Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa___inaczej

Zdrada

Polecane posty

Gość Szczęśliwa___inaczej

Mój mąż 4 miesiące temu spotkał się z jakąś szmatą z czata (21lat, ja mam 26), żeby mu obciągnęła w samochodzie , bo chciał zobaczyć jak robi to inna (byłam jego pierwszą i jedyną,miał 19lat jak się poznaliśmy). Non stop siedział w internecie i ściemniał mi,że szuka czegoś na Allegro. Myślałam,że czegoś dla mnie na święta ... :/ Dowiedziałam się o tym 2 i pół miesiąca temu i nadal ciągle o tym myślę. Z jednej strony chciałabym się rozwieść, z drugiej... boję się. Czego? Tego,że będę sama i tego,że za kilka lub kilkanaście lat mój syn będzie miał pretensje,że nie ma normalnego domu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceanic
To nie jest powód do rozwodu:O Rozumiem ,że Cie to boli ,ale takie jednorazowe wybryki sie zdarzają , tym bardziej ,ze był prawiczkiem. Można sie było spodziewac ,ze do tego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnfghdfg
i co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ona szmata tylko twój maż :P dlaczego zawsze jest winna kobieta???? a nie mąż frajer co fiuta nie może na uwięzi utrzymać ??? może ona nawet nie wie że jest związany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Może i można byłoby się spodziewać, gdyby był pewny siebie, śmiały i nie tak zakochany we mnie. Nawet kiedyś (przed ślubem) powiedziałam do niego,że pewnie kiedyś będzie chciał spróbować z inną. Zapewniał mnie,że nie, że brzydziłby się. :O Boli jak cholera, nie umiem sobie z tym poradzić. Do tego powiedział mi,że zaczęło go interesować jak robi to inna dopiero po ślubie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Od początku wiedziała,że jest żonaty. Czytałam ich rozmowę na gg. Mówiła,że chętnie się spotka, bo nie miała jeszcze żonatego. Wypytywała się jak wyglądam i chciała zobaczyć moje zdjęcie! I zdjęcie naszego dziecka! Nie pasowało jej,że nie zdjął obrączki na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Gdybym uważała,że mąż nie jest frajerem,nie zastanawiałabym się nad rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ON CIĘ NIE ZDRADZIŁ! bądz super laską i do tego szlachetnie wybacz sytuacja jak w filmie tylko zrób się na bóstwo wcześniej i duma w kieszen masz GRAĆ kurtyzanę Gwarantuję Ci, że po takim numerze będziesz najlepszą kobietą, która go będzie kręcić bo już odtąd będzie wiedział, ze jesteś nieobliczalna i też stać Cię na zdradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
a czy uważasz, że to się nie powtórzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Jak to mnie nie zdradził? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ups przepraszam to było do Pani która też nakryła męża na drodze do zdrady:-) ale numer fajny co? jaka mogła być przyczyna , dla której mężczyzna szuka uciech na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Uważam,że się nie powtórzy, chociaż to już nie jest takie myślenie, jak kiedyś. Dopuszczam taką myśl,że mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
prozsę Pani, wiem że boli. Zwłaszcza to , ze chciała zdjęcie Pani zobaczyć- to zasługuje na pogardę dla tej kobiety. Męzowi seks przesłonił racjonalne myślenie. A jest Pani pewna , że to zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Już napisałam. Przyczyną była ciekawość. Tylko,że do mnie nie dociera,że ciekawość może być na tyle silna,że jest się w stanie zniszczyć miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
miłośc nie tak łatwo zniszczyć. Niech to będzie dla Panstwa nauczką...A swoją drogą niepotrzebnie Pani zaglądała na jego gg...Ale rozumiem Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Najpierw zaprzeczał. Dałam mu godzinę na to,żeby się przyznał. Zaczął płakać i przyznał się po minucie. Poza tym, mój mąż po tym spotkaniu pisał z kolejnymi kurwiszonami, bo, jak mówi, było mu strasznie źle po tym,co zrobił i chciał je wystawiać rzekomo. I rzekomo rozsyłał tamtej zdjęcie facetom na czacie i podawał jej nr telefonu. Do jednej mężatki pisał,że chciałby z nią,a jak zapytała czy już mnie zdradzał, to cyt. "tylko raz jedna kobieta obciągała mi w samochodzie", więc miałam czarno na białym. Czuję się strasznie oszukana, jakbym była z zupełnie kimś innym,niż myślałam przez ponad 4 lata (po ślubie prawie półtora roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
ze wybaczasz takie coś:-( jak raz zrobił to za jakisz czas to sie powtórzy, napewno nie odrazu ale za 2 - 3 lata :-( jesteś naiwna!!!!!!! zostaw go , niech płaci na dziecko , a Ty zacznij wierzyć w siebie, czasami warto być samemu niż z kimś kto nas nie szanuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Nie zaglądałam na jego gg, tylko jakimś cudem pojawił mi się login i hasło do jego maila,którego nie znałam. I zobaczyłam zdjęcia jakichś panienek z czata. Dopiero potem włamałam się na gg, w czym sam mi pomógł, bo miał na tym mailu program do łamania haseł i pobierania archiwum gg,żeby mnie sprawdzać! W dodatku 2 miesiące po tym,jak się dowiedziałam zobaczyłam,że mamy zainstalowanego szpiega w komputerze. Zrobił to (jeszcze przed tym jak się dowiedziałam),żeby mnie kontrolować, bo bał się,że też go zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
a On ma jakieś chyba problemy ze sobą skoro po tym dalej coś robił komuś na złość czy cos, po co rozsyłał? do kogo On ma teraz pretensje> dlaczego obwinia inne kobiety, gdyby nie chciał to nie spróbował by, do głowy by mu nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mógł tylko tak napisać. Ja uważam , że był szczery z Panią - z pozycji osoby która zdradzała powiem że się nie przyznaje a już na pewno nie płacze.Niech Pani mu daruje. zgłupiał chłop. Będzie miał nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
rafał 8484 Chciałabym mieć w sobie tyle siły i odwagi,żeby to zrobić. Może miałabym więcej, gdyby nie to,że dopiero we wrześniu wracam do pracy. Teraz jestem na wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Do kot13 Trudno się wypierać czegoś,na co są dowody. Z gg wysłałdo niej takiego smsa: "Czesc. Jak Ci sie wczoraj podobalo? Moze chcesz to powtorzyc,a moze cos wiecej? Podobam Ci sie?" Rzekomo chcial sie z nia umowic i ja wystawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no przykra sprawa. Pewnie wszyscy będą namawiać Panią na odejście ale jak inne sprawy się układają? Może warto ten kryzys przerobić. A Pani na pewno jest młodą atrakcyjną kobietą tylko dziecko Panią bardzo absorbuje i w domu nie ma Pani tyle czasu dla siebie:-) Niech Pani wyjdzie z domu , odreaguje z przyjaciółkami a mąż w tym czasie zajmie się malenstwem- z nim nie będzie miał jak zdradzić- teraz Pani czas na wyjscia- i nie może już Pani kontrolowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
wszystkie działania w życiu należy robić n a s p o k o j n i e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
Kobieto zawsze jest wyscie - dlaczego dajesz sie tak traktować, wiadomo ze to jest chholernie trudne , ale wierzę ze napewno dałaś bys radę- ja przechodziłem również zdrade, zostawiłem ją i jestem obecnie w szcześliwym i wiernym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
niestety prawda jest taka, ze jak raz przyzwolisz to sytuacja będzie się powtarzać, tylko facet będzie się jeszcze bardziej ukrywał, kamuflował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Teraz mój mąż zachowuje się bardzo dobrze,ale nie mogę mu zapomnieć tego wszystkiego. Zaczął czatować jak byłam w ciąży, z tego co mówi to gdzieś w 6miesiącu. Nie miał powodu, bo miałam wtedy wielką ochotę na seks,ale on nie chciał tego robić, bo się bał. Nie mogę zapomnieć,że pisał jej takie rzeczy na gg... Np,że chciałby jeszcze possać jej sutki,że ma takie super cycki. Jak mu napisała,że ja mam pewnie lepsze,to napisał,że nie,że ona ma cyt."zajebiste cycuszki,takie duże". Teraz mówi,że to tylko po to,żeby ją wystawić, bo nie mógł sobie poradzić z tym co zrobił. Mówi,że nie lubi takich wielkich,itp. Nie wiem czy wierzyć.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
przyczyna takich zachowan może być inna. to nie kochanka stała tylko jakieś nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Do rafał 8484 Pewnie masz rację i zazdroszczę Ci tego,że umiałeś podjąć taką decyzję. Wiesz,teraz to jest tak,że on mnie sprawdza,bo boi się,że w odwecie go zdradzę. Wczoraj zalogowałam się na maila i sprawdziłam ostatnie logowania po IP komputera i okazało się,że kilka dni temu próbował się zalogować z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×