Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość ana32
Obecny lekarz mówi że wszystko jest ok i nie powinnam mieć problemów.Według niego mogę mieć jakąś blokadę psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podejrzewam u siebie blokade psych., to myślenie już czasami mnie wykańcza, nawet nieraz podczas przytulania z moim mężem, nie mogę powstrzymać myśli które mi przelatują przez głowę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
I chyba coś w tym musi być. Tylko mimo że wiem że tak jest nie umiem znaleźć sposobu na to by nie myśleć i by wreszcie się odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za konowal..:o Hormony zawsze mozna wyregulowac i zajsc w ciaze..kurcze nigdy nie mowi sie nikomu bo niezbadane sa wyroki boskie. A z ta blokada to cos jest na rzeczy. Jak sie staralam o corke to nie szlo...jak odpuscilam, zajelam sie wyjazdem do Polski, i calkowicie nie myslalam o potencjalnej ciazy bam...ale to bardzo trudne. Trzeba znalezc sobie inne zajecie bo mozna zwariowac. Ja teraz podchodze na luzie, ale i tak na 99.9 % nici , bo owulka to chyba sie ze mna w chowanego bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do polci to u mnie dookola chlopcy, i znajomi i rodzina w wiekszosci ma chlopakow. Siostra ma corke, ale starsza o 5 lat od mojej. Teraz kuzynka rodzi na dniach coreczke. A mi jest obojetne, ja bym chciala miec po prostu dziecko. Zdrowego rozowego bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Mój mąż się śmieje że jak się uda to będzie parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe taak, raz a dobrze ;P ja nie wiem czy dałabym sobie radę z dwójką naraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Co do lekarzy. Dwa razy przeszłam przez nich załamanie. raz właśnie jak usłyszałam że nie będę mogła mieć dzieci a 2 raz jak Zuzia miała tydzień i znalazłyśmy się ponownie w szpitalu. Mała miała żółtaczkę a lekarka powiedziała że to moja wina bo zagłodziłam dziecko ( Zuzia miała słaby odruch ssania ale położna nic nie zauważyła) i że przeze mnie Zuzia teraz będzie roślinką.Ech życie.... Ale wbrew opinii i zapowiedziom lekarki Zuzia rozwija się rewelacyjnie i jest w 100 % zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno znaleźć dobrego lekarza ;/ pamiętam swoją trzecią w życiu wizytę u gina, nie byłam już dziewicą, przy badaniu wziernikiem rozerwał mnie tak że aż krew płynęła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
jestem w pracy i musiałam podpisać parę dokumentów. Cały czas myślę czy udało się bo test wyszedł na nie a @ nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
teraz jak ja wróciłam to nie ma nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem fatalnie sie czuje boli mnie za uchem i troche spuchlo boje sie czy to nie jest moze swinka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Jest tu kto? Może przewiało Cię? Ja też fatalnie się czuję a do tego mam strasznie zmienne nastroje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
i jak nadal boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Dokładnie. Poza tym może to nie świnka tylko jakiś inny wirus. A może od zęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
coś mi się z kompem dzieje. Może to ma wpływ w jakim jestem nastroju... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Witam, widzę że sporo opuściłam a dużo się tu działo! Ja troszeczkę będą podganiać, gdyż u mnie z czasem krucho. Widziałam, że trochę powiedziałyście o sobie więc i ja coś powiem o nas: Mam 25lat staramy się z M o pierwsze dzidzi od roku, jak wcześniej pisałam mamy małe problemy oboje. Niestety młody nie oznacza w pełni zdrowy :-/ i że za pierwszym razem się uda! Widziałam także, że poruszony był temat lekarzy. Na ostatniej wizycie lekarz nam powiedział że tylko in vitro, ale ja w to nie wierzę i drugi lekarz powiedział że jest szansa naturalnie. Więc nie można im do końca ufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Mam pytanie jak wiecie już że jest owu to jak często w tym okresie się staracie( codziennie, codziennie kilka, co 2 dni)? ;-) Czy któraś z Was bierze jakieś witaminy bądź zioła (wiesiołek) słyszałam że to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28...........12.04............ .27.04/26.04 eterno........6.04..........33............22-24.04.........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31.........6.04........... ..20.04 aluka..........13.04.....ok.30...........25-30.04........ ok.13.05 beti ...........28.03..... 28-33.......... 10-15.04....... ok.30.04 agnes_85.....15.03......33-36..........3-5.04...........ok.18.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Witam Was :-) Też myślę o tym wiesiołku,bo ponoć pomaga na śluz ( ostatni cykl miałam trochę ubogi ), jest wtedy bardziej przyjazne środowisko :-) To ja też troszkę o sobie :-) W maju skończę 30 lat, ślub w sierpniu 2009, od tamtej pory ( a nawet wcześniej - teść mówił, że nie będzie jeszcze widać brzuszka :-) staramy się z M o pierwszą dzidzię.Mieszkam w Warszawie od dwóch lat. Pracuję w laboratorium fotograficznym od 10 lat - właśnie sobie uświadomiłam,że jutro 10 rocznica :-) Agnes - słyszałam,że można co dzień,lub co dwa dni, bo dwa razy na dzień to chyba nie wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agnes ja biore wiesiolek i castagnus do tego witaminy ale dopiero od tego cyklu wiec nie potrafie okreslic dzialania moj lekarz zalecil powstrzymanie sie od wspolzycia 5 dni przed owu zeby wzmocnic nasienie staramy sie tego trzymac jest nam latwiej bo zyjemy na odleglosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac skrot o sobie.W czerwcu koncze 30 lat mam dwoch synow12i 8 lat(skoncza w grudniu) rozwiodlam sie i w czerwcu 2009 wyszlam za maz drugi raz i staramy sie o wspolne dziecko:) w zasadzie od grudnia ale przez pigulki faktycznie od marca( dopiero cykle wrocily do normy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
z naszej tabelki wynika,że w najbliższym czasie mamusiami mogą zostać Agnes i Surfitka :-) trzymam więc mocno kciuki i już zmykam spać Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×