Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

nie, ja testować będę dopiero w sobotę (jeśli prędzej nie dostanę okresu :)) swięta i po świętach i dalej szara rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja też już niestety mam objawy typowe jak na okres. Testowałam w Wielkanoc i nici. Zrobię jeszcze jeden test jutro lub pojutrze (spodziewam się właśnie wtedy okresu), chociaż nie łudzę się zbytnio co do wyniku. Szkoda, może następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę testować w czwartek rano, bo ciekawość mnie zżera :) choć baaaaaardzo wątpię w dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczęta :) Ja dziś ledwo żyję ;) Wczoraj poszalałam i niby dużo nie wypiłam ale męczarnie w nocy i nad ranem. Źle toleruję alkohol nawet w małych ilościach, po prostu tak mnie potem rwie, że paw za pawiem. U mnie zero jakichkolwiek objawów-jestem tydzień przed okresem. Cycki mam jakby większe ale to u mnie norma, jak przytyję z 2 kilo to ten z nich idzie w biust;)hihi Dziewczyny nie smućcie się i nie denerwujcie, bo stres nie ułatwia zajścia, a zresztą mało ich mamy na codzień? 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja będę testować w czwartek rano bo dłużej chyba nie wytrzymam, choć i tak wątpie w dwie krechy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczęta :) Ja dziś ledwo żyję ;) Wczoraj poszalałam i niby dużo nie wypiłam ale męczarnie w nocy i nad ranem. Źle toleruję alkohol nawet w małych ilościach, po prostu tak mnie potem rwie, że paw za pawiem. U mnie zero jakichkolwiek objawów-jestem tydzień przed okresem. Cycki mam jakby większe ale to u mnie norma, jak przytyję z 2 kilo to ten z nich idzie w biust;)hihi Dziewczyny nie smućcie się i nie denerwujcie, bo stres nie ułatwia zajścia, a zresztą mało ich mamy na codzień? 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starałam się prawie nie pić ale się nie udało ;) fakt faktem wypiłam przez świeta może dwa piwa i dwa drinki w ciągu 2 dni :) wiem już, że nie jestem pewna, jestem pewna wręcz :) w czwartek zrobię test z samej ciekawości choć już dziś mogę Wam napisać mój wynik :) 18 dni po stosunku test powinien już wyjść na sto procent prawidłowy chyba co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z tym jak z yeti
"Może razem sobie jakoś pomożemy?" Moge pomoc wcelowac twjemu staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie było mnie przez Święta bo pojechałam z mężem do domku i nie miałam czasu żeby zerknąc ale widzę że Wy dzielnie pisałyście majka 89 też miałam robić tes w sobotę ale chyba nie wytrzymam może dziś po pracy zrobię żeby juz nie zyć w tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, lepiej zrob jutro rano. Wynik bedzie pewniejszy. Wieczorny mocz ma najmniejsze stezenia hcg. A ja spuchnieta na pol twarzy po tej resekcji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwiają mnie spadające i najeżdżające te reklamy z cholernymi mruczącymi kotami i tą panią co wodę reklamuje!!!Jestem zła bo nie znoszę takich natrętnych reklam Surfitka, podejrzewam,że miałaś torbiel i dlatego ta resekcja? Ja miałam torbiel, ale miałam zęba jeszcze raz przeleczonego, min. kanałowi i torbiel się wchłonęła. Skąd to dziadostwo się bierze, eh... Ja niedługo się będę szykować do pracy.nie chce mi się. Z testowaniem rzeczywiście lepiej poczekać do rana, albo zrobić sobie betę ;) Ja będę testować,jak okres będzie mi się spóźniać, ale nie wczesniej. Na razie nie myslę o tym ;), a przynajmniej się staram, bo można się nieźle wkręcić, jak się ciągle myśli jestem, nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny okresu nie mam. testu jednak nie robię. znaczy zrobię w sobotę ewentualnie. jeśli nie dostanę @. mnie też te reklamy denerwują. ;] nie martwcie się, jak nie tym razem to następnym :) 2010/2011 - trzymam kciuki za Twoje testowanie : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INFORMUJĘ, iż z dniem dzisiejszym mogę pełnoprawnie zapisać się do tego tematu. Ech, kobity, dostałam okres, w tym miesiącu się znowu nie udało... Samopoczucie mam nienajlepsze- brzuch mnie boli, no i to poczucie "porażki", bo bardzo chciałam być grudniową mamą... :/ No nic, skoro nie w 2010, to w 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka kafe - nie martw się uda się następnym razem ;) ja osobiście wolałabym mieć urodziny w styczniu niż grudni- więc są i tego dobre strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja też staram się o dzidziusia, natknęłam się dziś na ten topik, przyjmiecie i mnie??? mam za sobą już dwie nie udane ciążę, ale walczę nadal, trzymam za wszystkie kciukasy, buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już maluszka-córeczkę, mała ma 3latka a teraz chcemy drugiego bobaska:) niestety i nam przydarzyła się strata ciąży...w listopadzie...teraz gdy już się ogarnęłam chcemy znów zacząć staranka mam nadzieję,że w 11r. urodzi nam się dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim mężem staramy się już 2,5 roku z czego jak Wam pisałam 2 razy miałam poronienie (puste jajo płodowe) i teraz znów próbuję ale sie strasznie boję :( ale nie poddajemy się:) dziś mam chyba 10 dc więc zaczynamy starania, zobaczymy co z tego bedzie:) spadam Kobietki buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie nowe starajace:) dzisiaj zdecydowalam ze odpuszcze napewno kwiecien a potem nie wiem chyba mam dosc to mnie przeraza to ciagle czekanie biore castagnus i wiesiolek i witaminy ale musze zlapac dystans moze wtedy sie uda mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - bo ja właśnie uważam, że kiedy się nie staramy to wychodzi, bo kiedy bardzo czegoś chcesz to nigdy nie wychodzi, dopiero jak się odpuści :) więc podejrzewam, że tak będzie też z Tobą. :) a ja czekam na okres który miał być dziś. :P a co u Was kobity ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 no mialam torbiel, lae u mnie to bylo tak, ze kiedys mialam kanalowe leczenie zrobione. Potem zalozylam koronke, a po jakims czasie zrobila sie torbiel :o No i albo trzeba by sciagac koronke ( polaczona z 3 innymi zebami), albo resekcja. Fajnie ze nas przybywa. Wpisze sie do tabelki, bo potem sie mozna pogubic ;) Imię...........Data ostatniej @..........Planowane testowanie .........Wynik Majka............07.03..........................10.03.... .................. 2010/2011......21.03.......................... 17.03...................nie myślę Surfitka..........22.03..........................nie w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię...........Data ostatniej @..........Planowane testowanie .........Wynik Majka............07.03..........................10.03.... .................. 2010/2011......21.03.......................... 17.03...................nie myślę Surfitka..........22.03..........................nie w tym cyklu Eterno............6.04..........................jak wyzej nie tym razem-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 obiecalam wiec pisze. temperature mierzymy rano zanim wstaniesz zawsze o tej samej godzinie i tym samym termometrem caly cykl najlepiej mierzyc w jednym miejscu np w pochwie musisz zapisywac wyniki podaje linka do stronyhttp://www.nmpr.bfe.pl/logowanie/index_logowanie.php tam znajdziesz wykres. pierwsza faza niskich temperatur potem tzw pik LH wtedy sie podnosi i powinna sie utrzymac na wysokim poziomie jesli jest ciaza to nie spada w terminie @ tylko trzyma sie w granicy 37 lub ponad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×