Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa___inaczej

Zdrada

Polecane posty

Gość Szczęśliwa__inaczej
Głupio się skończył mój związek z eks,o to mi chodziło. Nie uprawiałam seksu, zrobiłam to samo,co mój mąż z tą szmatą. Tyle,że jakoś nie jest mi od tego lepiej, ale on nie może przeżyć tego,że ja znowu będę z moim eks,który nadal mnie kocha. Chyba nie dociera do niego,że zrobiłam to,żeby poczuł to,co ja. Dla mnie to był wielki cios i ból nie do opisania, bo jedyne czego byłam zawsze pewna to,że mąż mnie nigdy w życiu nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
A Ty kochasz swojego eks? Może nie jest Ci lepiej dlatego, że nie zrobiłaś tego z obcym tylko z kimś ważnym dla siebie i nie było to dla Ciebie zdradą tylko przyjemnością? Twój mąż nie może się pogodzić z tym, że Ty to zrobiłaś, ale już chyba zapomniał o tym co on zrobił... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to____________ja
kawal chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa__inaczej
Widzę,że ktoś coś napisał, bo jest już strona 7,ale nie pokazuje mi tekstu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
Ja pisałam,ale nie dodało tego co napisałam:| Jakieś to dziwne jest... Mówisz, że Twój eks Cię kocha, a Ty jego kochasz? Wiesz, może nie jest Ci lepiej, po Tym co mu zrobiłaś, dlatego, że nie traktujesz tego jako zemstę na mężu, tylko była to dla Ciebie przyjemność i może gdybyś zrobiła to z obcym facetem, to wtedy byłoby Ci lepiej... a mąż na pewno nie może tego przeżyć, że zrobiłaś to swojemu eks, ale chyba już zapomniał o tym co on zrobił :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
Ja pisałam,ale nie dodało tego co napisałam:| Jakieś to dziwne jest... Mówisz, że Twój eks Cię kocha, a Ty jego kochasz? Wiesz, może nie jest Ci lepiej, po Tym co mu zrobiłaś, dlatego, że nie traktujesz tego jako zemstę na mężu, tylko była to dla Ciebie przyjemność i może gdybyś zrobiła to z obcym facetem, to wtedy byłoby Ci lepiej... a mąż na pewno nie może tego przeżyć, że zrobiłaś to swojemu eks, ale chyba już zapomniał o tym co on zrobił :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
o już dodało to co wcześniej pisałam, sorka za zaśmiecanie tego forum tymi samymi postami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa__inaczej
Masz rację, była to dla mnie przyjemność, bo przypomniało mi się jaka byłam z nim kiedyś szczęśliwa. A zrobiłam to akurat z nim,bo wiedziałam,że mojego męża to zaboli najbardziej. Poza tym, nie jestem taką dziwką,jak mój mąż i nie umiałabym puścić się z kimś obcym. Co do tego czy kocham mojego eks, to nie wszystko, co do niego czułam wygasło,ale nie utrzymywałam z nim kontaktu odkąd jestem z moim mężem. Tak w ogóle to mój mąż sam przyznał,że gdybym spotkała się z byle kim z czata,to by potraktował to jako zemstę i by to po nim spłynęło. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_1982
zostaw męża,bo to prostak i nic nie wart człowiek i wróć do swojego eks,skoro byłaś z nim taka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Jeżeli zrobił to co zrobił ,,,,, nic go nie usprawiedliwia. Ja jednak zawsze uważam ,że nie ma skutku bez przyczyny. Pomijam sytuacje nie normalne. Psychole zawsze się pojawią , jednak to już raczej medyczna dyskusja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa__inaczej
Przyczyną jest to,że nigdy nic z żadną inną. A ostatnio jeszcze do mnie powiedział,że nie przechodził okresu buntu będąc nastolatkiem i chyba teraz miał taki okres. Ręce opadają na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa__inaczej
A odnośnie psycholi... No cóż,chyba nie jest normalną osobą ktoś,kto robi coś takiego,a potem wystawia panny z czata,żeby się mścić za to ,co zrobił... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Ja tam proponuję ,,,,,, zanim wciśniesz klawisz policz do .......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-sa-kra
cwok nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
Mnie też to spotkało. Jeśli chcecie przeczytać więcej przypadków to wejdzie tu: olacola.mondozoo.com . Może adres dziwny, ale naprawdę wiele porad i przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
Okres buntu? Fajny okres buntu przeszedł :| A Ty kochasz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
Ktoś usuwa moje posty :| Napisałam,że fajny okres buntu przeszedł... :/ Pytałam się czy kochasz męża po tym co zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa__inaczej
Kocham. Trudno przestać kogoś kochać z dnia na dzień,jeśli to jest prawdziwa miłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_kinga
i co tam u ciebie autorko tematu? rozwiazalas swoje problemy? wrocilas do swojego eks czy zostalas jednak z mezem? moze napisz nam tutaj cos co sie wydarzylo,bo sie niepokoimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×