Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

eterno--najlepiej podejść do dzidziusia na luzie..będzie to super jak nie będzie to później:) czasem takie usilne starania blokują nas psychicznie a wtedy to wszystko siada....:( dobrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię bardzo. podejrzewam że jutro albo w piątek dostanę okres. chociaż w sumie prawie nic mnie nie boli ; )) zobaczy się. nie chce o tym narazie myśleć. do soboty rana włączam pauzę :) wtedy będzie test i pewnie jedna krecha :P fajnie , że się dopisałyście do tabelki, jak narazie to tylko ja i 2010/2011 planuje testowanie w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię...........Data ostatniej @..........Planowane testowanie .........Wynik Majka............07.03..........................10.03.... .................. 2010/2011......21.03.......................... 17.03...................nie myślę Surfitka..........22.03..........................nie w tym cyklu Eterno............6.04..........................jak wyzej nie tym razem------- Maja..............1.03..........................-//-.....-//-//-.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie kafe zawiesza. Nie widze postow... Komus sie musi udac przeciez, wiec prosze nie uprawiac tu czarnowidztwa ;) Mysle, ze naprawde wkrotce zobaczymy tu pierwsze super nowinki. Ja bede testowac dopiero w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim sorka-nie pisałam, bo pracowałam ;) Wy już pewnie śpicie? No u mnie nic nie słychać nadal, mam tyle pracy,że w sumie nawet nie wiem, czy mój organizm coś do mnie mówi. Pękło mi naczynko w oku (pewnie od wysiłku podczas spotkania z wc;)), dobrze,że pod powieką i tego krwiaka nie widać. Dziś byłam w dobrym humorze i nastroju, tryskałam energią. Kurcze może to po zielonej herbatce i od dużej ilości snu. Denerwują mnie moje piersi-jakieś takie cieżkawe, przytyło się chyba;) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja miałam robić dziś rano test ale stchórzyłam jak na razie @ nie dostałam więc jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkek_82
miałam dziś zrobić test ale stchórzyłam tak bardzo nie chcę żeby pojawiła się tylko jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno- dziękuję za pomoc ;). Zacznę od następnego cyklu, bo nawet nie mam termometru. Jak np. bym mierzyła w pochwie, to także podczas okresu? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja tempke zawsze mierze w ustach, tylko, ze w tym samym miejscu pod jezykiem. Termometry najlepsze sa rteciowe lub elektryczne, ale specjalne do pomiaru cyklu ( pytac w aptekach), ja taki mam i on mierzy ze 2 - 3 minuty tempke. Te szybkie sa zbyt niedokladne. Co do wysokosci temp. to nie ma znaczenia, wszystko zalezy od kobiety i termometru. Mozna byc w ciazy majac 36.6, jesli zawsze ma sie 36.3 np. Nie musi byc ponad 37. Ja akurat mialam 36.8, ale w pierwszej fazie cyklu mam 36.4-36.5. A jak mierzylam innym termometrem to mialam jeszcze nizsze. :P W czasie @ nie mierze. Zaczynam w 4-5 dc. Chyba ze ktos ma krotkie cykle i spodziewa sie szybkiej owulacji no to trzeba mierzyc od poczatku, zeby ja wylapac. Dobrze tez obserwowac sluz i szyjke ( ja akurat o szyjce nie mam pojecia jak ja badac). Ja wpisuje sobie wyniki na stronce www.fertilityfriend.com. Jest za darmo, czasem wlaczaja opcje premium to sporo pisza o wykresie. Jest tez sporo wykresow do porownania innych babek. No i pieknie wyrysowuje owulke, analizuje twoje cykle i wylicza prawdopodobne dni plodne itp. Opuchlizna troszke zmalala. I przestalo tak bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję za pomoc i wszelkie rady :) Niedługo się zbieram i jadę do pracy, znowu stres. Zastanawiam się czy nie będę miała problemów z tym zajściem, bo jestem nerowa, ale w sobie ciągle się czymś gryzę,a potem mam sensacje żołądkowe.I się nie oszukuję,że prawie jako nastolatka wpadłam w anoreksję. Okresu nie miałam z pół roku, ale potem jak przytyłam to wszystko wróciło do normy. Ginekologicznie jestem ok, no może lekkie tyłozgięcie, jak sobie pomyslę o swojej głupocie i o tym jak jej konsekwencje czuję do dzisiaj to mi się słabo robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. widzę , że jakoś wkleiło moje wczorajsze posty :) coś wczoraj kafe szwankowała. jak się macie?? ja dziś rano dostałam okres ;/ ;/ ;/ ;/ myślałam, że tak będzie :P teraz podejrzewam włączam luz ze staraniami, pewnie na miesiąc albo dwa bo będzie trochę się działo więc poczekam do lata :) ale będę pisać i trzymać za Was kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cieszę się, że powstało to forum. Ja staram się już od 5 miesięcy, a ponieważ nadal nic nie zaskoczyło, to starania na 2011 są jak najbardziej aktualne. Co prawda wczoraj powinnam dostać @, ale nie czuję jakbym miała być w ciąży, więc pewnie znowu nic z tego nie wyszło:( @ pewnie przyjdzie lada dzień:( Nie chce sobie robić nadziei, a testu też nie zamierzam robić, bo zazwyczaj jest tak, że jak tylko go zrobię i wynik jest negatywny, to za chwilę przychodzi @. I tak czekam z nadzieją kilka dni, a potem trzeba pozbyć się złudzeń. Pozdrawiam wszystkie starające się o dzidzię i życzę powodzenia!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem ale was nie ma!no tak jest po polnocy:)nie mierze podczas@ i w pochwie jest najlepiej bo nie musisz sie zastanawiac czy napewno dobrze zmierzylas kup elektroniczny bo rteciowe zostaly wycofane z aptek ja zazynam od soboty chociaz nie wiem po co bo naprawde mam zalamanie i potrzebuje przerwy ale obserwowac swoj cykl moge po pigulkach musze sie na nowo odnalezc:)do jutra kochane spijcie slodko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno- ja siedzę na kafe, spać nie mogę, niedawno wróciłam z pracy i jeszcze mnie adrenalina trzyma. Eterno nie stresuj się tak mocno, będzie wszystko oki. Ja dziś też niby się dobrze czuję, ale powoli zaczynam mieć jakieś psychodeliczne klimaty-pewnie to ciotka się zbliża, hihi Co do termometrów- to mi się śmiać zachciało,jak sobie pomyślałam, że rtęciowy mógłby się potłuc tu i ówdzie podczas mierzenia tempki, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Asiulek_82 No to gratulacje:) Twój wpis na forum podniósł mnie na duchu! Fajnie, że Wam się udało:) Ja nadal czekam - 2 dzień bez @, ale czasami spóźniała się nawet 5, więc nie robię sobie póki co nadziei. Dziewczyny, a o której godzinie najlepiej mierzyć tempkę? Gdzieś czytałam, że zaraz po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. A jeżeli ze względu na tryb mojego życia wstaję o różnych porach dnia, to czy wynik mierzenia będzie wiarygodny?? Tylko kupcie jakiś dobry termometr, bo ja za swój elektroniczny zapłaciłam 20 zł i jest jakiś kiepski. Czasami wyłącza się po kilku sekundach pomiaru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też słyszałam że temperaturę należy mierzyć rano ale jeśli nie możesz to chociaż staraj sie w ciągu dnia o tej samej porze, tylko trzeba mieć porządny termometr bo te elektroniczne psuja sie bardzo szybko ja sama chyba ze 4 miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek!!! Mega gratulację!!!Cieszę się ogromnie, z Twojego szczęścia. To bardzo optymistyczna wiadomość dla nas ;)A masz jakieś dolegliwości, a może miałaś jakieś objawy, przed @, która nie przyszła?Pisz wszystko kochana;) Ja powiem szczerze, nie czuję się dziś zbyt dobrze. Jakby mi słabo,rano to mi się aż gorąco robiło. Przemęczenie chyba związane z końcem tygodnia. Coś czuję że dostanę okres w tym cyklu, uuuu. majka gdzie jesteś, odezwij się 🌼 i 👄 dla Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek!!! Mega gratulację!!!Cieszę się ogromnie, z Twojego szczęścia. To bardzo optymistyczna wiadomość dla nas ;)A masz jakieś dolegliwości, a może miałaś jakieś objawy, przed @, która nie przyszła?Pisz wszystko kochana;) Ja powiem szczerze, nie czuję się dziś zbyt dobrze. Jakby mi słabo,rano to mi się aż gorąco robiło. Przemęczenie chyba związane z końcem tygodnia. Coś czuję że dostanę okres w tym cyklu, uuuu. majka gdzie jesteś, odezwij się 🌼 i 👄 dla Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×