Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

A dzieki niezle to co meczy mnie codziennie jest typowe wiec cierp cialo cos chcialo:D czekam na nastepny poniedzialek na usg mam nadzieje na bicie serduszka bo ostatnio nie bylo jeszcze widac gdyz istota miala 2,2 mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ci...też bym tak chciała :-) Ja dziś odebrałam wyniki badań krwi, hormony tarczycy w normie (a myślałam,że coś nie tak ), tylko białe krwinki trochę poniżej normy,i coś tam jeszcze,nie znam się. W środę idę z tymi wynikami do lekarza to się dowiem co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze sie tabela skrocila :D A mnie ciekawilo kiedy dostane okres, bo mam te cykle albo wydluzone (32) albo skrocone (chyba trzy w tym polroczu byly 25dniowe) i przyszedl dzisiaj, w tamtym miesiacu mialam 27, czyli ten cykl dluzszy - 28 dni, czulam po kosciach ze blisko od piatku, a maz jak zwykle byl zdziwiony i rozczarowany. Daje sobie spokoj, tzn zabezpieczac sie nie zamierzam, mam jeszcze z 5 testerow owulacyjnych to na pewno wykorzystam ale na tym koniec, podpisuje kontrakt na rok na sztuki walki a maz jak ma nadal ochote to niech sie idzie badac (czasu dotychczas nie znalazl, bo wglupich godzinach jest od 8 do , a z pracy sie nie bedzie zwalnial, z sobotami bywa roznie) - zadzwonili od lekarza, ze to skierowanie jest wazne 3-mce, tak wiec czas ma do 12 pazdziernika. Ja jak zaczelam chodzic na te treningi (3 tygodnie temu) to tez przestalam o tym myslec i o kilku innych bolaczkach, moze to endorfiny z cwiczen powstale ukladaja w glowie, nawet pms sie tak bardzo nie uaktywnil, chyba, ze sie jutro przypeta :D (pamietacie jak w tamtym miesiacu mialam kompletnego dola) Eterno - dbaj o siebie! Beti2905 - powodzenia! ********************************************************* ** **************************** :)NICK/WIEK ....OSTATNI okres :P ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 2010/2011..........29.07........26-28......9-11.......... .zobaczymy ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ********************************************************* *************************** U D A L😴 O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - szkoda, że tak wychodzi. A moja koleżanka z pracy pojechała na początku sierpnia do szpitala do swojej kolezanki, która urodziła i stwierdziła, że w gruncie rzeczy czas na drugie. no i zaciągneła męża raz w 13 dniu cyklu, ale za dwa stwierdziła, że to jeszcze za wcześnie i już nie próbowali. Miała nadzieję, że się nie udało, a dziś mi pokazała test z dwoma kreskami. Śmieje się z niej, że jak na dyskotece - po razie. Ot sprawiedliwość! Z pierwszym też tak mieli - bzykneli się dwa razy w dni płodne i mają córeczkę. Koleżanka ma teraz 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, te co chca to nie maja, a ta co nie chce, heh, jeden numerek i po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było, a raczej dawno nie pisałam.... to zupełnie tak jak u nas udało się za pierwszym razem... z tymże podczas dni płodnych byłam na usg i wiedziałam mniej więcej kiedy pęcherzyk będzie pękał. chociaż i tak wydaje się, ze owulacja była później niż wynikało z usg. termin porodu na około 4 kwietnia. u mnie rozpocznie się zaraz 9 tydzień, w 6 tygodniu byłam na usg i było widać serduszko, maluszek miał 0,39 cm. nie wiem jak opanować apetyt, co prawda rano i wieczorem mam okrutne mdłości ale w ciągu dnia mam ochotę na same niezdrowe i tłuste rzeczy pizza, kebab, frytki....poza tym mam wrażenie ze jak jem to mniej mnie mdli.... biorę duphaston nadal. wierzyć czy nie.. niezobowiązująco...zastanawiałam się czy widziałyście http://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski u mnie wskazuje na chłopca, ale w związku z tym że owulacja była później to może dziewczynka.... wiadomo BYLE było zdrowe i to jest najważniejsze... Pozdrawiam i trzymam kciuki za starające się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Dawno mnie nie było, przez wakacyjne wojaże;) No i stało się...Jestem w ciąży;) Z moich obliczeń wychodzi, że to 4-5 tydzień z naciskiem na 5. Co do objawów to w zasadzie żadnych nie miałam-typowo okresowe, ale powiem Wam od początku: 1. Nabrzmiałe piersi- czasem i 2 tygodnie przed okresem 2. Brzuch mnie bolał-jak na okres, który nie przyszedł 3.W 29dc zrobiłam test-piękne dwie kreseczki Ogólnie czuję się dobrze,żadnych mdłości, zachcianek, pobolewa mnie tylko podbrzusze i piersi,te ostatnie tak ostatnio mi urosły,że wszystkie staniki za małe;) Aktualizuję tabelkę: ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 SODALITE 35.......27.07.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba 2010/2011...........................koło 8maja ********************************************************* ***************************** pozdrawiam;) <stopka>dlaczego miś uszatek śpi na podłodze? Bo klapnięte uszko ma;)🌼</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 gratulacje z calego calego serduszka no to pieknie zapraszam na kwietniowy topik:) u mnie zaraz zacznie sie 9 ale dwa tygodnie temu na usg jeszcze nie bylo widac serduszka tylko zarys zarodka jutro ide na nastepne i mam nadzieje ze serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakieś dziwne rzeczy! Z racji mojego dlugiego cyklu zaczelam robi testy owulacyjne robic od 15 dnia cyklu i od razu wyszly dwie kreseczki z tym ze ta jedna duzo bledsza. Nastpenego dnia rano jeszcze bledsza wiec pkmyslalam ze to przez to ze najlepiej te testy robic wieczorem, a dzis zrobilam (trzeci dzien z rzedu) i oczekiwalam ciemniejszej kreseczki a tu nie ma ani śladu :| Już nic z tego nie wiem. Na wszelki wypadek zatargałam szybko męża na pieterko i zrobilismy swoje. Jakies cuda sie ze mna dzieja :) gdzie to taki kaprysny organizm miec! Nowej mamusi gratuluje :) trzymaj mocno za nasza reszte kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 Serdeczne gratulacje, cieszymy sie razem z toba, mamy tylko nadzieje ze bdziesz do nas ciagle zagladac. Widze ze dolna tabeleczka sie zaczyna wydluzac, mam nadzieje ze niedlugo wszystkie sie tu przseniesiemy. Leonielka - nie chce ci odbierac nadziei, ale wydaje mi sie ze jak zaczelas robic testy od 15 dc to moze juz bylo po owulacji i dlatego tak ci wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 - gratuluję. Coraz więcej dzieciaczków na 2011. Popraw może tabelkę na tę zaktulizowaną - jest trochę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprawiam :) ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba 2010/2011...........................kolo 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski. eterno i abgr dziękuję za gratulaje. Na posta odpisałam już wczoraj, ale mi go wcięło. Tabelkę już wklejam odpowiednią. Powiem Wam, że jestem jakaś taka rozkojarzona, dziś nie czuję się najlepiej, od rana mnie trochę mdli, trochę mi słabo i ta ilość śluzu. Co do tego ostatniego to potwierdzam,że w okresie spodziewanej miesiączki jest taki jak w dni płodne-przynajmniej u mnie tak było, a nawet zauwazyłam go koło 17-20 dc i byłam trochę zdziwiona. Myślałam,że owulacja mi się przesunęła...he,he. A teraz druga sprawa: moja lekarka wystawia zwolnienie raz na miesiąc. Czy w trakcie zwolnienia mogę np. pierwsze 2 tygodnie normalnie przychodzić do pracy,żeby przekazać swoje obowiązki? wklejam tabelke: ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. No cóż mnie mdliło i to bardzo od 6 tygodnia do 14-15. A teraz jestem w 19 (od jutra 20 i juz w sumie połowa!) i jeszcze od czasu do czasu mi się zdarza, tak leciutko i trwa godzinę, dwie, raz na 3, 4 dni, ale jednak. Tak to z tymi ciążami jest, że u każdej inaczej. Ja na przykład miałam przez pierwsze dni zero jakiegokolwiek śluzu - aż musiałam sobie nawilżacz kupić, żebyśmy coś z mężem zadziałać mogli. Tak, że trzymaj się, bądź dzielna. Na zwolnieniu możesz przyjść, jak masz dobre układy z szefem. Ale czemu chcesz od razu na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam przekazać swoje obowiązki komuś innemu, może za bardzo się tym przejmuję, ale zależy mi żeby nie zostawiać innych z moimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, że akurat to jest wręcz Twoim obowiązkiem. Nie wyobrażam sobie pójść na zwolnienie - "bo jestem w ciąży i nic mnie nie obchodzi". Nawet jak nie zamierzasz do tej pracy wrócić, to chyba tak nakazuje uczciwość wobec współpracowników. Ja osobiście odebrałabym to bardzo źle. Nie mówię oczywiście o sytuacji, kiedy na zwolnienie trzeba iść natychmiast, bo się coś złego dzieje, ale to każdy rozumie, wtedy nic się innego nie powinno liczyć. Ale w zdrowej ciąży, kiedy nic się złego nie dzieje - byłoby to mocno nie fair. Żeby było jasne, nie jestem zakochana w swojej pracy, wręcz przeciwnie, mam pełną świadomość, że na pracodawcę nie można liczyć w sensie takim, że jakby co to nie bedzie miał skrupułów, ale jak są dobre układy, to byłoby mocno nielegancko tak się zwinąc bez uprzedzenia. Ja oczywiscie uprzedzałam szefa, że jak będę biegać do łazienki zbyt często to wezmę zwolnienie na jakiś czas, ale co prawda mdliło mnie, ale wymiotowałam góra raz dziennie, więc do ogarnięcia było. A wolałam ten czas przesiedzieć w pracy niż użalac się nad soba w domu. Teraz czekam aż zatrudnią za mnie osobę - ma być od płowy wrzesnia. Z miesiąc się będzie wdrażać, a potem od listopada pewnie pójdę na zwolnienie. To i tak długo, bo 3 miesiące będę siedzieć, a miałam iść od grudnia. Jak bym miała siedzieć całą ciąże to chyba bym to ciężko zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009
Witam wszystkie mamusie. Jeśli któras ma ochote i czas na poznanie nowych mam i podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem to zapraszam serdecznie na prywatne forum Rejestrujcie się http://www.mamazjajem.fora.pl/ Gwarantuje miłą atmosfere :) Zapraszam rowniez wszystkie dziewczyny, ktore rozpoczęly starania o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr zgadzam się z Tobą w 100% ;) Nie mogę zbyt długo pracować, bo moja praca nie jest bezpieczna dla zdrowia dziecka, mimo,że bardzo ją lubię nie będę ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr zgadza się z Tobą w 100%. Mimo, że bardzo lubię swoją pracę, to nie jest ona bezpieczna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
witam wszystkie :) chcialam sie przylaczyc do forum :) gratulacje dla wszystkich mam :D ja tez jestem staraczkowa, ale mam male perypetie...staramy sie z moim Ł. od poczatku roku.. i nic z tego nie wychodzilo... w koncu okazalo sie ze mam torbiel na jajniku... w sumie nie dziwne ze nic ze nic z tego.. mialam brac tabletki anty na niby "uspokojenie" tego jajnika zeby przestal produkowac te zle komorki. mialam je brac 3 miesiace.. po 2 zwatpilam.. to nic nie daje.. ja dalej tam czuje ta torbiel.. przestalam je brac... w piatek mam wizyte u innego ginekologa.. mam nadzieje ze on wymysli jakas inna i skuteczna przede wszystkim metode... zobaczymy... bedzie dobrze.. mam nadzieje.. wieczorem przysiade i zaczne od poczatku czytac to forum... :):) ale widze ze w tabelce coraz wiecej was przybywa, wiec jestem optymistycznie nastawiona :):):) moze i ja sie tam znajde :):) pozdrawiam wszystkie staraczki i mamuski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ja mam dłuugi cykl i regularny. W poprzednim cyklu owulacje mialam w 19/20 dniu więc teraz sobie chcialam tylko tak dla upewnienia sprawdzic. Ale moze faktycznie cos sie poprzesuwalo i już po owulacji. Trudno. Moze za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis testowalam 26 dc, test negatywny, odstawiam luteine i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj doorcia - głowa do góry będzie dobrze. 2010/2011 - no tak masz rację. Ty chyba na zmiany w ogóle pracujesz? Czy mi się coś pomyliło. W gruncie rzeczy, to czasami mam trochę ochotę pobyczyć się w domu. poczytałabym zaległych książek itd. W końcu to jedyna okazja na takie lenistwo, bo gdyby nawet kiedyś druga ciąża, to już w domu to pierwsze będzie i będzie absorbujące. Ale potem się boję, że po 3 tygodniach miałabym już dość - zobaczymy, bo niewykluczone, że od października już będę mniej pracować. Zobaczymy jak ta osoba się będzie wdrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki abgr-masz rację, pracuję na 3 zmiany. Wiecie co trochę sie martwię, że nie mam praktycznie żadnych dolegliwości. Tylko piersi mi urosły i mam straszny apetyt. Zresztą to dopiero początki, zobaczymy co będzie później. papa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Te dolegliwosci, to naprawde nic przyjemnego. Moje koleżanki patrzyły na mnie ze współczuciem, bo nie wszystkie tak się czuły fatalnie jak ja. Może Cię ominą. Ja zaczęłam dziś 20 tydzień i jeszcze miewam taki posmak obrzydliwy w buzi. Nie są to klasyczne mdłości, ale radość z jedzenie zabierają. Na imbir (który trochę pomaga) już nie moge patrzeć. Jak urodzę, to chyba do końca życia na niego nie spojrzę. Rozumiem, że ta trzecia zmiana to nocna - to i tak Cię musi pracodawca z niej zwolnić i to już. A kiedy do lekarza idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr-jutro idę do lekarza. Nie wiem, czy nie za wczesnie, bo według moich obliczeń to będzie koniec 5 tygodnia. Samopoczucie jak pisałam mam ok, tylko chyba zaczyna się okropna senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 gratuluję!!!! Bardzo się cieszę, że Ci się udało! Widzę, że grono mam się powiększa i bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję, że wkrótce do Was dołączę... A ja jestem już po badaniach i znowu wszystko wyszło wręcz idealnie. Teraz planujemy M przebadać w najbliższym czasie:) Nie mam ostatnio za bardzo czasu na pisanie, ale zapewniam Was, że czytam regularnie i jestem na bieżąco:) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 gratulacje!!!!!!!! a ja byłam wczoraj na usg i widziałam bijące serduszko. z usg wychodzi, że to 8t 6dz a z okresu 9t 6dz także później owulacja była i mam jakiś wylew w macicy podobno ma się sam wchłonąć za 3 tyg mam kontrole oby się wchłonął do tego czasu pozdrawiam i trzymam kciuki za staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×