Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbek***

Mam ogromna ochote na seks z zonatym szefem

Polecane posty

Gość anonim-ka89
nie wydaje mi sie zebys była dla niego tylko zabawka. spodkał sie z tobą mówił ci rózne słówka,całowaliście sie napewno i ty mu sie podobasz-moze się poprostu przestraszył ze zona sie moze dowiedziec czy cos no ja juz sama nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam wszystkiego...Ale autorka jak dla mnie to kurwa nad kurwami-Życzę Ci z calego serca zeby kiedys jakas kobieta przespala sie z twoim facetem,ktorego ty bedziesz bardzo kochala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeseś tak glupia i pusta ze niszczysz kogos zwiazek,wtargnelas w niego zbuciorami...A facet najzwyczajniej w swiecie szuka oderwania od nudnego malzenskiego zycia..znalazl pusta i chetna na dawanie cipke...Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
a co zazdrościsz jej że przyciąga facetów?!! a może ciebie mąż zdradził i się teraz wkurwiasz na wszystko i na wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha.. Każdy ma swoje zdanie, ale twojej wypowiedzi już nie skomentuje! Słyszałam dzisiaj rano jak jechali do pracy to któryś z nich krzyknął ( zdrobniale moje imie) wstawaj!:) Aż mi się wstać chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no i wszystko jes juz na dobrej drodze jak to oni robia!!!dzisiaj idz na spacer niewiem jak u ciebie ale u mnie jest cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też:) Przypomniałam sobie że M.. ma popsuty wyświetlacz i ja mu już 2 razy dawałam numer bo niemoże go zapisać! I tak teraz myśle, że znów go niema i dlatego niedzwoni:) Przejde się później, jak go nie spotkam to chociaż z jego kolegami pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
heh no jasne i ludzie nie powinni się czepeiać bo jakby co zapytasz sie czy długo im się jeszcze zejdzie z tymi robotami bo juz niedługo bedziesz miała wiesz co i chcesz się upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam M..:* Ależ on jest słodziutki:*:*:* Szłam sobie drogą i już z daleka go widziałam, ale udawałam, że go niewidze:) I w pewnym momencie jak byłam blisko to się odwróciłam i nasze spojrzenia się spotkały:) Ahh.. taki miły dreszczyk poczułam:* Zawołał mnie, ale nie poszłam do niego:) Udaje obrażoną!! Wydaje mi się że on znów mojego numeru niema, bo inaczej by zadzwonił:( Mogłam iść, bo pewnie by chciał.. Ah gapa ze mnie,.. teraz muszę tęsknić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha sciema z zepsutym wyswietlaczem ?? widac nisko Cie ceni, ze nawet nie chce mu sie wysilic na cos bardziej wiarygodnego :P jakby mi fajna laska dawala numer to nie musialbym go nigdzie zapisywac, po prostu zalezaloby mi na tyle, ze bym go zapamietal :P to w koncu 9 cyfr, chyba nie trzeba wielkiego intelektu aby spamietac 9 cyfr ?? sory za cynizm, ale widzialem tysiace razy sytuacje takie jak Twoja, ZAWSZE konczyly sie tak samo, nigdy z happy endem dla kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! On mi pokazał ten telefon i widziałam! Pewności to ja niemam, że on niema mojego numeru, może ma! A mi wystarczy, że do łóżka z nim pójde! Sama do tego zmierzam i wiem dobrze, że on też tego chce! Wkońcu bez powodu nie uganiał by się za mną!! Dla mnie to będzie happy end!!! Mam gdzieś opinie innych, obcych mi ludzi! Przeważnie to zdradzone żoneczki coś napiszą! A niech piszą ja mam je gdzieś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha spoko nie wiedziałem ze chcesz go tylko zaliczyć :) miłego bzykanka, pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
tochę tu napisałaś !! no ja tez nie wiedziałam ze chcesz z nim ten teges!!! ja osobiście bym sie zastanowiła!!!ale jak już postanowiłaś yak zrobisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
hej co się nie odzywasz? dlaczego taklie postanowienie - wyjaśnij? nie bedziesz tego puźniej żałowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Żartuje z tym no co Ty!! Wszyscy tu pierdolą głupoty to i ja coś walnęłam:) A tak serio to widziałam się dziś z M..:*:* Powiedziałam mu tylko cześć, bo z chłopakiem szłam:) Ale za to długo na mnie spoglądał:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
uff...no jakoś nie chciało mi się w to wierzyć że mogłabyś to zrobić!!! z chłopakiem aha...napewno jego koledzy też sie na ciebie patrzyli ! a twój chłopak nie pytał sie z kąd znasz M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytał, bo wiedział z kąd go znam:) Koledzy jego mnie niewidzieli, ale jutro pójde sobie pogadać z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
aha...no ja to tobie zazdroszczę bo widujesz swojego M. a do mnie S.nawet nie zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zadowolona wkońcu:P Jutro sobie z nim pogadam:) Może zadzwoni dzisiaj, ale raczej nie bo zna dzisiejsze okoliczności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi Twojego chłopaka heh ciekawe jakie ma plany na przyszłość i jak jest z nimi związany, bo będzie mu ciężko je porzucić :P nie ma to jak zranić kogoś dla własnej przyjemności.. wiem to, sam nie jestem ideałem (choć nie zdradzam), jednak wyrzuty sumienia mnie później dobijały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no raczej to dzisiaj nie zadzwoni bo będzie myślał ze bedziesz z chłopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie dzwonił, ale to dobrze bo i tak bym niemogła rozmawiać!!:( Jutro zato z nim pogadam:) Napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
i co widziałaś się z M-rozmawiałaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak widziałam się z M..:* ale gadałam z jego kolegą:) Mam jego numer:D( jego kolegi) I tak gadam z tamtym a M.. wkońcu mi się zapytał czemu jestem taka jakby mi coś zrobił! A ja odp. że może coś mi zrobił! I on nic i pogadałam jeszcze chwile z jego kolegą i poszłam! Jeszcze jutro tam z nimi pogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A S.. nic sie nieodzywa??? Ja to jutro już pogadam z M.. tak dłużej bo dzisiaj to byłam trochę zła na niego!!!! Więc gadałam z jego kolegami żeby był zazdrosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
S. się nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pokłóciłam się z M.. i to bardzo:( Oni już nie pracują w moich okolicach:( Teraz to pewnie się już nieodezwie do mnie:( Teraz mi jest strasznie smutno bo mam wrażenie, że straciłam kogoś bliskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
a o co wam poszło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×