Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Hej Mamika a skąd jesteś,że tak długo będziecie jechać ? Sodalite trzymam kciuki mocno :-) Ja płaczę od rana, bo mamy spore problemy w rodzinie,ehh,już nie mam do tego wszystkiego siły normalnie... jak tu zajść w ciążę, skoro ciągle stresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr mam nadzieję, że Ci się niebawem polepszy samopoczucie, trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 ja jestem z podkarpacia, mieszkam niedaleko Rzeszowa i w góry mam bliziutko za to morze jest na drugim końcu Polski :-) No ale strasznie chciałam jechać i mąż się zgodził.Ja uwielbiam morze.Boję się tylko jak ten mój dwulatek zniesie tak daleką podróż. No i może okaże się tak jak u Agbr, że zajmiemy się pakowaniem i wogóle szczegółami podróży i okaże się że wrócimy w czwórke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika my jechaliśmy z Warszawy w nocy od 1,30 do 8 rano z 1,5 rocznym synkiem mojej przyjaciółki i powiem Ci, że na początku spał a potem ciężko było, kilka razy wymiotował. Właśnie byliśmy w aptece i kupiliśmy takie plasterki co się na rączkę przykleja, zobaczymy czy pomogą. Może lepiej zabezpieczcie się w razie czego bo Wasza droga znacznie dłuższa. Agbr niby tragedii nie ma, ale jak Wam już pisałam moja siostra chce odejść od męża po 10 latach małżeństwa ( bardzo dobrego zresztą ) i moja mama bardzo to przeżywa. Ma nerwicę i boję się, że to się odbije na jej zdrowiu. Obecnie jest sama ( tata wraca na weekendy tylko, bo pracuje ) i jakby jej się coś stało to nawet nikt nie będzie wiedział. Niby dzwonimy do niej ale na odległość to sobie można...Ja też po nocach nie śpię, bo mają córeczkę 6-letnią, która tego chyba nie zrozumie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wiecie kolejna ciaza u naszych przyjaciol mimo ze lekarze dawali im 5 procent szans udalo sie strasznie sie ciesze ale niestety boli ze nam sie nie udaje znalazlam w necie opis preparatu maca podobno podnosi ruchliwosco o 180% po 3 miesiacach zobaczymy!Choc coraz trudniej wierzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno pomysl sobie wlansie ze cos takiego daje wieksze nadzieje. U mojej znajomej z pracy corka zaszla w ciaze majac okres raz do roku lekarze stwierdzili ze nie ma ona owulacji, no i zaszla ,lekarze stwierdzili ze to jakis cud, a teraz znowu chca miec dziecko i lekarze daja jej coraz silniejsze tabletki na wywolanie owulacji, no i zobaczymy jak to bedzie. :) Mam nadzieje ze im sie uda, bo wlasnie takie sytuacje daja nam wiecej wiary ze mozna zdzialac cuda. A narodziny malenstwa to jest cud taki sam w sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno no właśnie takie sytuacje pozwalają wierzyć, że wszystko jest możliwe, najgorsze jest tylko to czekanie, a jeszcze jak ktoś jest bardzo niecierpliwy (tak jak ja :-) ) to już całkiem można zgłupieć od tego czekania i myślenia czemu się nie udaje. Może faktycznie zacznijcie z mężem zażywać jakieś preparaty ziołowe przynajmniej będziesz miała taką świadomość, że coś robicie, żeby trochę pomóc naturze :-) ja też jak się w tym cyklu nie uda to od następnego zamierzam kupić sobie zioła na poprawę pracy jajników i mężowi salfazin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.06........30-32........24-29.06...... ....10-12.07 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....24.06........27-33........????????........27-28.07 SODALITE 35......01.06.....28/29.....ok. 18 ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, wiem, że łatwo się mówi, ale czasami takie sytuacje się zdarzają. Uwierz mi, wiem coś o tym. Są to bardzo bolesne sprawy dla wszystkich członków rodziny, ale patrząc z perspektywy czasu czasami tak jest lepiej dla wszystkich. Niestety to właśnie wymaga czasu, by obiektywnie spojrzeć na to, co się wydarzyło. Trzymaj się dzielnie i nie stresuj się aż tak bardzo. Pomyśl o sobie i o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. A u mnie dziś 15 dc i wiecie co..., już jest chyba po owu, bo mi tempka tak skoczyła do góry jak zazwyczaj po owu. A myślałam, że się jeszcze w ten weekend tak dla pewności postaramy, a tu już chyba po wszystkim i teraz trzeba liczyć tylko na to co było:) I wiecie co, będę bardzo zawiedziona jeśli znowu nie wyszło, bo tym razem naprawdę się staraliśmy. pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aluka, wiem, że czas czyni cuda, tylko musi go trochę upłynąć... Trzymam kciuki aby Ci się udało :-) My dziś wieczorem wracamy do domku,ehh, i po urlopie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poukladalam nasza tabelke datami :P) NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06......... 22/23.06 ETERNO30............3.06..........30 ........18/19.05..............3.07 BETI 30..............01.06.........28-33......15-20.06................... SODALITE 35.......01.06.........28/29.......ok. 18 ...............????? ALUKA - 28..........12.06.........ok.30......ok 27.06...........???????? AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06..........jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..........10-12.07 ANITIA-28..........13.06 .........27............24.06..............09.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28.07 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05.....28-29.05.2010 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę poprawiłam :-) NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 BETI 30..............01.06.........28-33......15-20.06........... ........ SODALITE 35.......01.06.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.06..........30 ........18/19.05..............3.07 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........12.06.........ok.30......ok 27.06...........???????? ANITIA-28..........13.06 .........27............24.06..............09.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w domu wielkie pranie robię i popijam kawkę M do pracy poszedł za jakiegoś kolegę w zastępstwie, więc sama siedzę. Taka sobie jaaaa witam serdecznie. Jak wygląda Twoja sytuacja :-) ? Sodalite jak tam ? Dziś mamy 27dc, mnie pobolewają piersi, jak zwykle przed @, a co u Ciebie ? Co u pozostałych staraczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) piekny dzien dzisiaj w wielkopolsce a my w lozku wczoraj zrobilismy ognisko i poplynelo morze alkoholu dzisiaj M wyjezdza do niemiec i chce zabrac chlopcow ze soba az sie boje nigdy nie bylam bez nich tak dlugo:( ale chce im dac szanse bo zawsze ja mam M troszke bardziej dla siebie a tak beda go miec na wylacznosc mysle ze to wazne bo to drugi tata a do tego ten bardziej kochany i wyczekiwany.Nie wiem co zrobic ale chyba mnie przekonali bo tak bardzo chca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Beti - no cóż przykra sprawa, ale siostra jest dorosła, nie możecie chyba za bardzo na nią wpłynąć. Musisz wspierać ich córkę - tyle Ci chyba zostało. A gdzie się zuzak podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny nie wiem czy sie chwalilam, ze mam gosci z Europy, meza rodzina i nie mam czasu na net tak za bardzo, ale jak wyjada, to obiecuje solennie poczytac, U mnie jest tak, ze nie wiem, wydaje mi sie, ze puchne do miesiaczki, znowu mam jakies trudnosci z... wyproznianiem przez kilka ostatnich dni i to mnie zastanawia, bo ja raczej z tym problemow nie mam, nie mam pojecia, bo nic kompletnie innego nie czuje, miesiaczka sie powinna pojawic ok. 1 lipca - 3 lipca, ech, to tez te miesiaczki takie poplatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Beti2905--ja niestety starania mogę zacząć dopiero w listopadzie:( no ale mam nadzieję,że załapię się na 2011r:) pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) Właśnie wróciłam z pracy i postanowiłam do Was zajrzeć. U mnie dziś 17dc, wiec muszę poczekać jeszcze na wyniki "starań" ok 2 tygodnie. Czekam z wielką niecierpliwością, ale same wiecie jak jest...Tym razem mam naprawdę ogromną nadzieję, bo staraliśmy się jak nigdy dotąd i jak się nie uda, to będę bardzo zawiedziona. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dawno tutaj nie zagladalam. niestety za mna juz 3 nieudane cykle. postanowilam dluzej nie zwlekac i porobic badania. w tym tygodniu wysylam meza na badanie nasienia a sama chce sprawdzic hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie 16 dc chyba jakos tak. No i teraz czekam ale nie szukam objawow, bo zawsze jak zaczne szukac, to zawsze znajde, a jak sobie wmowie ze ich nie ma to ich nie bedzie, wiec lepiej nie zawracac sobie tym glowy, co ma byc to bedzie. Aluka - wyglada na to ze w tym samym czsie czekamy na@ Kasiula 3 cykle to jeszcze nie duzo, ale zrobienie badan jeszcze nikomu nie zaszkodzilo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cos mnie dzisiaj naszlo i zrobilam test a ze do@ jeszcze 5 dni to wyszedl negatywny niby wiem ze bez sensu ale nie moglam wytrzymac tak mnie strasznie bola piersi i sutki ze stanik jest tortura jak tylko moge to go zrzucam nie dosc ze piersi mam spore to teraz mam wrazenie ze sa gigantyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno nie przejmuj sie jak juz powiedzialas sama to jest za wczesnie zrobiony test. Wiec jak ja to mowie, dopoki malpy nie ma jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Taka sobie jedna - a dlaczego dopier w listopadzie? Tak w ogóle to witaj. Eterno - myślę, że rzeczywiście za wcześnie, trzymam kciuki. Kasiulek - powodzenia, nie zrażajcie się, tylko poszukajcie dobrego lekarza, bo to róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) To wygląda, że większość z nas już po "staraniach" i czekamy na efekty. Mam nadzieję, że nam się uda. Ja właściwie nie czuję nic szczególnego, poza tym, że "baloniki" mnie trochę bolą. No nic, zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam kciuki za Was wszystkie! No właśnie ... Co się dzieje z Zuzzak i 2010/2011? Majka też już chyba nie zagląda...Odezwijcie się dziewczyny, co u Was. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 22dc. jakoze mam pco zainwestowalam w testy owulacyjne zeby sprawdzic czy mam w ogole owu i okazuje sie, ze chyba nie bo do tej pory wszystkie testy byly negatywne. stad decyzja o porobieniu badan i jak w lipcu nadal nie pojawia sie dwie kreseczki wybieram sie do kliniki leczenia nieplodnosci na monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slychac? jaka u was pogoda bo poznan goracy jak diabli tylko u mnie pod poznaniem na wsi jest bosko chlodno w domu na ktory tak klelam w zimie ze ciagle tu zimno:)i wszedzie dookola zielen kojaca moje stresy. M zabral chlopcow zgodzilam sie a teraz tesknie strasznie juz nie potrafie zyc bez dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Eterno a na długo chłopcy pojechali ? Spróbuj wypocząć w tym czasie, zrób cos dla siebie :-) a zobaczysz czas szybko zleci i zaraz będziesz ich miała z powrotem przy sobie. Pisałaś że czas chłopcy cieszą się ze wspólnie spędzonego czasu z tatą, więc daj swoim facetom nacieszyć się sobą :-) Zazdroszczę Ci troszkę domku i chłodku :-) ja mieszkam w bloku :-( Agbr - jak się czuje nasza przyszła mamusia ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie na dwa tygodnie:( jade potem do nich i wracaja ze mna zrobilam sobie dzisiaj maseczke zaraz zmykam pod prysznic ale wiecie co moi chlopcy sa tacy duzi ze normalnie tez mam na to czas wiec nie czuje sie jakos specjalnie moze tylko samotnie dobrze ze mam psy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×