Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa___inaczej

Zdrada

Polecane posty

Gość rafał 8484
przykro mi Twój facet to cham, zwłaszcza ze zaczął sie tak zachowywać jak byłaś w ciąży- Ty nosiłaś jego dziecko a On sie zabawiał na czatach, wnioski sama wyciągnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
jak to mówią zdradzający sam boi się byc zdradzany i teraz bedzie cie kontrolował i sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Nie dociera do mnie np. to,że ssał jej sutka, który twierdzi,że był obleśny,ale chciał,żeby już zaczęła. Poza tym, jak czekał na nią w samochodzie,jak paliła, to robił sobie sam dobrze,bo chciał stamtąd szybko jechać. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał 8484
i nie wierz w to co on mówi, bo sie tylko próbuje usprawiedliwiać, manipulować Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Do rafał 8484 Zgadzam się,że cham. I może też niedojrzały gówniarz. Rzekomo na początku chciał się tylko z kimś spotkać pogadać,bo mu było źle,a nie chciał mnie znowu wkurzać. Czemu znowu? Bo wkurzał mnie non stop. Jak ja się cieszyłam z ciąży i np w 5 miesiącu chciałam kupić jakieś ubranka, to mi mówił swoim super tonem,że będziemy kupować w 8. Wszystko musiało być tak,jak on chciał. Do tego jak rozmawiałam z mamą, siostrą,szwagrem czy kimkolwiek, to zawsze wypytywał o każde słowo "co powiedział?", "a Ty na to co powiedziałaś" i tak cały czas. Przez to ciągle się kłóciliśmy. Czułam się jak w klatce. A on musiał o tym z kimś pogadać,z jakimiś dziwkami z czata. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
rafał 8484 Znaczy wg Ciebie w co mam nie wierzyć? W to,że chciał je wystawiać czy w co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
może po prostu nie umiał tak mówić do pani? no nieważne. Zanim Pani podejmie decyzję co zrobi niech Pani zastanowi się dobrze czy jest to tego warte. pan Rafał ma nowy , szczesliwszy(?) związek ale są tu osoby które borykają się z wieloma problemami po rozstania z ojcem dziecka które okazały się o wiele poważniejsze od jednorazowego wyskoku...Pewnie Pani teraz cierpi ale proszę działać na spokojnie. Pod wpływem rozpaczy rzadko podejmuje się dobre decyzje. a właściwie chyba nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
powiedz, czy Ty naprawdę myślisz, zę to się nie powtórzy? Po tym smsie do niej, po następnych próbach umówienia się z innymi? Wierzysz w jego tłumaczenia? Przechodziłam przez podobny problem, też płakał, obiecywał, do dziwki dzwonił i oskarżał, że zniszczyłą mu związek. Teraz znów znalazłam smsy w komórce. I wiesz, jak się tłumaczy? Że raz pożyczył telefon koledze i to kolega umawiał się na seks, a reszty smsów wypiera się w żywe oczy, nie wie, skąd się wzięły w jego komórce. Chyba krasnoludki je pisały. Straciłam wiarę w nasz związek, już mu nie wybaczę, jest mi totalnie obojętny, już go nawet nie podejrzewam , że mnie zdradza, teraz po prostu mam pewność. I również mamy malutkie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Do kot13 Jak nie umiał do mnie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Do w temacie Masz ochotę porozmawiać na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
i jak tak czytam o Twoim mężu, jego zachowaniu to jakbym swojego widziała. Też jak przespał się z dziwką to mu sie rzygać chciało. Tylko ciekawe, ze dopiero, jak sie wydało, bo jak od niej wrócił to był w siódmym niebie. Nie chcę Cię dołować, ale to się będzie powtarzać. Mój świetnie się krył przez półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Właśnie o to chodzi,że nie potrafię zabrać dziecku ojca. Może powinnam być teraz egoistką i myśleć o sobie,bo nieszczęśliwa matka to zła matka, ale chyba rozbita rodzina to tragedia dla dziecka. Pewnie niektórzy będą się dziwić,że tu piszę, skoro tak bronię się przed rozstaniem... Liczę na to,że mężczyźni doradzą mi, patrząc na to ze swojej perspektywy,a kobiety ze swojej. Poza tym, może podświadomie potrzebuję przeczytać,że ktoś miał podobnie lub robił podobnie,a teraz związek jest super. Może potrzebuję mieć nadzieję,że będę szczęśliwa,ale tak w 100% :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
ok, podasz nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
3267960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
napisałam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Nic nie dostałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
podałaś dobry numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Tak. I jestem dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssigrekzett
matko,Ty się poważnie zastanawiasz? Uwazasz ,ze dziecko bedzie szczesliwsze patrzac na niekochajacych się rodzicow w ktorych pelno gniewu? Potrafisz sie jeszcze z nim kochac,chcesz zeby bylo cudownie po tym co zrobil? Ja na sama mysl o tych pieprzonych oblesnych rozmowach mialabym na tyle rozsadku i honoru zeby uciec. To tez w jakims stopniu zdrada. Chuj by mnie strzelil. Ty w ciazy a on sobie gada z dupami...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssigrekzett
PS :moze na gadu masz zaznaczone status tylko dla znajomych i nie dostajesz wiadomosci od nieznajomych PS2: kasuj historie w kompie PS3: w gadu lepiej tez,niech palant nie wie,ze tak strasznie sie tym przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
no to nie wiem, co jest grane. Jeszcze pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
On już nie ma dostępu do komputera, bo założyłam konto z hasłem. Mogę czytać wiadomości od wszystkich. Może Ty podaj nr, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
20017437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Ja miałam inną reakcję jak się dowiedziałam. Po 3 dniach od tego,jak się dowiedziałam, kochałam się z nim jak opętana. Chyba chciałam,żeby wiedział co może stracić i może bałam się,że zrobił to,bo nie miał tego,co chciał w łóżku. :O Dopiero później się przyznał dlaczego to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssigrekzett
naprawde się z nim kochalas i sie nie brzydzilas?:o obrzydliwe. ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa___inaczej
Naprawdę :| Sama tego nie rozumiem. :O Ma 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
xyz ma rację- musi Pani porozmawiać a nie od seksu zaczynać bo nic na siłę... Ale niech Pani da szansę mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Bo na początku jest taka reakcja - chcesz mu pokazać, co moze stracić, też to przechodziłam. Ale z czasem przychodzi niechęć, wyobrażasz sobie jak to robił z inną, wtedy boli jak diabli. A potem po prostu nie możesz ise z nim kochać, masz blokadę. Ja teraz już wiem, że czego bym w łóżku nie zrobiła, on i tak pójdzie do inej. Dlatego już nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
nawet wiek się zgadza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
teraz powinna Pani częściej spotykać się z przyjaciółkami, kupić ładny ciuszek, książkę nową:-) uspokoić się. Ale z mężem rozmawiac. I dzieckiem niech się on zajmuje Pani musi o siebie zadbac:-)Może kino np:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×