Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Mamika to super, że widziałas potomka. Nie martw się wylewem, moja znajoma tez miała, wchłonęło się bez problemu, ma wspaniałego synka. Tyle, że cała ciążę była na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzebr
Witajcie:) Starałam się z mężem 2 lata (coś około tego) Robiliśmy badania i wszystko było ok. 17.07 miałam wesele brata i coś nie szło mi picie ( 1 kieliszek na całe wesele), mdlałam w kościele. Już myślałam że jestem CHORA!! Jednak nie wpadłam na pomysł, że to ciąża:) Człowiek tyle się starał i nic nie było więc straciłam nadzieję. Później pojechałam na urlop i nie pasowało mi że ciągle śpie. Wróciłam i zrobiłam test ciążowy. Tak dla świętego spokoju. Zostawiłam go w łazience i wyszłam. Wróciłąm po 20 minutach a tam dwie krechy. Mało nie zemdlałam. Mąż się popłakał. 2 dni później znowu test i znowu pozytywny. Nie wierzyłam więc zrobiłam bete HCG i tu już byłam pewna. Mój ginekolog nie wierzył, ale cieszył się razem z nami. Cykle miałam różne od 28 dni do 35 więc nigdy nie wiedziałam kiedy jest owulacja. Ostatni okres miałam 12.06.2010 i z obliczeń to 13 tydzień , a z USG 10 tydzień i 6 dzień. Coś z tego rozumiecie?? Ok owulacja może się spóźnić tydzień ale nie ponad 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski. Byłam u lekarza, wczoraj było dokładnie 5 tygodni. Niby jest ok, ale widać tylko pęcherzyk-12 mm, lekarz powiedział,że to typowy rozmiar jak na ten czas.Mimo zapewnień lekarza,że jest dobrze, to ja się martwię,że nie widać jeszcze zarodka, no i ten brak objawów:kłuje mnie tylko w boku-tam gdzie ulokował się pęcherzyk, no i sutki nadal wrażliwe, chyba bardziej się meczę i częściej biegam do wc.No...ale po z tym nic, zero nudności, wymiotów. Dzis mam zły nastrój z tego powodu,że własnie się martwię. Nawet apetyt mi zmalał. Boję,się że moja radość jest przedwczesna. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 nie martw sie za wczesnie na zarodek naprawde ja bylam w 5+5 i byl zarys a wiesz ze to szybko sie zmienia bedzie dobrze wiem co czujesz mojemu kropkowi bije serduszko ale dla gina mogloby szybciej bo bije 100/min a chcialby widziec 120 zagrozenie obumarciem wzroslo do 10 % niby niewiela alestrach jest jedno co jest super to pecherzyk zoltkowy spory wydolny ogolnie rokowania sa dobre ale i tak drze co dzien teraz jestem na luteinie bo kluje mnie jajnik i czekam z nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzebr
Oczywiście, że się cieszę. Już widziałam na usg jak nasze maleństwo przebiera nóżkami i rączkami. Tyle, że martwię się krwiaczkiem na macicy. Dostałam leki na podtrzymanie i mam nie dźwigać nawet kilograma. Mam wyrzuty sumienia, że wszystkie obowiązki domowe jak i opieka nad starszymi córkami 5 i 7 lat została mu na głowie. Nie mogę nawet obiadu ugotować bo zaraz mi słabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno co się stało ???!!!! Nie wiem co Ci napisać, jestem z Tobą myślami, trzymaj się Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek serduszko bilo ale tylko 100/min wczoraj wzielam luteine bo brzuch pobolewal dzis rano plamienie szpital i juz po wszystkim boje sie zabiegu i tego co p oM jedzie do polski jestem przerazona ze juz wiecej sie nam nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno kochanie, wiem co przezywasz, to jest straszne. Ale uwierz w to ze musi sie jeszcze udac, ze czas leczy rany i jeszcze wszystko sie ulozy, musi przeciez. Jestem z toba kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam wszystkim jestem sama gdyby nie wy nie wiem co by bylo pozwolicie ze zostane mimo wszystko dziekuje ze jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie wiem co napisac. Otoz wczoraj robilam test - negatywny, no i dzis powinnam miec okres, ktory, ech sama nie wiem przyszedl czy nie. Bo wiecie, od zabiegu ja mam bardzo skape okresy, ale jakies sa, a teraz, sorki za bezposredniosc, podpaska czysciutka, z dwa razy jak sie podcieralam zostalo cos na papierze takie okresopodobne, ale zadnych boli brzucha, moze troszeczke i ciutke piersi bola ale dopiero dzis, do dzis zadnego niczego, w kazdym badz razie, kompletnie nie czuje nadchodzacego okresu, ciazy tez nie czuje, ale teraz nie wiem czy mam zaliczac te dwie plamki na papierze jako okres, czy co. Poczekam jeszcze moze sie cos rozkreci, ale naprawde wogole nie czuje zeby okres mial nadejsc, kompletnie nic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno co znaczy pozwolicie,że zostanę mimo wszystko ??? Pewnie,ze z nami zostajesz! Minie troszkę czasu, wszystko się unormuje w Twoim organizmie i będziemy się starać dalej. Pisałaś,że Twoj M jedzie do Polski, kiedy dojedzie ? Jestem z Tobą,trzymaj się Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno! Trzymaj sie mocno. Razem z M bedzie wam latwiej. 3mam kciuki za Was i jestesm z Toba, zreszta jak widzisz wszystkie jestesmy. Na pewno wiesz,ze czasami zarodki sa odrzucane przez organizm, bo sa chore - niewielkie to pocieszenie, wlasciwie zadne w ty momencie, ale trzeba to sobie jakos tlumaczyc. Ale moze lepiej, ze nastpenym razem fasolka bedzie zdrowa i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbdernae
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32..............................ok.12.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32.................................jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28.................................01.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki? Co u Was slychac? Cicho u nas, moze dlatego, ze sie smutno nam ostatnio zrobilo. Ja mam 4 dzien po owulacji, ktora w tym cyklu przyszla nie w 19 ale w 23 dniu cyklu. Cos sie rozlegulowalam. Moze to przez to ze sie zblizal powrot do pracy (ucze w szkole). Jak tak dalej sie bede rozlegulowywac to nie wiem, czy sie uda w 2011 zadzidziusiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonielka, a bierzesz no olej z wiesiolka, bo u mnie to on rozregulowal mi cykl, jak tylko go odrzucilam wrocilam do swoich regularnych cykli. Ja dzisiaj ide do specjalisty do kliniki , wiec trzymajcie kciuki, strasznie ciekawa jestem co mi powiedza. Bo to bedzie moja pierwsza wizyta tutaj, a w UK ogolnie jest bardzo ciezko sie dostac do specjalisty, wiec jak juz sie to uda to mozna to nazwaz ze to prawie cud. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia trzymam kciukasy :-) Szybciutko daj znać jak już będziesz po wizycie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Eterno jak się trzymasz? A ja będe miała chłopczyka - bardzo się cieszę, bo chciałam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja juz po wizycie. No wiec. Kazali mi odrzucic wsystkie leki ktore biore, a mianowicie, bromergon i luteine i tylko zostac z kwasem foliowym. Dzis jest moj 7 dc no wiec jest juz za pozno, a od przyszlego miesiaca w 4 dc mam wykonac badania jakies. Krew, prolaktyna i tarczycowe hormony. W polowie cyklu ide na usg zeby sprawdzic jajeczkowanie. W miedzyczasie moj malzonek ma badania spermy no i ponowna wizyta u lekarza, jak juz bedziemy miec wszystkie badania zeby zobaczyc co dalej robic. A najlepsze w tym kraju jest to ze oczywiscie wszystko za darmo. Jak juz wspominalam, tu jest bardzo ciezko dostac sie do specjalisty ale jak juz sie dostaniesz, to sa bardzo skrupulatni i konkretni. Teraz wszystko bedzie zalezalo od badan, jak meza sperma bedzie ok to prawdopodobnie zaproponuja inseminacje, a jak bedzie cos nie tak to in vitro, tez wszystko za darmo. Najwazniejsze ze wszystko sie ruszylo. Oczywiscie teraz z miesiaca na miesiac trzeba czekac, liczyc dni, dzwonic umawiac sie itd ale jakby nie bylo, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agbr :-) Anitia no i tak trzymać :-) ja na podobnej drodze jestem,krew,badania na hormony tarczycy mam za sobą, teraz czekam na usg i z wynikami znowu do gin i pewnie reszta hormonów. Jak na razie również wszystko za darmo,NFZ, a tak przypadkiem tam poszłam :-) Aha, i mąż w międzyczasie ma iść po skierowanie na badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno zacznę od tego, że strasznie mi przykro! Jestem w szoku i czytając nie mogłam uwierzyć w to, co napisałaś. Trzymaj się dzielnie! Wszystko się jakoś ułoży, chociaż wiem, że teraz trudno Ci w to uwierzyć... Aktualizuję tabelkę, bo znowu nic ...:( ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.09........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32..............................ok.1 2.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************** Na badania nasienia nie trzeba skierowania. Idzie się po prostu do punktu pobierania materiału i już....Nie wiem, czy słyszałyście o tych bezpłatnych badaniach, które ruszają teraz w Polsce. W kilku miastach, w różnych klinikach i przychodniach mężczyźni będą mogli za darmo zrobić takie badania i skorzystać z konsultacji. Poczytajcie o tym, bo to zdaje się w przyszłym tygodniu ma się zacząć. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×