Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość ana32
Witam! Ja mam tak pierwszy raz. Wczoraj i dziś jest tak samo czyli praktycznie jakby nic nie było. Ale testu drugiego nie robię, bo w środę na 10.00 idę do lekarza. Więc zobaczę co i jak. Przez to mam jeszcze jakąś nadzieję że może jednak.... ech Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzak, nie chcialam cie urazic tym pytaniem. Po prostu zapytalam z ciekawosci. Jesli urazilam przepraszam i juz nie wtracam sie w nie swoje sprawy. Ja tez mam silnego pmsa, jest mi niedobrze od kilku dni, mnostwo wypryskow, bola cycki :o Ja juz chce @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
widzę że dziś strasznie pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dopiero wrocilam od rana do domu bylam u lekarza i mam ostre zapalenie wezlow chlonnych dostalam antybiotyk i leze bo czuje sie kiepsko ale jestem z wami bo lezenie nie przeszkafdza mi w byciu na forum a co tam u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witaj Eterno! Myślałam właśnie o Tobie i o tym jak się dziś czujesz.Najważniejsze że zaczniesz brać antybiotyk i szybko przejdzie.Dużo odpoczywaj i uważaj by Cię nie przewiało. Ja siedzę w pracy ale raczej jestem tu by być bo pożytku ze mnie raczej żadnego. Nadal mnie nudzi. @jest tak jakby jej nie było. Ale do środowej wizyty u lekarza wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana32 moze jeszcze jest szansa zdaza sie przeciez plamienie czasie spodziewanej@ w ciazy jedno co jeszcze to moze problemy z hormonami ale nie znam sie na tym wiec nie bede sie wypowiadac.Pusto tu troszke dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) mało pisałam podczas weekendu, bo tyle się działo, że nie miałam czasu siedzieć przed kompem. Mi to już chyba nerwy puszczają. Tak sobie obiecałam, że nie będę tyle myślała na temat starań i ciąży, żeby sobie niczego nie wmawiać, żeby się później ewentualnie nie rozczarować, ale chyba nie umiem. Chęć posiadania dzidziusia towarzyszy mi już wszędzie i niemal w każdej chwili mojego życia. Ale co Wam będę pisała.....Pewnie macie tak samo:D Eterno życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilo sie cieplo i na ulice wyszly chyba wszystkie przyszle matki tego swiata po prostu inwazja az serce mi sie sciska ze u nas nadal nic:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to jakaś obsesja. Gdziekolwiek nie spojrzę, tam jakaś ciężarna szczęśliwa przyszła mama:) Oby nam też się udało Dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chyba wysyp powakacyjnych ciaz:D mam nadzieje ze my nie bedziemy musialy czekac az do wakacji zeby" zaciazyc";D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję:D Fajnie by było! Tak sobie myślę, że gdyby któraś z nas zaszła w ciążę, to ta wiadomość podniosłaby nas na duchu, bo jakby nie było, to już się troszkę poznałyśmy dzięki temu forum i tak tu jakoś miło:) Ja już powoli planuję starania w bieżącym cyklu. Zakupiłam testy owu, mierzę tempkę, oglądam śluz....A mój mąż znowu wyjechał i mam nadzieję, że wróci. Zresztą obiecał, że postara się przyjeżdżać do domu częściej. Już tak mu marudzę, że nie ma innego wyjścia, jak chce mieć spokój hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Cześć dziewczyny! Musimy wierzyć że nam się uda, bo inaczej nie może być!!! Również zauważyłam że pełno przyszłych Mam na ulicach, ale mi to nie przeszkadza bo ja wiem że wkrótce to ja będę miała taki śliczny brzusio! A u mnie @ nie ma, a powinna być już - poczekam do środy i zrobię test (mam cichą nadzieje). Głowa do góry PRZYSZŁE MAMUŚKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no to czekam na dobre wieści i trzymam kciuki:) Mam nadzieję, że się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja jestem melduje sie na posterunku zwarta i gotowa do rozmowy z wami drogie kolezanki:) sluchajcie te ciezarne sie chyba sprzysiegly przeciwko mnie dzisiaj na moim osiedlu widzialam z 5 a wczoraj nie wiem 20 masakra jakas:D wiecie co ja chyba dam sobie spokoj to mnie chyba przerasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaj się Eterno, tylko działaj:D A jak samopoczucie? Lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_85
eterno dasz radę! Każda z nas ma chwile zwątpienia i są myśli by się poddać. Razem tutaj damy radę! Ja dziś też nie dostałam @, a brzuch mnie pobolewa od soboty, ale wydaje mi się że w tym cyklu też nie wyjdzie:-( - czekam do jutra i zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mam nadzieję, że jutro przeczytamy dobre wieści. Ja jakoś tak optymistycznie o tym myślę:) Chyba udzielił mi się wiosenny nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_85
aluka dzięki za wsparcie, mam nadzieję że jutro będą dobre wieści. Trochę się boję jutrzejszego testu, ale postaram się myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis nie dostalam @, ale na tescie jedna krecha :( A tez mnie ciagnie na @ od kilku dni juz :o Nie poddawac sie !!! Walczyc dziewczyny, jest o co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! znowu miałam kilka dni przerwy w pisaniu ale już jestem :) eterno ładnie się załatwiłaś, powinnaś teraz leżeć w ciepłym łóżku i się wygrzewać bo z węzłami chłonnymi nie ma żartów. Agnes - czekamy jutro na wynik - DWIE KRESKI :) A u mnie starania legły trochę w gruzach, tak jak pisałam , nie mamy czasu ani głowy o tym narazie myśleć. więc ten cykl raczej będzie bezowocny :P ja dziś widziałam same mamuśki z wózkami- na każdym kroku :) fajnie by tak było sobie z wózkiem pospacerować :) POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiecie co moze jednak troche sobie odpuszcze dopadlo mnie zwatpienie czy chce teraz sie starac czy przelozyc to na kiedy indziej cos nie mam zaciecia do staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co myślę, że takie "nie staranie się" jest często bardziej skuteczne niż staranie się za wszelką cenę. więc ja też odpuszczam narazie :) co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczęta;) Znów się zawiesiłam w pisaniu, znów zwalę to na nawał pracy i obowiązków;). Zamówiłam sobie testy owulacyjne, jeszcze nie przyszły. Co do termometru to muszę mierzenie temperatury odłożyć do następnego cyklu, bo jakoś mam aptekę nie po drodze ;). W związku z tym,że planuję mierzyć temperaturę, robić testy i obserwować śluz, to myślę,że dopiero koło 11 dc zacznę robić te testy,żeby ich trochę zostało na następny miesiąc. Ja również wierzę, że nam się wszystkim uda;). Zastanawiam się często, czy ja w zasadzie nadaję się do bycia matką, czy to nie jest zbyt odpowiedzialna rola dla mnie, eh, ja ma mam zawsze dylematy . Co do kobiet w ciąży-to rzeczywiście wiosną jakoś wyjątkowo rzucają się w oczy;) Teraz jak dowiaduję się o ciąży kogoś z mojego otoczenia, to taki nachodzi mnie żal i smutek że ja jeszcze nie...,że coś tracę. Co nie zmienia faktu,że bardzo się cieszę czyims szcześciem;) Zaczęłam pić melisę-bardzo mi pomoaga się wyciszyć;) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad mi sie to wzielo moze ta rozlaka tak na mnie dziala i to obliczanie kazdego momentu kiedy i jak itd czuje sie jak obiekt doswiadczalny a zeby bylo smieszniej to jestem badaczem i obiektem w jednym zmeczylo mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ale bym się śmiała jakby się okazało, że jednak pomimo braku czasu na starania, byłabyś w ciąży. Czasami jest tak na przekór, że jak ktoś odpuszcza i nie ma do tego głowy, to... "cyk" , coś zaskoczy i jest:D To się dotyczy również Ciebie Eterno:) bo coś nam to piszesz, że odpuszczasz sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zamówiłam na allegro testy owulacyjne 25 szt i 5 szt ciążowych i zapłaciłam 32 zł łącznie z przesyłką. Wyglądają ok, więc mam nadzieję, że nie okażą się jakimś "bublem". W aptece dałabym za to min 150 zł, więc myślę, że było warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no czasem tak się zdarza. ale nie u mnie :P wogóle to dziś mój 13 czy 12 dzień cyklu więc podejrzewam coś koło dni płodnych :) ale mąż jeszcze w pracy, wróci koło 22 pewnie. po 14 godzinach pracy będzie marzył tylko o śnie, więc widzicie. :) kwiecień będzie "bezowocny" :D a potem zobaczymy. jedziemy w czerwcu na urlop w góry i mąż cały czas mówi że zrobi małego górala :) hehe :D:D narazie etap pauzy. ale za Was dziewczyny trzymam kciuki!! w końcu musi sie jakaś zaciążona pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×