tobie będzie każdy odpisywał??To Ty jesteś śmieszna i zapewne jakaś gówniara:)Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
nanaXXX ha ha..... i do tej nieznajomej osoby co się wypowiada - to skoro już to robisz to przeczytaj o czym my piszemy od samego początku - bo to że temat jest o szefie to nie znaczy że z nim wiąże się maja historia!!!!!!!!!! A zresztą moja historia się zakończyła ze 100% satysfakcją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimko żal mi ciebie:)A Twoja historia g..no mnie obchodzi!!!!!!Pozatym Ty mi nie będziesz mówiła co ja mam czytać i komu odpisywać.Rozumiemy się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
nanaXXX buaahahaha moja ostatnia wypowiedź nie byłą skierowana do Ciebie dziewczynko!!!! inteligencką na kafeee to Ty nie świecisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef starszy
Nie kłócić sie lampucery -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonim-ka89 Odezwała się ikona inteligencji,a nawet pisać nie potrafisz poprawnie!!!!!!!!!!!!Haha Byk,byka pogania!!!!!!!! szef starszy Ty to chyba siebie opisujesz mianem lampucery!!!!!!!!!! Bo ja napewno do nich nie należę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Kolejna się kurwa filozofka znalazła, która się gdzieś słownictwa naczytała! A ty co uważasz że tylko panny są workiem na spermę??!! Idiotko tylko pomyśl, nawet jeśli mężatka jesteś to co, nie jesteś takim workiem! Hahaaaa.. Chyba niepowiesz, że mężuś kończy w prześcieradle!! No gratuluję wyobraźni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka88 jeśli to co napisałas było skierowane do mnie,to napiszę Ci tylko tyle.K***ą topewnie Ty jesteś i dlatego tak piszesz,bo ja nią z pewnością nie jestem,ani tymbardziej idiotką.Idiotko mężatką to ja jeszcze nie jestem,ale wiem co to staly zwiazek.A Ty najwyrażniej niewiesz,bo jesteś jakąś mlodą latawicą!Dorośnij gówniaro ,a dopiero sie wypowiadaj na jakiś temat,bo wtedy moze będziesz miala wiecej rozumu ,niz sieczki w głowie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
boszee malenka88 słuchaj ja to nie wiem skąd takie wredne baby jak nanaXXX się biorą na tym świecie - chyba z pod ziemi się gdzieś wygrzebała!!! Zrobisz jeden błąd a ona sensacje przez cały tydzień będzie z tego robić - szału można dostać!!!NO i na dodatek w swojej wypowiedzi sama zrobiła kilka błędów - ale ja Tobie nanaXXX wybaczam bo wiem że szybko pisałaś swój tekst i na dodatek pod wpływem zdenerwowania!!! xD gniewasz się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanaXXX z kąd Ty takiego słownictwa nałapałaś!! Matka się tak do Ciebie zwracała i teraz wiesz jak się zwracać do innych!! Ha! gówniarą sama jesteś i to jeszcze niedorozwiniętą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
malenka88 nanaXXX znalazła taki sposób żeby dowartościowywać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie niewiem z kąd oni się biorą! Niedoczyta postów i odpisuje na te które zupełnie nie były do niej! Wkońcu po to się tu pojawiła, żeby błyskać "mądrościami" i obrażać innych! Wśród rówięśników inteligencją nie błyśnie, więc tu pare słów do obcych osób syponie i chodzi podniecona cały dzień jak to ona potrafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
poczekaj Tylko dzisiaj wejdzie na ten topik to się zapieni i będzie sypać wyzwiskami jak szalona!!!!!NO masz Ty rację że przy rówieśnikach nie może zabłysnąć to na kafee myśli że jej się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sory ale inaczej tego niemożna wytłumaczyć!! Pisałyśmy we dwie to po co tu wpadła z wyzwiskami!! Tymbardziej, że twierdzi że mężatką niejest! Ha.. zabawni są co niektórzy! Tylko dowartościować się chciała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no dokładnie ona się chciała dowartościować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
Marcin21-zdradzony a czy to przypadkiem nie magazyn dla kobiet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin21-zdradzony na twój temat to ja się już niewypowiem!! Już zapomniałeś o swoim przypadku!!?? Naiwny jesteś i tyle więcej się niewypowiadam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
Marcin21-zdradzony - a skąd Ty niby możesz wiedzieć ze nie jesteśmy już kobietami!!! spadaj na swój topik - żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak jest facet przymulony to sory ale trzeba szukać innego!!! Gdyby wszyscy faceci byli tacy jak ty no to sory ale przeszłabym na kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×