Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

anka - kurde, kobito fajnie masz :) też bym już tak chciała się zaciążyć :P :P zawsze się śmieje z mojego że jakoś słabo się stara bo coś nam nie wychodzi hehe :) teraz 9 miesięcy przed Tobą, życzę aby były spokojne i zdrowe!! a u nas remont.. porażka, jestem "ulatana" to tu trzeba coś zrobić to tam trzeba posprzętać.. ehh nienawidzę remontów :P a ja czekam na okres żeby zacząć nowy cykl i nowe staranka :) bo w tych to się jakoś szczególnie nie staraliśmy :P a co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka współczuję remontu. My tez to niedawno przerabialiśmy. Pocieszające jest to, że kiedyś minie i wtedy mieszkanko wygląda super:) Życzę wytrwałości:) Ja też winą za brak dzidziusia obarczam męża:) Ciągle mu mówię, że się nie stara hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
a co dziewczyny myślicie o obcasach w ciąży wypada w nich chodzić? A tak oglnie zapytam to ile macie latek? ja 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 :) remonty są okropne a wogóle to sprzątanie :P mój to się zawsze wkurza jak mu mówię, że się słabo postarał bo okres przyszedł i zawsze mówi "zobaczysz ja Ci pokaże , postaram Ci się tak, ze zaraz dwójkę będziesz miała" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 w czerwcu:D:D:D co do obcasow nie powinnas przynajmniej pozniej a to dlatego ze sa urazowe taki sredni jest najlepszy postaraj sie unikac zeby np jak zakreci ci sie w glowie zebys nie upadla bo to sie zdarza zobaczysz sama do tego dojdziesz jak pojawi sie brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja bym chciala dwojke!!! dwoch chlopcow!!! jestem fanka malych chlopcow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!duzych tez ale tylko moich:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
a ja bym chciała dziewczynkę która na imię by dostała Aleksandra lub Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego M. w rodzinie jest mnóstwo bliźniaków aż nie do pomyślenia. a więc tak: teść jest z bliźniaków, teścia siostra miała dwa razy bliźniaki (dwie dziewczynki i dziewczynkę i chłopca) i ta jedna z tych bliźniaczek teraz też ma bliźniaczki, córki :) więc u mojego jest ogromne prawdopodobieństwo, ze będziemy mieli bliźniaki :) więc czasem jak mi się okres spóźniał mąż się cieszył i podśmiewał a ja byłam przerażona, że co by było gdyby to bliźniaki były :P no tak Ty już masz swoich chłopców :) teraz ewentualnie mogłabyś mieć bliźniaczki , żeby było do pary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie chcialabym chlopcow naprawde uwielbiam malych urwisow zawsze chcialem miec synow i marze o kolejnym wiem ze to moze dziwne ale tak juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tato ma czterech braci :P ja sobie jakoś nie wyobrażam 5 małych rozrabiaków :) chociaż niekiedy to dziewczynki są gorsze od chłopców. no to "robicie" trzeciego chłopca tak :) mi to tam obojętnie, ale bliźniaki mnie trochę przerażają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
ja sobie zupełnie nie wyobrażam bliźniaków, chociaż u mojego męża chyba dziadek był od bliźniaków, a co drugie pokolenie też słyszałam że lubi to przechodzić, chyba bym zwariowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała bliźniaki, najlepiej dziewczynki:) Byłaby dwójeczka od razu za jednym zamachem hehehe:) Ale ja raczej nie mam szans. Ani u mnie w rodzinie, ani u męża nie ma bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często po leczeniu hormonalnym zdarzają się bliźniaki :) a czasem , od tak, poprostu :) nigdy nie mów nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale mnie często takie przeczucia nachodzą, że kiedyś będą właśnie bliźniaki. Jak sobie na przykład próbuję wyobrazić dzidziusia, to zaraz widzę dwójeczkę:D Może coś w tym jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
nie, nie... jedno stanowczo wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
mam pytanko do obecnych mam. Na innym topicu dziewczyna na podstawie mojego ostatniego okresu wyliczyła mi, że jestem w 7-mym tygodniu, czy Waszym zdaniem to za "szybko" na typowe mdłości? Czy jeszcze się mogą pojawić czy już raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze są jakieś szanse na bliźniaki :) jak już biegają to super ale pierwsze miesiące to z jednym można się wykończyć a teraz dwoje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka pisałaś,że ostatnią @ miałaś 17.3. Około dwa tygodnie później była pewnie owu i wtedy zaszłaś. Wiec ja obstawiam na jakoś 3-4 tygodnie, ale może ja to źle liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
ja sama niestety nie znam się na tym, zawsze miałam problem z tymi kalndarzykami, dniami płodnymi itp... w następny piątek się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Ja niedawno wróciłam z pracy i oczywiście czytam :-) Eterno też mi się podobała opowieść z autobusem :-) super, tym bardziej, że ostatnio miałam moralniaka - wracałam z M od jego siostry ( troszkę w stanie wskazującym i jak się na drugi dzień okazało sąsiadka mnie widziała - a jak M określił :-) nie dałam się prowadzić za rękę, aż strach pomyśleć, jak to wyglądało - niewiele pamiętam :-) Powiedz od kiedy zaczynasz pracę ? pisz co tam i jak tam :-) Ja dziś w pracy miałam koszmar - nienawidzę fałszywych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti2905 teraz ty mnie rozsmieszylas :D czasami lubie taki stan ale nie czesto:D zaczynam we wtorek 4maja co zabawniejsze 5 mam chyba wolne bo mam tatuaz w czerwcu jedziemy na tattoofest pokazac prace i jestem zywym plotnem:D jedna reke skonczylismy w poniedzialek w srode zaczynamy druga ktora bedziemy konczyc w krakowie jestem twarda ale tera niezle mi dal popalic moj tatuazysta sadysta vel rzeznik hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Majka super,że się odezwałaś;) Eterno-też się ubawiłam do łez z twojej opowieści;)hehe. No ja też dobiegam do 30;) Co do pracy, to tak mi się ciśnienie w niej podniosło, że myślałam,że eksploduję. Przeklinałam cały czas przez to;), dobrze, że byłam sama;) Bo to co mruczałam pod nosem było co najmniej niecenzuralne;) Co do starań to dziś mam chyba 15,czy 16 dc i nic się nie dzieje. A co do ilości dzieci-ogólnie chcemy mieć jedno dziecko, ale najfajniej będzie jak będą bliźniaki;) Czasami jak mam złe dni, to nachodzą mnie czarne mysli, że nie będziemy mogli mieć dziecka, ehhh....moje czarnowidctwo Chyba sobie walnę jakiegoś drinka, bo mnie nosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drinka hmmmmmmmmmm ja po piatkowej imprezce musialam przyjac klina pierwszy raz w zyciu na kacu skusilo mnie zimne piwo chociaz nie przepadam:D najlepiej bedzie jak po tym pijanstwie sie nam uda jezu kac moralny przez 9 miesiecy:) ale mowia zeby sie odstresowac to sie odstresowalismy prawie do zgonu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Wstałam dziś wcześniej, żeby przygotować się do jutrzejszego wyjazdu, ale tak jakoś nie wiem w co najpierw ręce włożyć:) Pewnie Was jeszcze nie ma - jest tak wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkaaa
Hej dziewczyny ja już wyjątkowo nie śpię... Nie śpię bo nie mogę, coś mi się wczoraj stało przy kręgosłupie, że masakra, ruszyć się w ogóle nie mogę bo tak mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×